Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo

Polecane posty

wg mnie bardziej overrated jest lillard, ktory nie ma nawet jednego przechwytu, do tego slaba skutecznosc i malo asyst, kolega wyzej slusznie zauwalyl ze kyrie ma SG a to naprawde sporo daje, poza tym po swietnych mistrzostwach wydaje sie, ze ostatni sezon kyrie mial poprostu gorszy, a w tym mysle ze moze byc bardzo efektywnym zawodnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Policzyłem sobie, jak wygląda moje drużyna statystycznie na podstawie poprzedniego sezonu ( a liczę na spory upside). Jeżeli ktoś chce porównywać, to proszę o wrzucenie swoich wyników (pamiętajcie jak liczyć FT i FG)

FG: 44,7%

FT: 77%

3PTM: 13,2

Punkty: 167,6

Zbiórki: 68,4

Asysty:36,8

Przechwyty: 12,8

Bloki: 8,7

Straty:24,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz tecstaty sa nic niewarte. Mozna najwyzej podreperwac ego.

 

Zgodze sie co do Irvinga. Jak ma sg, to ok. Tylko skad to sg, skro gra caly czas jako pg. To samo Kobe, skad ma pg. Mam nadzieje, ze to skoryguja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FG: 44,7%

FT: 77%

3PTM: 13,2

Punkty: 167,6

Zbiórki: 68,4

Asysty:36,8

Przechwyty: 12,8

Bloki: 8,7

Straty:24,7

 

patrzac na to ze to jest 12 druzynowa liga, to z tego co kojarze moje podobne obliczenia z zeszlego sezonu, to u ciebie nic nie wyglada na super pewna karegorie, a wrecz wydaje sie, ze draftowales jak bys gral w roto, bo wszystkie kategorie sa solidne, a zadna nie jest naprawde mocna. jak bedzie progres u zawodnikow to moze kilka kategorii sie wybije i bedziesz mocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki miałem plan, tankowałem FG, a w pozostałych kategoriach nie chciałem odstawać. Te 5 ruchów na FA co tydzień pozwala reperować staty tam gdzie są potrzebne. Jak ktoś się ustawia na 5 kategorii to pole manewru ma bardzo małe.

Ponadto draftowałem tak, żeby mieć po kilku graczy na każdą pozycję ( i to się udało). Szczególnie chętnie brałem SG/SF którzy wchodzą na 5 pozycji w zależności od potrzeb.

Poza tym nie mam nikogo łamliwego poza Sullym( dwa awanse straciłem przez plagę kontuzji, 2 lata temu miałem 8 gości kontuzjowanych w półfinale!).

A moje staty na tle konkurencji nie wyglądają jakoś wybitnie :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że ci od Yahoo zakładają, że Kobe będzie grał sporo na PG (na co się miało zanosić), ale czemu Irving ma SG już od początku sezonu to kompletny bezsens. To jest jedyna rzecz, która w ogóle go ratuje jak na tak wysoki pick. Żądam, żeby moja Broda również miała PG, w każdym meczu przecież sporo rozgrywa! :)

 

Sytuacja w Cleveland będzie ciekawa. Albo draftowanie LeBrona z dwójką było bez sensu bo ustąpi pola Irvingowi w rozegraniu, a bez asyst sporo traci na wartości, bądź też Irving straci na pobocznych statach, zyskując w punktach. James nigdy nie grał z rasowym rozgrywającym, ciekawe jak to rozwiążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie gdzieś czytałem w jakimś opiniotwórczym amerykańskim portalu, że Kobi wraca do formy, że dowodem ten wspaniały przechwyt, coast to coast i smashing dunk... chyba jednak zagłosowałbym na Doktora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie. Ma swoje lata, nic nie musi udowadniać, tym bardziej w preseason. Ani obrona nie goniła go jak należy ani on nie naginał jak jeszcze na bank potrafi. Doktorek to dziadek i to zdecydowanie widać, w przeciwieństwie do Kobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kadra emerytów was wykończy. Brace yoursefl! Pogromcy donków incoming !!!

 

P.S. Alko to zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irving nigdy nie byl pg z prawdziwego zdarzenia i gra jako off guard mu tylko pomoze. Bedzie gral jak Dwade w miami. Gre bedzie kreowal lbj. Zreszta, ja nie obawiam sie stat lbj, jako ze jest to sezon nr 1 w cavs po powrociei king nie moze pozwolic sobie na jakikolwiek spadek i brak zwyciestw. Take kyrie wie, ze musi ustapic pola, tak jak wiedzial to dwade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę wszystko w kontekście fantasy a nie realnej gry. Być może nawet to granie off guard przyda się Cleveland, ale na pewno nie przyda się w wartości fantasy Irvinga, tak samo jak z przyjściem LeBrona do Miami spadła wartość Wade'a i wszystkich innych z Boshem na czele. W ogóle to Irving na chwilę obecną to mógłby DW sprzed przyjścia LeBrona co najwyżej buty czyścić, zupełnie inne światy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje Ci wysokich? Marzysz o oddaniu swojego swingmana do dobrej drużyny w zamian za PF/C? Hit me up!

