Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
MKA

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Nalesnick, nie zebym sie czepial ale jak Ty to wyliczyles, ze Woodley gral o 1 miejsce a ja i dyrdyr o 3cie? z tego co widze to wszyscy uciulalismy po 8 pktów... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2-6 to tragedia, do końca walczyłem o 5-4, a tu taki szok nazajutrz.

 

Mój skład został wręcz tragicznie ułożony. Nigdy więcej Kobasów i Rose'ów. Przez nich tankuję w FG% i TO, a na kontuzje tego drugiego zawsze można liczyć. Lebron i Lowry nie zawodzą, ale to mało. Jest bardzo źle, ale nie mam zamiaru się poddawać, do samego końca będę walczył o PO, trzeba się w końcu przełamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalesnick, nie zebym sie czepial ale jak Ty to wyliczyles, ze Woodley gral o 1 miejsce a ja i dyrdyr o 3cie? z tego co widze to wszyscy uciulalismy po 8 pktów... :-)

Przy równej ilości punktów z 9 kategorii decyduja punktu zdobyte w lidze.

Woodley miał 9:0

 

ale i tak obaj przegralibyście z Woodlejem ;)

 

A propos mojej gry, chyba jednak spadam do II ligi

co chwile jakas kutwa połamana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj nie ma co brać tych zestawień Naleśnika zbyt poważnie - każdy pojedynek jest inny, pod każdego można dostosować pobrania z FA i rotację na slotach. ja, grając w Woodleyem, nie posadziłbym w niedzielę na ławce Johnsona i Greena (ograniczenie strat w pojedynku z MKA). ten ruch dałby mi m.in. 5 trójek i blok, które zadecydowałyby o zwycięstwie w wirtualnym pojedynku z Woodley Team

 

MJowi nie tylko wyjebałem Smitha z Pistons (ale to akurat dla niego żadna strata - do tego grałby tylko 2 razy w tym tygodniu) a co najważniejsze zainfekowałem Aldridge :V (zarazem poświęcając swój tydzień w budżetówce..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że to tylko zabawa.

Graba np z kolei to lubił, bo miał w jednym miejscu na szybko wszystkie staty.

 

Pojedynki są czysto teoretyczne bo każdy gra pod kogoś aktualnie innego, ale jakis obraz zespołów to daje.

Boshe, który ja to juz raz piszę. :D

 

Będzie mi Was i tego "marudzenia" brakowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat taka bieda na FA jak mam z pol skladu do wywalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a3c283e9.jpg

 

coraz słabiej to wygląda z mojej strony, chociaż to 0-8 pechowe bo pare kategorii bylo bardzo blisko. na pocieszenie teraz dwaj łatwiejsi przeciwnicy ktorzy i tak wciągneli by mnie nosem w tym tygodniu. jeszcze chyba nie mialem takiej sytuacji ze do wyrzucenia mam z 5 zawodnikow i jak na złość akurat nie ma nic ciekawego na FA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei tradycyjnie.

2:7 w dupę chociaż liczyłem na dwie kategorie.

Gratki Woodley (niestety nie znam nicku gracza)

Ale jak jakies motłochy rzucają po 30 pktów w jednym meczu i obaj z jednego teamu to z czym do ludzi. :/

Na pocieszenie powiem, że z Woodleyem chyba nikt by sobie w tym tygodniu nie poradził.

a tak dla rozładowania napięcia ;)

who the fuck is Darren Collison? :/

 

no i moja zabawa

b81ncx.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To skoro Ty, Naleśnik, spadasz, to może ja zostanę w drugiej, żeby mieć tabelki na bieżąco? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gooz gratuluję Ci zwycięstwa, 3-6 to mój najgorszy wynik w tym sezonie.

Natomiast to co robi KNT to jest istna masakra, przy takim sezonie regularnym w PO każdy wynik poza mistrzostwem będzie rozczarowujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

knt miał juz kiedyś taki sezon

lał wszystkich że az miło a potem jeden mecz i po ptokach

a tak btw - korespondencyjnie bym z nim w tym tygodniu wygrał :D

 

zresztą ja miałem podobny chyba dwa lata temu

wszystko wygrywałem po 6:3 dopiero pod koniec sezonu dostałem zadyszki i skończyłen na 2 miejscu

potem pierwszy mecz w plecy i do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knt miał juz kiedyś taki sezon

lał wszystkich że az miło a potem jeden mecz i po ptokach

a tak btw - korespondencyjnie bym z nim w tym tygodniu wygrał :D

 

zresztą ja miałem podobny chyba dwa lata temu

wszystko wygrywałem po 6:3 dopiero pod koniec sezonu dostałem zadyszki i skończyłen na 2 miejscu

potem pierwszy mecz w plecy i do domu ;)

 

To jest chyba najbardziej wkurzające w H2H.

