Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
MKA

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

po spokojnym początku rozgrywek zaczynają się i u mnie absencje. z Vucevicem na pokładzie spokojnie wygrałbym w zeszłym tygodniu FG% i REB (i przegrał TO). jeden bezmyślnie stracony ruch z FA raczej pomógłby odrobić dwie trójczyny.. w tym tygodniu pauzuje dodatkowo Joe Johnson, więc w miarę w kontuzjach z Pitrkiem mamy remis :) (u niego Pekovic i DeRozan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gerard dzięki za grę, w tym tygodniu nieobliczalny Zmija, pierwszy dzień moi grajkowie jak gdyby odpuscili, ale...walec jedzie dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerard dzięki za grę, w tym tygodniu nieobliczalny Zmija, pierwszy dzień moi grajkowie jak gdyby odpuscili, ale...walec jedzie dalej :-)

 

Jurłelkam i gratulacje. Te 5 kategorii masz na razie naprawdę mocnych, ale bloki w tym tygodniu moi zawalili po całości. W całym poprzedzającym tygodniu nabiłem ponad 40, a w tym do piątku miałem 4. Rzutem na taśmę obroniłem remis. Kiedy wraca ten cholerny Terrence...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

192e4a0e.jpg

 

akurat trafil mi sie slabszy tydzien MJ i byla by szansa powalczyc, ale przegralem z kontuzjami. Brook i parker wsumie wogole nie zagrali, howard jeden mecz a davis dwa. na szczescie dla mnie inne druzyny na podobnym poziomie w tabeli tez przegraly swoje mecze. w lidze mielismy latwe zwyciestwko knt nad zmijowcami, ktorych sytuacja powoli sie komplikuje. bydzia bulls po kolejnym swietnym tygodniu kontynuuje marsz w gore tabeli. bulek niespodziewanie przegral z nalesnickiem, moze to dobry znak dla ostatniej druzyny w tabeli. swietny tydzien po dwoch kolejnych porazkach ma tez za soba pitrekk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to i moje wypociny dodam

a jak zauważył MKA wygrałem swój mecz ale nie zauważył że to pierwsza moja wygrana

oby nie ostatnia

 

2871bt1.jpg

 

Edit.

Coby mi się w głowie nie poprzewracało to od razu dostaje lidera na tapetę. :D

Oczywiście skutki nie ciężko przewidzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki gooz! w koncu wygralem 'moje' 5 kategorii ale w tym tempie o PO i utrzymanie moze byc ciezko. A teraz mistrz tygodnia czyli Gerard...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, Naleśniku, bieda u Ciebie. Czyżbym to Ciebie miał zastąpić, wracając za parę miesięcy do ligi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Naleśniku, bieda u Ciebie. Czyżbym to Ciebie miał zastąpić, wracając za parę miesięcy do ligi? :P

 

no, to musiałbyś godnie :)

a na poważnie, to jeszcze tli mi się światełko nadziei

tyle, że znów 4 połamanych chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka z Nalesnickiem to straszna bieda. Takimi kompromitacjami to daleko nie zajadę, można było obronić 5-4, ale nie pomyślałem o obronie wolnych, wzięcie Plumlee to był wręcz samobój. Dodatkowo niesamowity tydzień zanotował Westbrook, to on mnie załatwił. Druga sprawa to Morrow, trafiłem na jego nieoczekiwanie dobrą grę, czego wcześniej nie pokazywał. Mnie załamuje Stephenson, nie mam wątpliwości, iż jest on overpaid. West po powrocie szału też nie robi, Hill zawodzi, a Favors się połamał. Lowry, Lebron i Kobe grają oczywiście swoje, ale to za mało. Jest problem z FG%, 3 pts i st. Dziś dam sobie spokój ze Stephensonem i dam szansę Fournierowi, trzeba powalczyć w trójkach. Wszystkie ręce na pokład i trzeba wykorzystać brak Cousinsa u Andrew. Nazwiska McDanielsa, Meeksa czy Noela na kolana nie powalają, ale same punkty i asysty nic mi nie dadzą. Liczę na solidne rozpoczęcie, a potem zobaczymy, jak to się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porażka z Nalesnickiem to straszna bieda. Takimi kompromitacjami to daleko nie zajadę, (...)

czy ty mnie aby nie obrażasz? :D

w końcu u mnie cokolwiek zatrybiło a tu od razu, że kompromitacja :D

w tym tygodniu to nawet korespondencyjnie z knt przgrałbym tylko 4:5

niestety realia okaża się pewnie dużo gorsze

ale zawsze wolno marzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko Snick, GSW ma tylko 2 mecze, wiec różnie może być. W każdym razie powodzenia, ja osobiście nie widzę 1 ligi bez Ciebie wiec bierz się do roboty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dejjjmm, jak ja nie lubię grać z Pitrkiem :E

Nie ważne czy to RS czy PO, zawsze jest straszna przeprawa.

Niby wczoraj pełen lineup, niby nie zagrali źle, a rano... k#$%a 0-9.

Jeszcze mi się Lopez połamał... :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ty mnie aby nie obrażasz?

