Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo

Polecane posty

Ja żadnej prywatnej wiadomości Tobie nie wysyłałem, więc to pewnie ktoś inny :D Jak dla mnie to jest trade 3 za 1, bo Terry zaraz zacznie tracić minuty i nawet w większych ligach ludzie się go pozbywają. Nie rozumiem czemu też B.Wright leci na FA zamiast być częścią tej wymiany, wtedy może miałoby to jakiś większy sens. Osobiście za Aldridge'a mógłbym dać Jeffersona i jakiegoś drugiego solidnego gracza ze środka stawki, czyli w tym wypadku jednego z dwójki Stepehenson Gibson, nigdy obu, ale może to ja mam w takim razie zbyt wygórowane mniemanie o tych graczach jeśli większość twierdzi inaczej. Skoro ta propozycja wyszła od Don't wake me up to nie dziwię się że Byle co ją zaakceptował, sam bym pewnie tak zrobił, choć gdybym to ja miał inicjować wymianę nawet bym się pewnie takiej nie ośmielił zaproponować zakładając z góry, że ona nie przejdzie. Widocznie mamy okres mikołajkowy i ktoś postanowił rozdać prezenty w lidze.

 

BTW Porażki 1-7 to się w tym tygodniu nie spodziewałem...

O patrz, myślałem, że to Ty pisałeś. W takim wypadku ktoś inny zgłosił wątpliwość. Tak czy inaczej naprawdę nie widzę powodu by blokować trade. Nie ma tu nic nieuczciwego, komisarze zgadzają się na propozycje i patologii w lidze to nie wprowadza. Zdziwiłbyś się widząc jakie wymiany się proponuje. Niekiedy i bezczelniak przejdzie - to też umiejętność by móc przemycić chytry plan w takim gronie i jestem zdecydowanie przeciwny odbieraniu niektórym graczom tego atutu :)

 

U mnie udało się wygrać w stosunku, do którego jestem już przyzwyczajony (5-4). To za mało by odskoczyć od dna i wedrzeć się pewniej do strefy komfortu (pierwsza ósemka). MCW się rozegrał, jestem teraz większym optymistą, może coś drgnie i uda się wygrać wyżej. Tottenham Cavs nie ma imponującego składu ale ma Duranta, który wchodzi na obroty. Może być różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdziwiłbyś się widząc jakie wymiany się proponuje. Niekiedy i bezczelniak przejdzie - to też umiejętność by móc przemycić chytry plan w takim gronie i jestem zdecydowanie przeciwny odbieraniu niektórym graczom tego atutu :)

 

Rozumiem, że czasem można zaproponować niedorzeczną wymianę i liczyć że druga osoba to łyknie z jakiegoś powodu, ale tutaj Don't wake me up sam zgotował sobie ten los, więc dziwi mnie to tym bardziej. Cóż, może to część jakiegoś większego planu z jego strony. Przekonamy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy patrzeli na sytuację sprzed sezonu to wiadomo, że taka wymiana byłaby nierówna. Ale przyglądając się dokładnie jak grają Hornets, to ani Al ani Lance absolutnie nie spełniają oczekiwań związanych z miejscem w drafcie. A LaMarcus wymiata, jeśli te trójki się utrzymają, to już w ogóle.

 

Wcale tak od razu nie przyjąłem z radością tej propozycji bo wg mnie nie było to takie oczywiste (mocno tracę w stratach i FT%). Zresztą jestem przekonany, że nikt tutaj nie dałby swojej największej gwiazdy za tak grający duet Jefferson - Stephenson, a że DWMU wybrali sobie do tego Jeta to już kwestia koncepcji menedżera.

 

No i przypomnę, że podobne głosy były podczas mojej wymiany z GRB Bosh i LMA za Hardena. Tabela wyraźnie wskazuje, że pozory nieraz mylą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przypomnę, że podobne głosy były podczas mojej wymiany z GRB Bosh i LMA za Hardena.

 

No bo oczywiście nikomu nie przyszło do głowy, że dołożeni niby na przyczepkę Beverley i Chandler będą mieli - odpowiednio - ranking numer 55 i 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę zabrać głos.

