Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KapitanPlaneta

[2023/2024] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2

Polecane posty

Skład ligi na sezon 2023/24 prezentuje się następująco:

wilson4
rk18tw
RonnieArtestics
k830713
Barcelowicz
Kubamessi
bulek
Falki (ż)
ernie9005
Krasnymon
Musiek_
Majchu
JacOps
wolfgang.kopetzky
Kemp40
pokor88
CoachRR
LeonEs

Standardowa prośba żeby osoby z różnym loginem na forum i Yahoo dały znać jeśli planują zmianę nazwy drużyny. Dzięki temu nie będzie się trzeba bawić w zgadywanki kto jest, a kogo jeszcze nie ma w lidze.

Po sezonie awans uzyskają 3 najlepsze ekipy, natomiast 4 najsłabsze czeka spadek do III ligi (zakładając, że za rok powstanie). 

Liga na Yahoo dostępna pod tym linkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wytypujecie komisarza, to przekażę ligę. Chyba, że będzie wolał założyć nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja się nie podejmę, sorki ale odpada. Za dużo tego mam na głowie, a komisarzowanie to nie tylko założenie ligi ale i kombinowanie z draftem nie mam tyle czasu. Świetna opcja jest Falki albo Wilson, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@wilson4, @rk18tw, @RonnieArtestics, @k830713, @barcelowicz, @Kubamessi, @Falki, @ernie9005, @Krasnymon, @Musiek_, @Majchu, @JacOps, @wolfgang.kopetzky@Kemp40, @pokor88, @CoachRR tylu was i serio nikt nie kiwnie palcem...

@mSala odnowi ligę, wystarczy tylko rozesłać link do dołączenia i zrobić ankietę, żeby można było głosować nad terminem draftu. Czekam na chętnego, nie ogarnę wszystkiego za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2023 o 15:19, KapitanPlaneta napisał:

@wilson4, @rk18tw, @RonnieArtestics, @k830713, @barcelowicz, @Kubamessi, @Falki, @ernie9005, @Krasnymon, @Musiek_, @Majchu, @JacOps, @wolfgang.kopetzky@Kemp40, @pokor88, @CoachRR tylu was i serio nikt nie kiwnie palcem...

@mSala odnowi ligę, wystarczy tylko rozesłać link do dołączenia i zrobić ankietę, żeby można było głosować nad terminem draftu. Czekam na chętnego, nie ogarnę wszystkiego za was.

Żona w najbliższych dniach będzie rodzić, więc ja nie pomogę w tym roku :) i czekam cierpliwie na link do ligi i ankiety. 
 

U mnie na pewno odpadają już terminy 14,15,17,22,23. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie ma co dłużej czekać:

Draft -> czwartek 19.10 godz. 20:00

@ernie9005 mam nadzieję, że coś wykombinujesz aby dotrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Musiek_ napisał:

Tak, nie ma co dłużej czekać:

Draft -> czwartek 19.10 godz. 20:00

@ernie9005 mam nadzieję, że coś wykombinujesz aby dotrzeć

Ok, będę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna sprawa- trochę się u mnie zmieniła sytuacja i muszę zrezygnować z tej ligi więc szukam chętnego który przejmie komisarza. Wszystko ustawione i pozapraszane więc za wiele nie zostało do robienia. Ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja też jestem zmuszony zrezygnować dzisiejszego draftu, a także całej ligi. Bardzo przepraszam,że tak na ostatnią chwilę piszę. Jeżeli postanowicie przyznać mi bana, z pokorą przyjmę. Nie chciałbym pisać z jakich powodów nie będę mógł być aktywnym podczas całego sezonu. Jeżeli jednak się ktoś poczuwa to odpowiem na priv.

Bardzo przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Majchu napisał:

Niestety ja też jestem zmuszony zrezygnować dzisiejszego draftu, a także całej ligi. Bardzo przepraszam,że tak na ostatnią chwilę piszę. Jeżeli postanowicie przyznać mi bana, z pokorą przyjmę. Nie chciałbym pisać z jakich powodów nie będę mógł być aktywnym podczas całego sezonu. Jeżeli jednak się ktoś poczuwa to odpowiem na priv.

Bardzo przepraszam

Nazwa teamu prosze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×