Z drugiej strony PO są bardzo emocjonujące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wtedy też tak myslałem

cały zapierdziel, cały sezon nie wazny a wazny tylko pierwszy tydzien

zły układ gier, albo odpoczynek najlepszych i w dupe cała robota

no ale takie są zasady i możemy tylko sobie pomarudzić pod nosem

to tak jak i każdy mecz, można niezłe staty wykręcić ale trafisz na odrobinę lepszego o możesz przegrać nawet 9:0 pomimo ze z wieloma w tym czasie byś wygrał to na koncie po tym tygodniu masz "0"

taka formuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy też tak myslałem

cały zapierdziel, cały sezon nie wazny a wazny tylko pierwszy tydzien

zły układ gier, albo odpoczynek najlepszych i w dupe cała robota

no ale takie są zasady i możemy tylko sobie pomarudzić pod nosem

 

Opcją jest przeniesienie rozgrywek na ESPN. Tam można ustawić 2-tyg matchupy w playoffach, co zmniejszy losowość. Problem, że się wszyscy przyzwyczaili do Yaśka i jakoś trudno byłoby zmieniać platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak panowie ale teraz walka o PO to walka o życie. Dopiero potem można odsapnąć i pomyśleć o medalach :)

cieglo: czyli tylko 8 zostaje a 4 spada?

przypomnij skąd to się wzięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trwa reorganizacja ligi. Gooz rzucił słuszny pomysł już chyba ze 2 sezony temu i w tym - z uwagi na liczbę chętnych w rozgrywkach - zdecydowaliśmy się to wdrożyć. Moim zdaniem spory plus - rotacja będzie większa. Łatwiej będzie spaść ale i w równym stopniu odrobić straty.

 

I tak, PO gwarantuje zostanie w lidze. Kto się nie załapie - pomaga swym doświadczeniem w niższej lidze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he he

jaka fajna interpretacja ;) "pomaga swym doświadczeniem"

cieglo: masz duże predyspozycję by zostać pełnomocnikiem Pani "kłamczuchy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w związku z ilością zgłoszeń, rozrastającą się strukturą lig oraz głosami malkontentów narzekających na zbyt długą drogę awansu i małą rotację w lidze 1-ej zmiany były konieczne a zaproponowane przeze mnie rozwiązanie wydaje się jedynym uczciwym wobec wszystkich i było ogłoszone już dawno temu więc reklamacji nie ma :P

z ligi spada 4 zespoły (tylko PO gwarantuje awans) a z dwóch lig drugich awansują tylko po 2 teamy. także tam też nie mają łatwo i absolutnie najlepsi z 24 teamów 2-ligowych trafiają do esktraklasy :)

(wcześniej było to 3 z 12). podobny model dotyczy awansów i spadków z lig 2ich i 4ech lig 3ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy sezon na Sznurówce wyglądał tak jak pisał Snick, RS na 1 miejscu z zapasem, a później wpierdol w 1 rundzie.

Na razie rzeczywiście walec jest rozpędzony, i poprzedni matchup wygrał bym 7-2 bo dziwnym trafem nie zapisał mi się wystawiony skład na niedzielę, więc Snick gdybym miał zaliczone staty z niedzieli to korespondencyjnie dupa by Cię bolała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...)więc Snick gdybym miał zaliczone staty z niedzieli to korespondencyjnie dupa by Cię bolała ;-)

 

ekhh, a ja się tak rozmarzyłem :P

chociaż mimo to moje grajki jakąś tam nadzieję dają bo w końcu skończył się szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj zabraklo jednego punktu w kategorii punktow w pojedynku z Murzynem... ;) Ale i tak jestem zadowolony z tego wyniku bliskiego remisu. Mam nadzieje, ze po nowym roku wroca Rubio i Martin, Randolph przestanie sie mazac i wroci do gry no i last but not least Melo nie wykreci mi numeru i nie zdecyduje sie na jakas operacje kolana konczaca sezon...innymi slowy jest jeszcze szansa na playoffs dla Zmijowcow :]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×