Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
goozman

[2023/2024] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Polecane posty

witajcie na pokładzie przedsionka ekstraklasy :) zeszłoroczny komisz spadł poziom niżej więc musicie wybrać ze swojego grona osobę która będzie pilnować ustawień + zorganizuje datę draftu - może doświadczeni @Pafsen @zmijor @bulls2006 @knt??
pytanko do @KRK czy liga się autoodnowiła i ma do niej dostęp?


liga IIB 2023/24
@Pafsen Miami Pafsen
@zmijor Old'N'Dirty ZMIJOWCE
@Musiek_Szumowiny
@Gilbert024 - TrySoHard
@bulls2006 - Bull's 2006
@Kuba Same Kozaki
@makk- Nonsens
@Bajeczny Bajeczny Team
@lukasz1906 Boruta Zgierz
@knt DyrDyr (KOMISZ)
@maxweber Ubuntu
@mkaszewskiMarcin's Team

Link do ligi na yahoo:
https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/118614

Ankieta w sprawie draftu :https://framadate.org/HgrdVTnumZWyNFge
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim sezonie grałem też w lidzie IIB i niestety liga została odnowiona automatycznie i po kilku dniach skasowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bajeczny napisał:

W poprzednim sezonie grałem też w lidzie IIB i niestety liga została odnowiona automatycznie i po kilku dniach skasowana.

no nic trzeba będzie ją założyć od nowa - jeśli chętny na komisza się nie wykluje do końca tygodnia wygląda na to, że będę musiał poprowadzić Was za rączkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prośba do tych co jeszcze nie głosowali w ankiecie, skupcie się na dwóch datach, na które na razie wszyscy oddali głos, a mianowicie 12.10.2023 i 18.10.2023. Jeżeli dla kogoś godzina 21 to za wcześnie to myślę, że możemy wystartować później bo draft zamkniemy w 1h. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 osób(wszyscy do tej pory głosujący) oddało głos na termin 12.10.2023 godz. 21. Nie przedłużając ustalam termin dratfu na ten właśnie dzień. Mam nadzieję, że pozostałej trójce, która do tej pory nie oddała głosu w ankiecie ten termin spasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie/Panie, niestety nie jestem w stanie ustalić kto nie dołączył do ligi bo nie wszyscy wprowadzili nazwę drużyny na yahoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Moze sprobuj jeszcze raz przeslac maila do wszystkich z ligi (jest opcja napisania do wszystkich pod: Commisioner Tools / League Settings) z przypomnieniem zeby sie logowali i ze termin draftu jest juz ustalony.

Pzdr,

Zmija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy nie powinny byc juz widoczne pary pojedynkow na pierwszy tydzien ligi? Na ta chwile kazda z druzyn ma przypisany wolny los.

Poza tym chcialbym jeszcze potwierdzic, ze tak jak do tej pory w poprzednich sezonach bedzie 90s ustawione na wybor podczas draftu, zgadza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, e-mail mogę wysłać tylko do osób, które są już w lidze. Być może pary nie są widoczne bo jest nieparzysta liczba graczy w lidze? Żmija jak mi napiszesz gdzie zmienia się czas wyboru w drafcie to ustawię 90 s.

Po raz kolejny przypominam aby ustawić nazwy drużyn w lidze. Według mnie brakuje @maxweber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, knt napisał:

Cześć, e-mail mogę wysłać tylko do osób, które są już w lidze. Być może pary nie są widoczne bo jest nieparzysta liczba graczy w lidze? Żmija jak mi napiszesz gdzie zmienia się czas wyboru w drafcie to ustawię 90 s.

 

macie ustawione 90 sek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, Goozman juz potwierdzil, ze mamy ustawione 90s na wybor w drafcie. Generalnie ta opcja jest dostepna dla komisarza ligi pod zakladka: Commissioner Tools / League Settings / Edit League Settings / Live Draft Pick Time :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, knt napisał:

@maxweber jednak jest w lidze, przepraszam, brakuje chyba @mkaszewski ???

 

Wydaje mi sie, ze dwie druzyny jeszcze nie zmienily swojej nazwy (Musiek_'s Superb Team i Bulls's Bold Team) to sa chyba nazwy w formacie automatycznie generowanym przez Yahoo. Czy ktos z osob grajacych w tej lidze ma kontakt mailowy z managerami tych druzyn?