 

Wymiana jak najbardziej przemyślana, przedstawię swoje argumenty oraz potrzeby, którymi się kierowałem:

1) miałem za dużo wysokich (dalej mam z tym problem - chętnie oddam), więc musiałem zluzować bo tak jak teraz nie mogę wystawić wszystkich z racji bardzo okrojonej rotacji jaka jest w tej lidze,

 

2) ROTACJA właśnie o to chodziło jak zdobyć przewagę nie rotując składem kiedy Twój przeciwnik to robi i (odpukać) masz kontuzję. Przecież Gibson'a czy Lance nie wyrzucę na kilka dni. Teraz mam niby Barnes'a, Terry'ego, Boozer'a i Olynyk'a. Gdzie oprócz Jet (tak zabrałem go tylko żeby wymiana "wydawała" się bardziej korzystna dla mojego partnera biznesowego) każdy jest wartościowy.

 

3) słaba dyspozycja Al'a - gdzie te zbiórki, steal'e i block'i? Lance... skuteczność i straty nie warte jego zbiórek (które kradnie Jefferson'owi) i asyst do tego brak stealów i bloków.

Gibson wiadomo największa strata jednak warta świeczki. Do tego wystarczy popatrzeć na ranking, ze coś nie halo. Również nie zdziwię się jak Stephenson coś odwali i go zawieszą albo oddadzą,

 

4) dużo zyskuję - LA daje lepsze ft, punkty, zbiórki i to L-Train! Pewność statystyk, pozycja w drużynie i bark kontuzji. Co do punktów dzięki rotacji będę miał ich więcej, nawet samo:

 

Al+Lance+Taj vs Aldridge + Barnes\Boozer\Olynyk wygląda bardzo dobrze ;)

 

to tak na gorąco i... możecie spodziewać więcej ponieważ mój plan nie został zakończony.

Hmmm traktować to jako prezent? Mam dwóch kolesi z top 10 fanstasy do tego Jordan aktualnie top15.

Myślę, że w tej lidze najważniejsza jest koncepcja i wizja, każdy ma swoją więc nie neguję jak ktoś ma inne zdanie co do tej wymiany wręcz przeciwnie chętnie posłucham innych menago. Jednak nikt tak jak ja nie zna potrzeb mojej drużyny.

 

ps. Mogę rozdawać takie prezenty. Chętnie zacznę nowe negocjację - wszyscy oprócz LA, CP3 i DeAndre3000 dostępni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,

 

ja pisałem info do Cięglarza, bo patrzymy na teraz kiedy Lance i Big Al są w dołku. ale dołki u takich graczy zazwyczaj isę kończą i wg mnie ten trejd był nierówny. Czasami piszecie, że ja daję głupie propozycje, a tu proszę trejd typu WTF. Ale prawda jest taka, że jak jeden proponuje a drugi się godzi, znaczy obie strony są content. Akurat w tej lidze nie sądzę by ktoś robił lody na boku.

 

Mnie niszczą kontuzje, dzis nie grał LBJ, kogo wezmę to zaraz wypada - vide Teletovic. Jakieś przekleństwo. Chętnie też potrejduję. Wizji nie mam, bo ręce mi opadają już.

 

Pozdro dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisanie, że "tak jak ja nikt nie zna potrzeb mojej drużyny" jest dość absurdalne w kontekście tego, że bazujemy na surowych statsach, a każdy ma wgląd w skład innej drużyny. Cieszę się jednak ze zmian, które przeprowadza B-Kam, bo z rywala do awansu na razie zrobiła się drużyna, którą moi zawodnicy sponiewierali 7-2 w bezpośrednim pojedynku. Jako że terminarz mi wybitnie nie sprzyja, to czeka mnie kolejny pojedynek z silnym rywalem. Lider kontra wicelider. W tym tygodniu byłoby 4-4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już teraz apeluję do organizatora o wypierdolenie z rozgrywek managera zespołu Bonkers. Zlał totalnie ligę. A tak naprawdę, to się złoszczę, bo mam z nim tylko jeden pojedynek, podczas gdy większość zespołów - po dwa. I jak tu wygrywać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też z nim gram 1 raz, więc zmiana Managera Panie GRB byłaby na naszą korzyść :) Pytanie jest kto by wziął zespół na koncu stawki w połowie sezonu nie w lidze keepers.

