Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo

Polecane posty

Sezon fantasy ma 2 części, tak jak sezon NBA tak naprawdę 3 części (przed ASG, po ASG i PO). U nas jest RS i PO. Na każdą z tych części trzeba zrobić strategię. Ja trejdy w trakcie sezonu robię głównie pod PO - wymieniam graczy z kiepskim rozkładem gier na gości z lepszym. FA dobieram tak, by grali jak najwięcej gier itd. Chyba jak każdy.

 

Kontuzje, resting i tanking można obczaić już podczas ASG w NBA. Ba, od dawna wiadomo, że takie GSW, Hawks będą dawali więcej luzu zawodnikom. W przypadku Duncana odpoczynku teraz nie będzie, bo Spurs muszą walczyć o PO. NOH i OKC są zbyt blisko ,żeby TP, Kawhi, Green czy TD nie grali.

 

Martwić muszą się userzy mający graczy Warriors i Hawks plus takie Denver. Philly to totalna rozpierducha, NYK to 2 graczy, Boston co chwila wyskakuje inny Filip z konopii. Taki okres i on jest super. Ja czekam na ten okres z utęsknieniem, bo mogę naprawić błędy przeszłości i trzeba podejmować ryzyko. Tu już nie ma czasu na kiszenie takiego Conleya, który zagra lub nie. Trzeba podejmować szybkie decyzje po 2 dni prześpisz i po Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o generalne tendencje, niekoniecznie ten sezon. Ekipa Popa była akurat wzorcowa w tym zakresie w poprzednich latach (stąd przykład TD), masz rację, że zależy to od sytuacji w tabeli przez PO w NBA ale to tylko potwierdza fakt, że fantasy jest o tę płaszczyznę bogatsze i koniecznie trzeba to mieć na uwadze budując ekipę.

 

Mi też się to podoba, zatem zmiana tego stanu rzeczy jest nierealna. Nie wiem o jakiej lidze była mowa ale jeśli ktoś gra w innym systemie od lat to faktycznie trudno przejść na system znany u nas (także od lat a w zasadzie od narodzin :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zeby byla jasnosc - ja niczego tutaj nie forsuje. Jest dobrze tak jak jest i kazdy ma takie same szanse. Raz ktos ma wiekszego pecha a raz ktos inny. A propos roto to w jednej lidze moge sie spokojnie ubiegac o nagrode GM of the year. Zrobilem 2 trejdy. Oddalem Favorsa za Jrue - ten zagral moze 2 mecze u mnie zanim zdecydowal sie znow polamac na dobre. Potem wzialem Beala za Noela + Markieffa. Jeszcze jak trade wisial pojawilo sie info o kontuzji Beala...Wprawdzie wrocil juz jakis czas temu ale nie gra tego co powinien.

 

swoja droga takie h2h bez PO to bylaby moze niezly kompromis dla tych ktorych roto nudzi a ktorzy sie wkurzaja na 'losowosc" w PO h2h. ale tak jak mowie, to tylko luzne przemyslenia, wiec bez laciny prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duncan to niech nie odpoczywa lepiej, bo wygląda na to, że o zwycięstwie w naszej parze zadecydują bloki. Jaram się, że na sześć bloków Dienga mój Wright odpowiedział siedmioma :) Jaram się też koleną kontuzją Davisa, który - jeśli uda mi się wygrać z Cięglarzem - będzie moim przekleństwem w następnej rundzie. Niech nie zdrowieje! (pozdro, szogo, no hard feelings!) :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że się utrzymałem, ale prawdopodobnie skończy się ta cała zabawa w ćwierćfinale wynikiem 1-8. :V

Co lepsze z cieglem prowadziłbym 5-4 w tym momencie :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, Planeta, ale raczej już nie podskoczysz. Cholera, Szogo mnie przeraża. Może lepiej nie silić się na wygraną z Cięgłem i uniknąć blamażu w półfinale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daj spokój. Ja mam też najgorszy FG% w seoznie. Miałem dzię 26% z gry :) Mój osobisty rekord nie został pobity, bo w innej lidze miałem 15% z gry przy 5 graczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem straszny łomot, ale nawet w pełnym składzie byłbym bez szans. Nawet szogo przegrałby, gdyby miał w tym tygodniu Don't Wake me Up do pary. Gratulacje dla przeciwnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u nas było czarowanie się. Desperackie decyzje, które mogły przynieść powodzenie.

Cały wieczór śledzilem tylko 2 kategori - FG i TO. Liczyłem, że jak stracę TO i wygram FG i udało się. Do tego jeszcze weszły asysty.

