Skocz do zawartości
Benon

[2011/2012]Liga Budżetowa

Polecane posty

Siema,

 

Przeglądałem właśnie tematy archiwalne z zeszłego sezonu i te wszystkie "ochy" i "achy", nad tym jak zajefajny jest taki draft i ile przy tym zabawy, tchnęły mnie, aby spróbować jeszcze raz w tym roku.

 

Dodatkowo przypomniałem sobie 101$ za Duranta w wykonaniu Naleśnicka - rewelka... :D

Mi się rok temu podobało i zajęłem 2 miejsce :8 ...(za budżetówke medalów niet, Cieglo?? :C )

 

Jeśli wam też się podobało, to ręka w górę (czytaj: zgłaszaj chęć udziału).

 

Może się uda... :8

 

Lista uczestników:

 

  • 1. Benon
    2. knt
    3. Dariomeus
    4. szogo
    5. fluber
    6. Pafsen
    7. Theo
    8. pittrek
    9. Misfis
    10. bulek
    11. goozman
    12. Andrew23
    13. fly guy
    14. Tizz
    15. Scottie33
    16. Bulls2006
    17. El-Maniaque
    18. Musli

 

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Mi też się podobała ta forma fantasy więc proszę mnie zapisać:) Dodatkowo zajebiście wyszedł Nam draft, 19/20 uczestników szacunek.

 

Pozdrawiam

knt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalesnik i jego 101$ są sławne i dla takich chwil właśnie są takie drafty....

Wchodze chyżo w temat....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draft faktycznie był zajefajny.

Ale jakbym wiedział, że dodatkowo mój wybór sprawi Wam tyle radości

to mogę tak co roku. :D

Ale na poważnie, to ja raczej odpuszcze.

Ja sobie wymyśliłem, że mogę prowadzić trzy drużyny.

Większa ilość to mniejsza kontrola i mniejsza radość (jak dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę popularność budżetówki, słowa "może się uda" z pierwszego postu brzmią trochę jak żart. Poza tym wydaje mi się, że w kontekście innego tematu Benon pisał, że budżetówki w tym roku nie uda się utworzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż - wygląda na to, że się udało... :)

Ilość uczestników zwiększyłem póki co do 14, ale według mnie możemy śmiało przyjmować dalej jak będą chętni... :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda draft w budżetówce?

to jest draft online poprzez Yahoo?

 

będę wdzięczny za króki lecz treściwy opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to draft online przy czym każdy otrzymuje na swoje wybory odpowiedni budżet. Zawodnicy nie mają stałej ceny - ta ustalana jest w licytacji.

 

Kolejność w drafcie istnieje ale ma ona marginalne znaczenie. W danej kolejce, dana osoba ma możliwość wskazania zawodnika, który będzie podlegał licytacji. Nie oznacza to, że z automatu takiego zawodnika dostanie - tak jak w tradycyjnym drafcie.

 

Dobrym przykładem jest oklepany już Nalesnick :) Mając budżet na poziomie bodajże $200 wdał się w ostrą licytację o Duranta. Skończyło się na tym, że wydał na niego ponad połowę swojego budżetu (chyba $101) :) Potem oczywiście minęło nieco czasu zanim wybrał po raz kolejny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ciekawie brzmi, nigdy nie grałem, w sumie mogłbym spróbować formula H2H tu mnie kusi najbardziej. ale ewentualnie na jakaś listę rezerwową moglibyscie mnie dopisac, najpierw zbierzcie swoją ekipę i jesli Wam zabraknie jednego to mógłbym spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki Ciegło! Z tą licytacją to się domyślałem, chodziło mi bardziej o takie szczegóły techniczne. teraz już wiem, że każdy kolejny manager wybiera gracza który będzie licytowany. A jak wygląda sama licytacja? Jest jakiś określony czas na zawodnika i wszyscy rzucają kwotami? Czy jest tak, że wszyscy podają swoją kwotę (tylko raz; kwota jest niewidoczna dla wszystkich) i zawodnika dostaje ten, który dał najwyższą cenę?

 

jeśli wariant nr 1 to czy podbicie ceny automatycznie przedłuża licytację o jakiś określony czas?

 

dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie ale spróbuję:

- czas jest przedłużany po każdym podbiciu oraz oczywiście ograniczony

- aktualna cena jest widoczna dla wszystkich

 

Jeśli się pomyliłem - prostujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - dobrze Cieglo gada - czas jak dobrze pamiętam to 60 sekund i każde podbicie przedłuża go o kolejne 10

Polecam, przed oficjalnym draftem spróbować choć raz: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/mock_lobby?lobby=auction

 

Tizz dopisałem cię do listy, której szczerze mówiąc, nawet jeszcze nie porównywałem do tej zeszłorocznej, bo nie spodziewałem się aż takiej frekwencji...

 

Proponuję więc, jako czynnik decydujący o grze w lidze zostawić kolejność zgłoszeń, a listę zamknąć definitywnie na 16 użytkownikach, w związku z czym nie ustalam żadnego deadline.

 

Ostatnie dwa miejsca czekają...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli dobrze ogarniam to 200 jest na tych co w drafcie ma się wybrac czyli hm 13?

a oddzielnie potem jakies srodki na FA w trakcie sezonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×