 

lubelszczyzna się z Ciebie wylała :) wiem bo też miewam problem z nadużywaniem "aby" :P "tylko" powiedziałaby reszta Polski

 

znam to: "nie aby tylko tylko"

sam wiele razy ludzi poprawiałem bo miałem fizyka w liceum, który przede wszystkim poduczył mnie polskiego

ale tutaj to akurat jest zacytowane powiedzonko więc zastąpienie "aby" słowem "tylko" nijak tu nie pasuje

 

knt: dzięki za dobre słowa ale o wiele większe "tuzy" są teraz w II lidze, więc wszystko jest dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie wyczytałeś, że Nalesnik miał na myśli cięgięłko? :)

 

Poza tym piszemy raczej, że ktoś jest tuzem a nie tuzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalesnick, może faktycznie trochę nie tak to zabrzmiało.

 

Jak najbardziej gratuluję wygranej, mi tymi słowami chodziło tylko o to, że żeby utrzymać się w lidze, a to jest równoznawcze z PO, pewne mecze trzeba wygrywać :D

 

Westbrook mnie załatwił i to fakt niezaprzeczalny. A że by było ciekawiej, przeciwko mnie zawsze jakieś typy muszą mieć renesans formy. Za mało było Morrowa, to teraz u Andrew Meeks wyskoczył z 20 pkt, o genialnym Noelu nie wspominając. Cuda, panie, cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bulek: wiem jak to zabrzmiało i rozumiem

do niedawna byłem chłopcem do bicia ale ciągle miałem 5, 6 kontuzjowanych w tym westbrooka

wiec ciężko było powalczyć

Rozumiem, że chciałeś jak poprzednicy podreperować punkty ale w koncu moje połamańce się wykurowały

Teraz niestety znów mam 5 kontuzjowanych i to z knt - ktoś mnie chyba tam wysoko bardzo nie lubi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejjjmm, jak ja nie lubię grać z Pitrkiem :E

Nie ważne czy to RS czy PO, zawsze jest straszna przeprawa.

Niby wczoraj pełen lineup, niby nie zagrali źle, a rano... k#$%a 0-9.

Jeszcze mi się Lopez połamał... :C

 

hehe, nie wiedzialem, ze masz taka traume po naszych meczapach, Gerard ;)

troche sie zdziwilem jak zobaczylem 9-0 wczoraj rano, ale umowmy sie, jeszcze duzo grania w tym tygodniu przed nami. Choc moje czarnuchy sie pomalu rozpedzaja, co cieszy :)

 

@ Nalesnick: tez mam w jednej lidze Lee i Hilla i tez jestem tam w ciemnej duuuupie...

Mam w tej samej lidze jeszcze Dragica, Noaha, Kawhi - 6 kontuzjowanych non stop w porywach do 7 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i skonczylo sie 6-3, ale podobnie jak w budzetowce tutaj tez bardzo blisko w kilku kategoriach: 16 pkt, 3 reb, 3 ast. troche mamy obydwaj problemy z kontuzjami, ja trzymalem kciuki za rest wade'a wczoraj bo gdyby zagral to pewnie te punkty i asysty bym przegral... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

63ada0ff.jpg

 

U mnie kolejna porazka po slabym tygodniu. teraz mam nauczke zeby nigdy nie brac zawodnikow podejrzanych zdrowotnie, mimo ze mi fajnie pasuja. nie udalo sie nawet wygrac strat w ostatni dzien chociaz cala druzyna posadzilem na lawce. konkurencja podgoniła i teraz juz nie mozna sobie pozwolic na kolejne porazki. kolejne wysokie porazki nalesnicka i zmiji oddalaja ich coraz bardziej od utrzymania. wysoko przegral tez el-maniaque chociaz jego linijka daje jakies powody do optymizmu, tym bardziej biorac pod uwage kolejne mecze opuszczone przez KD. bulek przegral kolejny mecz mimo ze wydawalo sie, ze w ostatnich kolejkach mial troche latwiejszych przeciwnikow. rozpedza sie tez druzyna pitreka. wysoka wygrana Woodley Warriors bardzo przybliza go do PO tym bardziej ze w tym tygodniu mecz z nalesnickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwny tydzień wysokich wygranych - ja lekko przysnąłem i faktycznie cudem nie przegrałem strat :) w tym tygodniu MJ ma masakryczną przewagę meczów a schedule na przyszłą niedzielę to farsa - u mnie samotny Drummond a u MJa 8 slotów zajętych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny tydzień wysokich wygranych - ja lekko przysnąłem i faktycznie cudem nie przegrałem strat :) w tym tygodniu MJ ma masakryczną przewagę meczów a schedule na przyszłą niedzielę to farsa - u mnie samotny Drummond a u MJa 8 slotów zajętych..

 

Spokojnie Gooz kalendarz nie gra, już się o tym nie raz przekonałem.

Na ten moment mam 5 spotkań więcej w skali tygodnia, ale możesz to zniwelować dobrą rotacją na FA , poza tym różne kontuzje lub odpoczynki się zdarzają.

Ciekawe jest to, że w tym tygodniu spotykamy się jeszcze w lidze na espn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×