Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
pitrekk

[2011/2012] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Ok, założyłem na espn. Tylko tam draft się nie odbędzie jeśli wszyscy nie zdązymy dotrzeć do g. 22:00 (porządek draftu automat losuje na godzinę przed rozpoczęciem). Żeby wysłać invite, trzeba wklepać maile - biorę z manager list u nas z ligi na yahoo, brakuje maila Chyżych rosomaków, Owrzodzenia i Polish Mastery (hidden). Rozumiem, że opcja "New owners and owners with changed email addresses"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andrew, ja za godzinę wychodzę i wracam przed 23.

Wyślij zaproszenie do 19 to sie zaloguje.

Jeśli do 21.30 nie bedzie wszystkich w lidze to pozakładaj fikcyjne konta mejlowe i zaloguj brakujących ludzi do ligi. Jak się ogarną przed 23 to sie im wysle loginy i hasla.

 

MUSIMY TEN NIESZCZESNY DRAFT DZIS PCHNĄĆ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację goozman, ale pewnie to będzie możliwe tylko jeśli liga nie jest pełna (czyli trepe musiałaby dołączyć po 21)

 

Na razie uruchamiam opcję awaryjną z espn. pitrekk zaproszenie wysłane. Możesz looknąć na skrzynkę i spróbować się wbić. Rzuć okiem i daj znać czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem komisarzowi w PW, jestem przeciwko draftowaniu na espn celem gry na yahoo - poczekajmy do 21 i skoro draft nie będzie się mógł odbyć, to wówczas komisarz ustawi poprawną godzinę.

 

Dla mnie zakładanie nowego konta na espn i robienie fake drużyny tylko po to żeby zrobić draft na yahoo jest przerostem formy nad treścią.

 

Jestem za draftem na yahoo - najwyżej trzeba będzie założyć nową ligę i uzgodnić termin najmniej już w tym momencie większości przeszkadzający.

 

Pzdr. dla aktywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POLISH MASTERY: nie wiem czy czytales wczesniejsze posty ludzi ale wyglada na to, że innego terminu przed Świetami nie ma. A tracic tydzien a nawet dwa z gry to kompletny idiotyzm.

 

ps. mozesz bliżej wyjaśnic co Ci przeszkadza w draftowaniu na espn bo nie czaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie jest ale przy próbie dołączenia wyskakuje mi taki komunikat:

 

We're Sorry

Invite does not exist in LeagueMember

 

Wiadomo co robie nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro koledzy są obeznani z espn, to proszę o informację dlaczego nie mogę dołączyć do ligi.

 

Po wybraniu opcji: Accept Invitation and Join League

 

Pojawia mi się komunikat:

 

We're Sorry

 

Invite does not exist in LeagueMember :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro koledzy są obeznani z espn, to proszę o informację dlaczego nie mogę dołączyć do ligi.

 

Po wybraniu opcji: Accept Invitation and Join League

 

Pojawia mi się komunikat:

 

We're Sorry

 

Invite does not exist in LeagueMember :?

 

Wysyłałem dwa razy, spróbuj przez ten drugi link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nie doszło. ANdrew tak jak mówiłem, załóż dla mnie i dla pozostałych którzy nie dołączą do tej 21.30 jakieś fikcyjne mejle i wyślij tam zaproszenia, po czym dołącz mnie do ligi.

 

ja musze spadac, bede kolo 22.30 mam nadzieje, że to jednak dzis wypali.

 

 

pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok pitrekk, na razie, też mam nadzieję że jednak dziś damy radę, chwilę jeszcze czekam i jak będzie trzeba, zaczynam produkcję kont :)

 

MJ, miałem zamiar czekać do 21 na yahoo, ale może miałeś doświadczenie z taką sytuacją i wiesz co się stanie, kiedy liga będzie niepełna w momencie nadejścia pory draftu? (da się wtedy godzinę zmienić?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok pitrekk, na razie, też mam nadzieję że jednak dziś damy radę, chwilę jeszcze czekam i jak będzie trzeba, zaczynam produkcję kont :)

 

MJ, miałem zamiar czekać do 21 na yahoo, ale może miałeś doświadczenie z taką sytuacją i wiesz co się stanie, kiedy liga będzie niepełna w momencie nadejścia pory draftu? (da się wtedy godzinę zmienić?)

 

Kurde nie miałem takiej sytuacji, ale lepiej daj draft-offline bo jak wystartuje o 21 to będzie zwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chyba jednak zaryzykuje..."Your league will not be permitted to conduct its draft if it contains an odd number of teams" - może moja angolszczyzna nie jest najlepsza, ale to chyba znaczy, że nie da rady draftować...pytanie tylko o ile można wtedy przesunąć ten draft..

 

cieglo, dzięki, ale po prostu próbuję jak mogę naprawić coś co "lekko" spierdoliłem ;)

 

PS. cieglo luknij na PM

 

ok...zaczynam produkcję kont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ESPN dołączanie przebiega gładko, być może że zachowałem konto z rozgrywek sprzed 2 lat chyba.

Krótko mówiąc Rosomaki obecne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×