Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo

Polecane posty

jak tu gramy? teraz kończy się gameweek? Przed ASB?

 

Na ESPN gramy zazwyczaj długi tydzień łącząc dwa.

 

Jest to ważne, bo jak gramy 4 dni, to zdupiłem ze strategią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie to zwycięstwo Bonkersów jest raczej pewne, ale to przede wszystkim przez szpital w Tottenhamie. Nawet w pełnym tygodniu raczej by nie dali rady z takimi osłabieniami.

 

No ale taki urok h2h, ja też miałem czarną serię kontuzji w bardzo ważnych spotkaniach z Sigmą, Penetratorem i Owrzodzeniem i nic się nie dało zrobić (-10 w plecy).

 

Patrzę, że to ja mam za tydzień Bonkersa, już gacie pełne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow... byłem pewny, że wszystko mam ustawione, a tu taki myk, fuck... Najpierw kontuzja Kemby teraz nie wystawienie zawodników i tym samym porażka.

 

W tamtym roku przez jedna taką akcję skończyłem na 3 miejscu zamiast walczyć w finale.

 

PO nadchodzą wielkimi krokami, cieszy powracający do formy DeRozan i J-Smooth (mój steal z FA jak JR czy Plumlee - dzięki niemu mam duet Gasol-Faried)

 

huh... Pamiętacie jak mówiłem, że wymiana LA - Al, Lancelot, Gibson ma sens.

Wszystko się potwierdza - najpierw kontuzje Al'a i Stephenson'a, a teraz powrót do jako takiej formy Al'a i jeszcze gorsza gra Born Ready(naprawdę on jeszcze nie jest na FA?) ;)

 

Bardzo mi się podoba ta liga, szalenie wyrównana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysoka i niezagrożona wygrana z Owrzodzeniem, bo dzisiaj tylko jeden mecz i GRB nie ma już kim podreperować statystyk. Nie wiem czemu wczoraj się zagapił i nie wystawił składu, przez co moja przewaga jest aż tak wyraźna. Teraz kilka dni przerwy od rywalizacji, choć i tak pewnie będzie to dość emocjonujący okres ze względu na trade deadline i wymiany, które mogą spowodować trzęsienie ziemi w moim składzie jak i w całej naszej lidze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta liga ogólnie jest dość nieprszewidywalna. Nagle najgorsze zespoły wygrywają z najlepszymi teraz regularnie.

 

Szkoda, że tak źle wszedłem w sezon a potem zrujnowały mnie kontuzje (ale to problem wszystkich) jednak to u mnie Peko na kilka miechów, Parker out for season, Jennings out for season, Howard praktycznie pół sezonu nie grał i jest out prawie do końca, wiecznie out Noah, Alec Burks out for season.

 

Teraz wazny matchup z Byle Co ? Mecz o wszystko i o nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy matchup jest teraz o wszystko ;)

 

Ale ja gram następny tydzień z Bonkersem, co nie zmienia faktu, że mógłbyś Tottenham odprawić tak jak ja tydzień temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam z nim szans. Ma zdecudowanie lepszy układ gier. Szczególnie sobota i niedziela będą bolały.

Dużo zalżey czy mu kontuzjowani wrócą. Jak dla mnie Butler i Harris mogą być out, choć to zaburzy mój najlepszy team na ESPN :) Ale tam jestem 13-1-1 na 1 miejscu w daily lidze. Także dam radę awansować do PO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to teraz ważny mecz z Matysem. Ma db skład ,a trejdy mu jeszcze pomogły, bo Gobert będzie bestią.

Zobaczymy.

O tyle mam dobrze, że LBJ wrzucił właśnie 5 bieg i zaczyna rozgrzewkę przed fantasy playoffs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i akurat ma czteromeczowy tydzień więc będzie mocno bolało. A u mnie po końcu sezonu dla Chrisa jest rozpacz i zgrzytanie zębów... a już tak dobrze się zapowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcę za dużo słodzić, ale masz super zespół, szczególnie na końcowkę sezonu. 2 sloty do uzupełnienia lepszymi FA i naprawdę jedziesz na 5 kategorii. Twoje U-21 pod koszem robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Niestety straty z początku sezonu są najprawdopodobniej nie do odrobienia, bo wygrane po 5-4 nic mi nie dadzą. Ciebie musiałbym klepnąć wysoko, co będzie trudne bo również nie masz ułomków w składzie, a potem boleśnie spenetrować Penetratora. A i wtedy o wszystkim zadecyduje spotkanie z Sigmą, w którym faworytem nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kyle winchester, proponujesz śmieciowe trejdy, 3 razy na tydzień, różniące się szczegółami. Proponujesz gości, których za moment wyrzucasz ze składu. W zamian oczekujesz moich podstawowych graczy. Kiedy dostaję maila z powiadomieniem, że zaproponowałeś wymianę, wiem na 100%, że po raz kolejny chcesz znaleźć frajera :) Prośba zatem: zacznij proponować rozsądne wymiany albo daruj sobie propozycje całkowicie.

