Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Benon

1 Liga H2H BudgetSznur 2014/15

Polecane posty

To ja tu sprytnie w pojedynku z Jeffreyem wycofałem cichaczem trójkę graczy, aby ten nastukał te kilka strat, które do mnie tracił, a ten zrobił to samo i cały mój misterny plan wziął wpizdu w łeb. :D

Graty za czujność. Z tego co widzę, to jakbyś ich nie cofnął mielibyśmy remis w TO. Natomiast, jakbyśmy oboje zagrali pełnymi składami, to nic by się nie zmieniło... Tacy z nas spryciarze... :Y

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widziałem już, że we wszystkich innych kategoriach nie mam szans Cię złapać, może poza FG%, bo grałeś masterem skutecznej koszykówki, Jenningsem. To też jednak była nikła szansa (zwłaszcza po popisach JJ'a...), a jak zobaczyłem, że wywaliłeś Rossa i Greena, to i ja wywaliłem resztę. Nawet gdybyś ich zostawił to też raczej bym odpuścił, bo przewagę w 3PTM i STL jako taką miałem :P Również graty za wygraną, jakby nie patrzeć, na szczycie tabeli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fuck fuck fuck

nie wiem jakim cudem ale poniedziałkowe moje nabytki nie trafiły do składu

jak przegram przez to z knt to się chyba pochlastam

właśnie postanowiłem odzyskiwać stracony czas a tu taki zonk :/

wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy 33 straty jednej nocy to nie jest przypadkiem rekord ligi? :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zabrakło sześciu, w końcu udało mi się wygrać, ale tylko 5-4. Nie wygląda to dla mnie dobrze, strata do play-offs większa niż Thunder w lidze NBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabeli w tym tygodniu nie może zabraknąć :)

"Mala probka" zabrzmialy sceptyczne echa z daleka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiLQ: który to Twój team w tym roku?

 

ja jak się lekko od dna odbiłem to dostałem lidera na tapete :/

ale jak na razie dzielnie stawiam czoła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiLQ: który to Twój team w tym roku?

Nie gram w tej lidze. Ale Gerard mi wspomnial o swoim mocnym poczatku, wiec skomentowalem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiLQ: który to Twój team w tym roku?

Nie gram w tej lidze. Ale Gerard mi wspomnial o swoim mocnym poczatku, wiec skomentowalem ;-)

 

"Początek" z założenia jest małą próbką ;-)

Ale skoro jesteśmy przy trasz toku, to raczej Twój 1 sezon jest małą próbką. Ja w tej lidze gram już 4 sezon, a jak się spisywałem możesz sprawdzić w profilu. Jak powtórzysz zeszły sezon to pogadamy ;-DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro jesteśmy przy trasz toku, to raczej Twój 1 sezon jest małą próbką.

Wiem, ze chcialbys szybko zapomniec ta porazke, wiec musisz sobie na sile tlumaczyc jak do niej doszlo, ale skoro jako rookie natrzaskalem taki win% to masz watpliwosci co by bylo po zebraniu doswiadczenia i jakbym wiedzial co robie? ;-) #trashtalk

 

Ja w tej lidze gram już 4 sezon, a jak się spisywałem możesz sprawdzić w profilu.

Wystarczy mi, ze widzialem na wlasne oczy jak Ci poszlo gdy byla realna konkurencja ;-) #trashtalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze chcialbys szybko zapomniec ta porazke, wiec musisz sobie na sile tlumaczyc jak do niej doszlo, ale skoro jako rookie natrzaskalem taki win% to masz watpliwosci co by bylo po zebraniu doswiadczenia i jakbym wiedzial co robie? ;-) #trashtalk

 

""Mala probka" zabrzmialy sceptyczne echa z daleka" ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim meczapie z Tizzem skromna wygrana 5-3... Tyle że we wszystkich kategoriach które wygrałem był gwałt zbiorowy, a w pozostałych...

Coż w pozostałych sytuacja wygląda tak, że byłem o ćwierć kroku od wyniku 9-0...

 

33l2kh5.png

 

Zabrakło mi 2 asyst, 3 przechwytów, 1 bloku i -2 strat.

Wygrałem, a czuję się jakbym przegrał... :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szpital u Gerarda wykorzystany, teraz pojedynek z outsiderem. Bydzia nie dosć, że nie ma składu, to jeszcze nic nie robi, żeby go mieć. Wygrać jak najwyżej, by mieć lepszą pozycję wyjściową przed następnymi meczami, PO nadal możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie lipa, przekombinowałem z koncepcją składu (olanie aż trzech kategorii) i przy kontuzji Rubio brakuje mi asyst i przechwytów. Wystarczy wspomnieć, że na pięć moich porażek, cztery zakończyły się wynikiem 4:5. Teraz muszę liczyć na szybki powrót Rubio i zwiększyć rotację graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Benon tyle,ze to było przewidziane,w zasadzie udalo Ci się to 5:3 bo byłes cwierc kroku od planowanego 5:4. kategorie w których przegrałem były odpuszczone i w 2dniu to juz wiedziales, nie łapie po co dusic bezsensownie takie kategorie,zamiast skupic sie na tym co mogles dociagnac to moze i bys mial te 9:0 ; )

 

 

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tizz

Ależ ja nic nie dusiłem - najnormalniej w świecie grałem kim mogłem i tylko, jak kogoś brałem z FA to właśnie takiego, aby załatał co trzeba. Pewnie, że mogłem bardziej rotować i więcej zawodników z FA pobierać dzień w dzień, ale ja tu rekordów bić nie przyszedłem i z czasem ostatnio trochę gorzej.

Generalnie chciałbym zachować jakieś takie sensowne 11 graczy na stałe + dwóch rotacyjnych i na razie się tego staram trzymać...

Swoją drogą jak Ty z góry obstawiłeś, że chcesz wygrać te 4 kategorie i udało Ci się to psim smędem i częściowo, to chyba powoli dochodzę do wniosku, że mam mocny team... :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gerard: a gdzie to widać, że walka była ciekawa?

 

kurde, ja zaczynam wierzyć coraz bardziej w swoją ekipę.

Kręcą lepsze staty w lidze 20-osobowej niż moje grajki w lidze 12-osobowej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×