 

EDIT: Apel nieaktualny. Mamy ninejszym pierwszy - przedsezonowy - trade w lidze.

 

Oddaję Bosha i Aldridge'a, dorzucam Marvina Williamsa. Dostaję Hardena, Patricka Beverley i Tysona Chandlera. Tracę mocno na zbiórkach i stratach, ale te kategorie mam mocne tak czy siak (nie od parady zostają J. Hill, Sanders i Duncan). Zyskuję mocno w asystach, trójkach i trochę w stealach, a przede wszystkim mam większą elastyczność składu. Bardzo mi brakowało klasowego SG/SF.

 

Dzięki, Matys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trejd ok, ale czy tak dużo asyst zyskujesz? Beverley gra off ball i rozgrywa Harden. Tyson solidny, ale za mło rzuca zeby jego FG% się liczył. To co zyskujesz najbardziej to FT% Hardena, stealsy i trójki. Fajny trejd, ale uważam że dużo dałeś za Hardena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do asyst, to zamiast 5 na mecz, mam ich 10 po trejdzie. Co do FG, to Harden rzuca z taką samą skutecznością jak Aldridge, nie ma żadnej straty. Dałem dużo, ale dużo zyskałem. Beverley powinien dostać więcej minut bez Lina, to i statsy się poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę kombinowaliśmy z innymi konfiguracjami, ale wyszło, że tak będzie najsprawiedliwiej. Obaj jesteśmy zadowoleni (co prawda zostałem tylko z jednym, niedowidzącym obecnie SG). GRB poprawił błąd niedraftowania SF, ja poprawiłem błąd z wyborem Brooka i ryzykiem całkowitej dziury pod koszem. Każdy w jakiejś kategorii nieco traci, zyskując w innej.

 

Jestem otwarty na dalsze trejdy, poszukuję porządnego SG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Symboliczna przegrana z Flubem nie boli. Jedna-dwie cegły mniej Collisona i mielibyśmy 5-4. U mnie nie gra jeszcze MCW więc ze spokojem podchodzę do kolejnych meczapów. Jeśli przegrywać to tylko w takim stosunku :)

 

Teraz niebezpieczny duet Harden+Bryant. Liczę na ochłodzenie Favorsa i utrzymanie formy bestii Cousinsa. Różnie może być. MCW wracaj i miej się dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to mi wygrana smakuje znakomicie. To już moja 3 wygrana z Tobą w 4 pojedynku w wężykowym h2h na sznurówce. Mam nadzieję, że w tym roku nie skończy się, jak 2 lata temu i do dwóch wygranych w sezonie regularnym dołożę też zwycięstwo w play-offs :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczę na ochłodzenie Favorsa i utrzymanie formy bestii Cousinsa.

 

Nie licz na to :)

 

W pierwszym tygodniu oberwałbyś tak samo jak mój rywal. Liczę, że to nie tylko wpływ terminarza. Może ktoś policzy ;)

 

W zasadzie lepszy tydzień miał tylko Tottenham. Nie ukrywam, że jestem zadowolony. Byle tak dalej.

 

EDIT: Nie Tottenham tylko jego rywal oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabo, słabo, ale wiedziałem że początek będzie ciężki - głównie przez aspekt bardzo słabej pozycji PG u mnie.

 

Jendak Parker powinien grać coraz lepiej, LBJ też, moze Jennings wróci (choć bardziej liczę na to, że koniec końców SvG postawi na DJa), Noah wejdzie na obroty i jakoś się to zakręci. No i będę miał więcej szcześcia z add/dropami.

 

GRB - tyle samo gier, ale gdyby nie add/dropy byłby mniej. Stąd kwestia trafienia lub nie waiva.

 

Teraz Muminy, które nastawiaja się na typową strzelankę. Więc kat - FG, REB, BL, mniej TO powinienem ugrać. Gdybym miał go w 1 GW ugrałby 3 kategorie. takze nie jest ze mną tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRB - tyle samo gier, ale gdyby nie add/dropy byłby mniej. Stąd kwestia trafienia lub nie waiva.

 

A to już Twój problem, a nie mój. Ja wydraftowałem i wytrejdowałem sobie skład, którego przez pierwszy tydzień nie zmieniałem, bo nie musiałem. Dobrze natrzaskać punktów, zanim trafią się nieuchronne kontuzje i zacznę spadać w tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×