Nie lepiej ustawić mu graczy, żeby codziennie miał skład uzupełniony i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sugerowałem zastąpienia, tylko już teraz sygnalizuję, że z tym typem nie ma co się szczypać w przyszłym roku. Nie wiem, jak z tym ustawieniem składu odgórnym. Bo gdy to zrobimy, to nagle osoby, które z nim już wygrały wysoko przy nieustawionym składzie, zyskają w porównaniu z jego następnymi rywalami.

 

Przegrałem pojedynek z Raging Ravens. Jebany Kobe miał w tygodniu poniżej 30% skuteczności z gry i przegrałem tę kategorię minimalnie. To przeważyło. Jeszcze ostatniej nocy śledziłem zmiany w fg% i w pewnej chwili nawet wyszedłem na prowadzenie, ale Bryant postarał się o zwycięstwo rywala. Najgorszy był ten tydzień. Gratulacje dla Ravens i dla Tottenhamu, bo na pewno ze mną wygra w następnym tygodniu.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla gościa oczywiście czarna lista, nie analizowałem jego aktywności więc dzięki za info. To jeśli chodzi o przyszłość.

 

Co do bieżących rozgrywek - zablokowałem drużynie Bonkers możliwość: trejdowania, dokonywania zmian w składzie czy dropowania/dodawania zawodników (FA). Nic innego nie jesteśmy chyba w stanie zrobić - obecnie wystawiony skład będzie grał z każdym przeciwnikiem. Nawet jeśli manago uaktywni się teraz (o ile jego absencja nie trwała tylko np. w ostatnich dniach - tego nie wiem bo jak napisałem - nie analizowałem) to już ma po sezonie. Schedule nie przeskoczymy - równie dobrze mogło paść na drużynę, z którą to Wy macie więcej niż 1 meczap i wtedy kto inny by płakał :) Taka dyscyplina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, jaki poker z Ledleyem na końcu pojedynku uskuteczniliśmy. Polecam zerknięcie na niedzielne line-upy. Tottenham pokonany w minimalnym stosunku - nie spodziewałem się. Dzięki za emocje i walkę :) Teraz teoretycznie łatwiejszy przeciwnik wreszcie. W praktyce oczywiście może być różnie. Lider obroniony, to najważniejsze na razie :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem całkiem mocny tydzień i zakończyło się zwycięstwem 6-3 z Matysem, który się nawet nieźle stawiał. O moim tygodniu może świadczyć fakt, że w takim samym stosunku pogoniłbym wicelidera Raging Ravens (który z kolei pogonił 6-3 drużynę Szoga - też ze ścisłej czołówki) i Flubera (który wygrał w swojej parze 8-1...). Ale za to miałbym 4-5 z Tottenhamem, który wygląda coraz mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już się chyba nie wygrzebię. Teraz jeszcze padł cień na Jeffa Greena, Cavs wzięli Mozgova to spadną mi staty Thompsona. Liczę, że z Sigmą wygram nawet bez LBJ. Kontuzje mnie rujnują, ale jak chyba każdego w tym sezonie. Wyrzucenie Jacka było błędem, ale tych błędów będących pochcodną mojej gorącej głowy już narobiłem w każdej lidze bez liku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Celowałem w 9-0 z drużyną olewacza, żeby natłuc jak nawięcej darmowych punktów (mam go tylko raz, więc życzyłem sobie maksa). Niestety nie udało się, bo przegrałem w fg%, choć przez ostatnie trzy dni mocno kombinowałem. Wyciągnęłem przez ten czas zwycięstwo w stratach, ale wdupiłem skuteczność. Cóż, przy sromotnej porażce Ravens i tak zwiększam swoją przewagę na topie do 9 punktów.

 

A marudzący jeszcze niedawno coś o spadku Cięglarz jest nagle czwarty, gratki :Z

 

Rozpoczynamy rundę rewanżową!

