Skocz do zawartości
Benon

[2011/2012]Liga Budżetowa

Polecane posty

Szał jak w bułgarii na otwarcie tesco ;) dobrze, że mi coś zostawiliście ;P

 

Nie jak w Bułgarii tylko w Czechach i nie tesco tylko Czeskiego Snu ;)

 

Generalnie draft się za bardzo przeciągnął. Zwłaszcza jak się za bardzo przesadziło wcześniej i skład trzeba było dobierać na końcu za 1$ :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bulek,

nie nie pomylilem z roto. Zwyczajnie wywaliłem po 4 najsłabszych graczy (jak ktoś miał debiutantów w składzie to wywaliłem wszystkich debiutantów) i zrobiłem symulację tak jakby każdy zagrał z każdym, przy czym wszyscy gracze rozegrali po jednym meczu w takim fikcyjnym "tygodniu".

Ta liczba którą widzicie przy drużynach to liczba wygranych kategorii każdej z drużyn w pojedynkach z pozostałymi.

 

Oczywiście drużynom starym (takim jak np moja: KG, Pierce, Kidd, Butler, Calderon) raczej cieżko będzie utrzymać staty z ub. roku :)

Natomiast drużyny młode pewnie będą na plus. Do tego dochodzą debiutanci, kontuzje itp itd więc nie ma co traktować tego jak wyroczni. Zobaczymy po sezonie na ile sie to sprawdziło.

 

Mi sie generalnie draft typu aukcja bardzo podobał, uważam, że mając odpowiednią taktykę masz większy wpływ na to jaki skład skompletujesz. Ja miałem troche inną wizję ale Rondla mi wywyindowali na 56 i to już było za dużo. Potem sie czaiłem na kogoś z dwójki Rudy Pedał, Josh Smith ale też troche za drogo poszli. Podobnie jak John Wall i Felton... No cóż jak sie wydaje +70 na gwiazdę to potem możliwości są ograniczne... Ale jak na pierwszą aukcję nie jest źle. Mam wprawdzie paru dziadków, ale są to twarde dziadki :) (kidd, kg, pierce), mam nadzieje, że dobry sezon będą mieć Bass w Bostonie i Randolph w Minesocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywalenie po 4 najsłabszych może mieć znaczący wpływ na taką symulację. Ja np. brałem dużo kolesi za 1$ pod koniec, wiec głównie cieniasów, jakby to było uwzględnione to raczej typowałbym się poza PO.

 

Ja też miałem taktykę, ale te ceny mnie rozwaliły. I zamiast 3,4 przepłaconych supergwiazd mam 6 solidnych graczy i same niedobitki. Czkawką odbiła mi się walka o Lawsona jako jednego z niewielu sensownych PG co już wtedy zostali. Swoją drogą, jakby Dream Team dał 1$ więcej to już nie miałbym czym go przebić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam - doceniam wysilek ale w przypadku h2h o dupe mozna sobie potluc takie zestawienia

 

takie zestawienia są tak samo dobre w przypadku h2h jak i w przypadku roto. wiadomo to jest tylko symulacja w oparciu o staty z zeszłego roku. Gdybym umiał przewidzieć formę graczy w nadchodzacym sezonie oraz kontuzje to pewnie bym teraz nie siedział tu gdzie siedzę tylko pracował w jednym z 30 klubów nba i zarabiał miliony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyja drużyna to Dream Team?

 

Moja ;-)

 

 

A co do Lawsona, to w tym sezonie, po "udanej" przygodzie na Litwie, z Dre Millerem jako zmiennikiem, nie jestem "high on Ty", tym bardziej gdy trzeba przepłacać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowałem niektórym z Was takie różne śmieszne trejdy, bo mi się jednak dość ciężko gra bez grajków z Top40 :P Jak macie zamiar odrzucić to byłbym wdzięczny jakbyście to zrobili od razu, bo wyczerpałem już limit, a coś czuję, że to nie koniec trejdów ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co zanosi się, że wygram z Flejami, patrząc na różnicę w poszczególnych elementach statystycznych, ale 100% pewności jeszcze nie mam. Niemniej chyba warto było dawać sporo kasy za duet Lebron-Rondo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Theo, kto nie próbuje ten nie wygrywa. Chyba jeden trejd Ci nawet pójdzie...

 

W dyskusji pojawił się Lawson - jak na razie nie mam zastrzeżeń choć Andre Miller kończy się już od kilku sezonów i skończyć się nie może. Niesamowity koleś.

 

Taktyka nieprzepłacania za gwiazdy i skupienie się na kilku prawie all starach jak na razie się opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy możecie wiedzieć o tym co się opłaca, a co się nie opłaca, jak to nie Wy wylicytowaliście sobie Brooka Lopeza i Darrella Arthura... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do komisarza odnośnie ustawień ligi: add dropy są daily tommorow, wiec jak kogoś wyrzucam to ktoś nowy przychodzi kolejnego dnia. Jednakże mimo iż wyrzucany jest jeszcze jeden dzień u mnie, to jego statsy już się nie zliczają. Czy błędne jest moje założenie, że robie add dropa i ma on skutek dopiero dnia kolejnego czy to błąd systemu ze nie zlicza on statsów gracza wyrzucanego (który ten jeszcze jeden dzień jest w składzie). Chodzi mi dokładnie o mata barnesa i jego mecz vs. GSW.

 

Jeśli to nie jest jednorazowy błąd systemu tylko jego założenie, to jest to bez sensu i proponuje przejście na system: daily today gdzie jak wyrzucam kogoś to od razu dostaję nowego gracza który od razu może zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem, to żadne staty zmeczu LAL - GSW nie są uwzględnione w fantasy, póki co - czekamy aż to naprawią i tyle.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem gdzieś na yahoo, że statsy z tego meczu mają być wrzucone do końca tygodnia. Dzięki komisarzu za info. W ogóle się nie zorientowałem że u przeciwnika mi Bryanta nie policzyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem gdzieś na yahoo, że statsy z tego meczu mają być wrzucone do końca tygodnia. Dzięki komisarzu za info. W ogóle się nie zorientowałem że u przeciwnika mi Bryanta nie policzyli ;)

 

Popatrz, tak się ciekawie złożyło, że komisarz i przeciwnik, to w tym wypadku jedna i ta sama osoba... :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi dobrze nawet szło, ale oczywiście Horford musiał się rozsypać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba się mnie to zdecydowanie - przez genialne 10 TO Kobasa jeden punkcik w meczapie z Bulkiem poszedł się kochać... :Z

Na plus to długo wyczekiwany debiut Lopeza, ale niestety Tiago wypadł i z Hawesem dalej nic nie wiadomo - moje duże grajki jaja sobie ze mnie robią najwyraźniej...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×