 

Dzięki za meczyk, zapraszam kolejnego absztyfikanta do zgolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obroniłem honor pierwszej czwórki. Fartem, bo Penetrator miał duże problemy z kontuzjami. Teraz modlitwa o najniższy wymiar kary z Pogromcami Owrzodzeń. W pierwszej rundzie przegrałbym z Szogiem 3-6... Tyle samo zresztą dostałbym od Don't Wake, więc wyszło jednak, że kombinowanie w ostatniej kolejce przyniosło pożądany efekt - chociaż niechcący :) Dzięki za pojedynek, Piotrze! Zrewanżujesz się za rok, bo ja raczej nigdzie się nie wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas niestety zdecydowały kontuzje. Pauzował Cousins, Monroe, Hamilton i Lowry. Jeden dobry mecz tego ostatniego i dzisiaj to ja cieszył bym się z awansu do kolejnej rundy. Wyczerpałem pełen limit akwizycji z FA ale to nie wystarczyło by zapełnić dziurę. Dzięki za emocje (mimo wszystko do końca) i graty Graba, jedziesz Szogo teraz (nie będzie łatwo ale nigdy nie wiadomo w kogo w danym momencie uderzy odpoczynek/kontuzja ;) ).

 

Walczymy o P5. Walczymy o prestiż :) Muminy, strzeżcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja DWMU typowałem na początku na majstra no i proszę. Patrząc na układ gier, mogę stwierdzić, że po mnie. Jak dziś będą pauzowali Shved i Hayward to mogę się pakować. Bęcki będą zbyt duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że aby pokonać Szogo konieczne będzie przypakowanie asyst i o ile tego udało się dokonać (221 AST to chyba rekord absolutny), to niestety nie przełożyło się to na wyższe FT% i więcej ST. Punktów zabrakło niby tylko 11, ale to głównie dlatego że miałem ewidentną przewagę w ilości rozegranych meczów. W obliczu kontuzji Davis'a pojawiła się szansa na wygranie bloków, ale niestety tutaj wyszła ułomność mojego składu objawiająca się deficytem wysokich graczy i nie mogłem nijak nadgonić w tej kategorii. To jest coś co ewidentnie muszę naprawić w przyszłym sezonie, aby wykorzystywać nadarzające się okazje. Gratulacje dla Szogo, wygrał w pełni zasłużenie i szybko pozbawił mnie złudzeń. Z Marcelem tez bym przegrał, ale przynajmniej mam satysfakcję że tankowanie yblue w ostatniej kolejce nie opłaciło mu się :P. Nawet jeśli ironizujesz to fajnie Cieglo, że starasz się mnie jeszcze trochę zmotywować do walki i choć już pewnie nie będę walczył tak zawzięcie o każdy punkcik, to postaram się ten sezon zakończyć z twarzą. Niezależnie od miejsca w tabeli rozgrywki i tak zaliczam do udanych, postawienie na smallball nie wypadło najgorzej, ale następnym razem muszę sporo zmienić, bo II liga to na pewno nie jest szczyt moich ambicji :).

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się dzieje, dół tabeli ostro daje czadu :)

 

Co do wcześniejszej dyskusji nt. zwycięzcy sezonu regularnego i awansu. Jak najbardziej jestem za, przynajmniej na najwyższych dwóch poziomach rozgrywkowych. Czy ktoś odpuści wtedy mecze w PO? Przecież grają sami profesjonaliści, nikogo nie zadowoli tytuł mistrza po sezonie regularnym, nawet jeśli będzie to oznaczało awans. Playoffy to sól rozgrywek, ale w obliczu drastycznie zwiększającej się liczby mięczaków w NBA, to coraz bardziej ta sól się robi zjełczała pod koniec sezonu...

 

Ale to tylko moja skromna opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimo tego co dzieje się praktycznie we wszystkich moich zespołach w tym tygodniu - a szczególnie tutaj - Whiteside, Hayward, Shved, Beverley zaraz będzie out, Hill out bo tak się trenerowi widzi - zdania nie zmienię. Powinno być tak jak było. Mimo dostawania w tyłek w wielu kategoriach i masakrze w składzie powalczę o te brakujące 2.

 

Jeżeli chodzi o granie fair jakby coś uległo zmianie, to na mnie możecie liczyć. Ja mam podejście a la Jordan. O złote kalesony gram na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja to sobie chyba zrobię print screena z dzisiaj, żeby potomnym pokazać, że jednak prowadziłem choć przez moment z Szogiem w tym nierównym pojedynku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może byście wrzucili ten print screen, a tak to gadacie o huj wie czym :-)

My tego nie widzimy, jakie macie pary w półfinale? Kto jest bliżej awansu do 1 ligi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×