 

Poza tym ogłoszenie parafialne: oddam Bryanta i jego punkty za innego guarda lub jakieś ciekawe combo. Możliwe nierówne ilościowo trejdy. Każdy w mojej drużynie jest do ruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki man, nie spodziewałem się takiego odwrócenia spraw. Faktycznie teraz sytuacja jest zupełnie inna i cieszę się z takiego obrotu spraw. Jeszcze nic pewnego wprawdzie ale jeśli uda się wzmocnić pozycję w pewnej ósemce to może zacznę wierzyć w plan TOP2 i awans do 1. ligi ;)

 

Póki co Ty wydajesz się lokomotywą do nie do zatrzymania ale jestem ciekawy jak wpłynie na to sytuacja z Kobem.

 

Pierwszy w rundzie rewanżowej Flub - mamy rachunki do wyrównania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie odpowiadajcie w miarę na bieżąco na propozycje wymian, bo to strasznie irytuje jak ktoś się nie potrafi określić przez dłuższy czas. Ledley dostał ode mnie propozycję w zeszłym tygodniu, a do tej pory nie zrobił z nią nic mimo, że jest aktywny codziennie. Nie znoszę takiego przeciągania, bo to powoduje, że muszę się wstrzymać z wysyłaniem innych zapytań. Skoro już o tym mowa, to może ktoś wie czy jeśli powysyłam kilka propozycji uwzględniających tych samych graczy i wszystkie zostaną przyjęte to priorytet ma ta, którą sporządziłem najwcześniej, czy ta którą ktoś zaakceptował najszybciej. A może jest tak, że yahoo prosi mnie potem o to żebym wybrał, który deal ma się dokonać?

 

PS. Jak ktoś chce ze mną powymieniać, to jestem otwarty na propozycję, choć zastrzegam że mogę być dość wybredny :P , bo nie chce całkiem zmieniać strategii którą obrałem na drafcie, choć póki co nie sprawdza się ona wybornie. Na tę chwilę interesują mnie gracze z FT% na poziomie przynajmniej 80 i robiący poniżej 2 strat na mecz.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zaakceptuje wymianę, to pozostałe wysłane wymiany z automatu nie są już możliwe do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli priorytet ma ta, którą ktoś zaakceptuje najszybciej. Dzięki za szybkie wyjaśnienie. To w takim razie poczekam jeszcze chwilę na to co powie Ledley, bo wymiana z nim by mnie chyba najbardziej urządzała, a jak się nie odezwie to zacznę pytać gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie potrejduję, aczkolwiek pewnie nikt w obecnym stanie rzeczy nie połasi się na Noaha czy Jeffa Greena. Jednak nikt też nie chcial Jenningsa a tu proszę jak chłopina się pozbierał :) Ja powiem szczerze, ze aby się odbudować wymienilbym LBJ 1 za 2 powyżej średniej grających gości. Teraz będzie musiał ciągnąć ten szajs zwany Cavs i zobaczycie jakie będzie miał staty po odpoczynku. On będzie szedł tylko w górę.

 

Jak nie pokonam GRB z tyloma kontuzjami u niego to kończę sezon, bo pomimo genialnej ostatnio gry Noaha, Dwighta, braku LBJ i Greena, udało mi się z waiversami - EG, Johnson, Donatas i Whiteside. Jedyną wtopą było wzięcie Hicksona teraz, nie wiem co sobie myślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki GRB, dobry matchup. Walka do końca i wygrana minimalna, choć liczyłem na wygraną w asystach, ale tez utrzymanie zbiórek. Trudno, wygrana to wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wyrównany pojedynek z cieglem. Liczyłem na zrobienie 3 bloków róznicy ostatniego dnia i udało się - były nawet 4 :V 13/14 z wolnych prawie załatwiło mi wygraną w FT%, ale z 5-4 i tak jestem zadowolony. Teraz Krzychu musi oberwać za wygraną z 2 tygodnia :D

No i do tego 4 wygrana z rzędu - aktualnie najlepszy streak w lidze :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki GRB, dobry matchup. Walka do końca i wygrana minimalna, choć liczyłem na wygraną w asystach, ale tez utrzymanie zbiórek. Trudno, wygrana to wygrana.

 

Miałem nadzieję na wyrwanie zwycięstwa w końcówce. Dogoniłem przechwyty i zbiórki, ale przegrałem w asystach i zostało 3-4. Gratulacje! Nie lubię przegrywać, więc muszę odegrać się na Cięglarzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×