Co do rozstawienia pojedynkow pierwszej i kolejnych kolejek to wydaje mi sie, ze powinno dac sie je juz ustawic z poziomu komisarza ligi bez koniecznosci zalogowania przez wszystkich uczestnikow. Uwazam, ze trzeba to ustawic aby uniknac sytuacji, ze wystartuje sezon a my wciaz bedziemy na kogos czekac, tym bardziej ze draft mamy juz za 3 dni. Moim zdaniem jesli ktos sie nie zaloguje i nie bedzie go na drafcie, to bedzie musial grac z tym co wybierze mu pozniej automatycznie system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, zmijor napisał:

Wydaje mi sie, ze dwie druzyny jeszcze nie zmienily swojej nazwy (Musiek_'s Superb Team i Bulls's Bold Team) to sa chyba nazwy w formacie automatycznie generowanym przez Yahoo. Czy ktos z osob grajacych w tej lidze ma kontakt mailowy z managerami tych druzyn?

Co do rozstawienia pojedynkow pierwszej i kolejnych kolejek to wydaje mi sie, ze powinno dac sie je juz ustawic z poziomu komisarza ligi bez koniecznosci zalogowania przez wszystkich uczestnikow. Uwazam, ze trzeba to ustawic aby uniknac sytuacji, ze wystartuje sezon a my wciaz bedziemy na kogos czekac, tym bardziej ze draft mamy juz za 3 dni. Moim zdaniem jesli ktos sie nie zaloguje i nie bedzie go na drafcie, to bedzie musial grac z tym co wybierze mu pozniej automatycznie system.

musi być parzysta liczba uczestników, kolejność pojedynków się sama ustawia, komisarz może tylko to przetasować z tego co pamiętam, bez ręcznej ingerencji

@mkaszewski był chyba w zeszłorocznej lidze więc skoro zniknął podeśłij mu proszę linka do dołączenia @knt. trudno mi powiedzieć czemu zniknął z ligi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, goozman napisał:

musi być parzysta liczba uczestników, kolejność pojedynków się sama ustawia, komisarz może tylko to przetasować z tego co pamiętam, bez ręcznej ingerencji

@mkaszewski był chyba w zeszłorocznej lidze więc skoro zniknął podeśłij mu proszę linka do dołączenia @knt. trudno mi powiedzieć czemu zniknął z ligi

a sorka, widzę , że juz macie komplet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy jest ustalony limit zmian tygodniowy? Zawsze mielismy limit 5 zmian na tydzien, a ja po dzisiejszym dokonaniu zmiany w swoim zespole nie widze nigdzie informacji, ze wykorzystalem juz 1 z 5 mozliwych zmian. Czy ja to poprostu gdzies przegapilem (jesli tak dajcie znac gdzie jest takie info widoczne), czy moze ta opcja nie zostala ustawiona przy tworzeniu ligi?

Dzieki z gory za odpowiedz, pzdr

Edytowano przez zmijor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zmijor napisał:

Hej,

Mam dwa pytania.

Pierwsze to czy jest ustalony limit zmian tygodniowy? Zawsze mielismy limit 5 zmian na tydzien, a ja po dzisiejszym dokonaniu zmiany w swoim zespole nie widze nigdzie informacji, ze wykorzystalem juz 1 z 5 mozliwych zmian.

Drugie pytanie dotyczy slota IL, z tego co pamietam gralismy bez takiego slota (mowie o 1 lidze bo tam generalnie spedzilem ostatnich kilkanascie sezonow) a widze, ze u nas taki slot jest dostepny, czy to jest ogolne ustawienie dla lig H2H teraz?

macie ustawione 5 zmian, jak zawsze. nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek była informacja na bieżąco - że wykorzystałeś 1 z 5 itp - samemu się tego pilnowało. było zdaje się tylko info o przekroczeniu limitu

ze slotem IL gramy od zeszłego sezonu na wszystkich poziomach drzewka H2H snake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, goozman napisał:

macie ustawione 5 zmian, jak zawsze. nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek była informacja na bieżąco - że wykorzystałeś 1 z 5 itp - samemu się tego pilnowało. było zdaje się tylko info o przekroczeniu limitu

ze slotem IL gramy od zeszłego sezonu na wszystkich poziomach drzewka H2H snake

Zawsze byla informacja o ilosci dokonanych w tygodniu zmian, byla widoczna dla managera w zakladce My Team nad lista zawodnikow. Czy moglbys prosze sprawdzic jeszcze raz czy to ustawienie napewno jest aktywne (chyba ze poprostu Yahoo przestalo wyswietlac ta informacje bo to tez jest mozliwe, bo design stronki sie faktycznie zmienil)

Opcja "pilnowania samemu" jest troche slaba, co jesli ktos zrobi wiecej zmian w danym tygodniu?

Edytowano przez zmijor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się zdaje, że było. Jest w apce na telefon, zobaczymy, czy się pojawi w wersji desktopowej, ale faktycznie na razie nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, barcalover napisał:

Też mi się zdaje, że było. Jest w apce na telefon, zobaczymy, czy się pojawi w wersji desktopowej, ale faktycznie na razie nie widać.

Czyli na telefonie sprawdzajac w apce jest limit 5 zmian zawodnikow dla naszej ligi widoczny tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×