Skocz do zawartości
Benon

[2011/2012]Liga Budżetowa

Polecane posty

Z tego co widzę to jest ustawione, że liczą się wszystkie kategorie czyli matchup może się skończyć wynikami 6:3, 4:4 itd. Playoffy są w 3 ostatnich tygodniach RS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rywalizujemy w parach przez tydzień, we wszystkich kategoriach- teraz pytania:

-czy zwyciężca dostaje tyle punktów w ilu kategoriach okazał się lepszy czy jest inna punktacja?

-czy play offs fantasy nba przypadają w czasie RS nba czy play offs nba?

 

Wyniki są sumowane, czyli wygląda to mniej więcej, jak bilans bramek w kopanej (zdobyte - stracone), dodatkowo liczone są chyba zwycięstwa-remisy-porażki.

 

Nie ma chyba niestety czegoś takiego jak fantasy, podczas PlayOffs, więc jak Theo już wspomniał będą to ostatnie 3 tygodnie RS, lub coś koło tego... :)

 

Jeśli ktoś ma jakieś obiekcje, jeśli chodzi o league settings i naprawdę nie może się powstrzymać, to może je ewentualnie zgłosić - zobaczymy co da się zrobic... ;)

 

Czekamy jeszcze na Bulka i Andrew23, o ile dobrze patrzę...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema,

 

jesli chodzi i play offs to proponuje zrobić tak jak zrobilismy w zeszłym roku w jednej z lig: mianowicie zaczac PO o tydzien wcześniej tak, żeby finały nie przypadały na ostatni tydzien sezonu regularnego w realu. W ostatnim tygodniu lubią dziać się jakieś dziwne rzeczy typu odpoczywanie gwiazd, co wypacza kompletnie wynik najważniejszego, jakby nie było, pojedynku w sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to kiedy ten draft, w ten czwartek zaczynamy o 20-21 max tak?

 

bo jutro musze wiedziec juz na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak przesunął mi się trochę grafik w pracy i będę w domu dopiero ok. 21.30, ale jak nie ma innej opcji to spróbuję jakoś neta skombinować o tej 21.

 

P.S. Aczkolwiek w takim razie bardziej by mi pasowała 20 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra póki co przesunę draft na godzinę 20, ale jak do wieczora do godziny 23:00 nie będzie żadnych wieści od Bulka i Andrew23, to przesuwamy całkowicie - na niedzielę, lub przyszły tydzień...

Zmienię również te ustawienia, jeśli chodzi o PlayOffs, aby nie grać w ostatni tydzień sezonu regularnego.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chłopaki kurna spinać poślady! ja się już nastawiłem na draftowanie jutro...:)

Ma ktoś kontakt do Bulka i Andrew? W sensie inny kontakt niż przez sznurówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na budzetówke,ze tego co zauwazylem ranking jest zbedny.

 

Andrew załóż lepiej w keeperze w koncu druzyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy komplet w lidze - draft ostatecznie ustawiony na godzinę 20:30 - taki mały kompromis, aby Scottie mógł do nas dołączyć na czas. Bulek jako ostatni założył drużynę i żadnych sprzeciwów, odnośnie terminu draftu z jego strony nie odnotowano, więc domyślam się, że przypasował. Słusznie się domyślam, Bulek...?

Jakby jeszcze ktoś mógł oblukać wszystkie settings, to byłoby miło - może gdzieś coś pomyliłem, czegoś nie dopatrzyłem...

Wyślę jeszcze dla pewności PMy do wszystkich los managos i cóż więcej mogę jeszcze dodać...

Życzę wszystkim powodzenia na drafcie i liczę na stuprocentową frekwencję...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jestem po pierwszym w życiu mocku aukcyjnym i mniej wiecej juz wiem z czym to sie je :)

Powiem szczerze że jest to zupełnie inna para kaloszy niż tradycyjny draft i moim zdaniem jeśli ma się dobry pomysł to można dużo lepszą pakę zmontować :)

 

do jutra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie już trochę późno na takie uwagi, rozumiem, że wszyscy są już napaleni na sezon i dopiero teraz to zauważyłem, ale nie uważacie że lepiej byłoby zrobić draft po tym, jak wolni agenci już by podpisali kontrakty? Z tego co pamiętam, to mogą to robić od 9 grudnia, więc będziemy wybierać w ciemno co jest trochę bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego oczywiście masz rację tylko weź pod uwagę, że większośc z Nas uczestniczy w większej ilości lig i pogodzić czasowo np 5 draftów jest bardzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to jest bardzo dobry argument, przeciwko wybieraniu już teraz, ale ja wyszedłem z założenia, że pewnie wszyscy z nas grają w wielu ligach i w tych ligach właśnie będą czekać z draftem, aż się sytuacja wyklaruje. Dla wielu budżetówka to powiedzmy taki dodatek, jeśli możnaby zrobić jakąś hierarchię ważności - ja jej akurat nie robię...

Gdy ruszą już drafty w innych ligach, to naprawdę mogłoby być ciężko znaleźć odpowiedni termin dla grupy 16 osób, a tak to poszło niesamowicie szybko i sprawnie, nieprawdaż?

Dodatkowo wybierający mogą zastosować różne strategie - brać tylko pewniaków, lub za grosze wyciągać FA, którzy nie mają jeszcze teamu i liczyć na to, że ci dostaną dużo czasu na parkiecie i generalnie spełnią się w nowych rolach, jakiekolwiek by one nie były...

A jeśli Howard, lub Paul zmienią klub, to myślę, że wszyscy w miarę wiedzą czego się po nich można spodziewać - role playarami raczej nie zostaną... :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak z Waszego doświadczenia, ile mniej więcej może potrwać ten draft jeśli prawie wszyscy będą online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja od razu zaznaczam ze wypadl mi dzis turniej w PES 2012 na playu wiec bede pod wplywem alkoholu i moje licytacje beda mocno ograniczone badz zbyt odwazne :) ale pojawic sie oczywiscie pojawie

 

chyba ze 2 h ostatnio to trwalo jesli dobrze pamietam ale emocje calkiem calkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciekawie, zważywszy,że i mi dzisiaj wypadlo coś służbowego co będzie zakrapiane jakimiś %.

Ale na drafcie się stawię, ciekawi mnie tylko skutek heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bez piwa to raczej nigdy nie draftuję, a ten draft rok temu, to jak dobrze pamiętam prawie cztery godziny stuknęły - pamiętam, że były głosy, aby później niż godzina 20:00 już nigdy takiego draftu nie robić. :)

W tym roku będzie nas mniej o dwie głowy i dodatkowo skróciłem pick time do 30 sekund - wzmożona czujność będzie wskazana, lalalala...

Jestem więc dobrej myśli.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Benon, lista jest już definitywnie zamknieta, czy w trybie natychmiastowym da sie kogoś załatwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe emocje się pojawiły, zanim jeszcze draft się rozpoczął...

Rzutem na taśmę dołączyło do nas kolejnych dwóch menadżerów - El-Maniaque, który grał z nami przed rokiem, oraz Musli

Chłopaki wyrobili się naprawdę na styk...

Dyło blisko... :)

Liczba teamów zamknięta na 18 i kolejność już znana - czekamy na resztę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jak bdzie? :)

 

generalnie jaki by ten draft nie był ciagle mnie wywala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×