 

Z innej beczki:

- pierwsza czwórka wygląda na bezpieczną, walka trwa niżej i będzie naprawdę bardzo ciekawa końcówka. Ja się bardzo nie stresuję bo nawet jeśli popłynę z Tottenhamem to pozostaje mi Byle co oraz Bonkersi, nie powinno być problemów (chociaż gwarancji też nikt nie zapewni :) )

- w związku z powyższym ja i tak uważam, że mam przeyebane. We wszystkich meczach z Top4 wygrałem chyba jeden meczap. Słabiutko. Trudno powiedzieć kogo bym pożądał w ewentualnym PO (ewentualnym bo widmo spadku z ligi wciąż wisi) ale na tą chwilę skłaniam się chyba ku...Owrzodzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, bo mój zespół ostatnio marniacki był okrutnie. Ale widać symptomy poprawy. Deng bez Bosha powinien być dla mnie pociechą, Tucker nagle stał się studem, Harden nie schodzi z tonu. Jeśli reszta będzie grać na swoim oczekiwanym poziomie (patrzę na Ciebie, Favorsie!) i wypali któryś z pick-upów, to nie wszystek umrę. Natomiast wciąż jestem chętny do wymian. Z pocałowaniem ręki przyjmę rozgrywającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli oczekujesz, że za Wes'a (doszedł Afflalo) i Rudy'ego dostaniesz LA i np Knight'a to chyba żart dwóch lepszych za dwóch gorszych?

Zawodnicy z Topu są duzo więcej warci co widać po transakcjach.

 

pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja byłbym spokojny gdyby nie kontuzje Peko, Gibsona i LBJ. A tak w dupę. Nie wstawilem Whitesidea, bo liczyłem na poprawę FT, a ten 16/24 a Peko 12 min.

No nic, będę walczył, ale team mi się posypał - muszę 4 zmiany zrobić na dzeiń dobry - Peko Gibson, Zeller i DJ.

 

Trejdy proponowane są słabe, ale każdy liczy na łut szczęścia.

 

Bonkersa muszę pojechać 8-1, min. 7-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niesamowite, jak ta liga jest równa w tym sezonie. Różnice między pierwszym, a 11 miejscem są niewielkie. Pierwsza czwórka raczej ma już pewne play-offs. Teraz czeka mnie pojedynek z Cavaliers, który muszę wysoko wygrać, póki Butler, Durant i Holiday są niedysponowani, bo potem w play-offs nie chciałbym trafić na taki zestaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcelo niepotrzebnie tego LeBrona do składu wstawiałeś, gdyby nie grał w ogóle, to byś wygrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie, jego wolne nie miały wpływu.

 

2 błędy - ale kto mógł to przewidzieć - Gibson zagrał 4 minuty i potem już nie miałem zmian, i Peko.

Gdybym po 3 piwach nie zmienił Whitesidea na Peko bym wygrał. Ale pomyślałem, że powalczę o te FT, bo Peko rzuca je dobrze a HW słabo no i klops. :) Ale 4-5 to 1 kategoria. Nie ma co debatować. Muszę walnąć Bonkersa. TO przegram, jemu gra praktycznie 4 gości, bo dziś nie grał KevMart, moze usiąść Dragić. Dziś Love i Thomas popsują mu FG% i oby trochę FT, ale wątpię. Tu zastanawiam się na LeBum, czy ma grać.

 

Ale najgorsze zdarzyło się na waivach. Wczoraj masa pracy, w domu dzieciaki, potem zasnąłem z synem i rano było już po Miroticu i Snellu. To bardziej boli niż to 4-5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×