fluber 19 Posted April 2, 2015 Podobnie, jak w poprzednim roku założyłem ligę dla sznurówkowiczów. Mam nadzieję, że i tym razem będą chętni do przedłużenia sobie zabawy w fantasy NBA aż do zakończenia play-offs. Nazwa ligi to w tym roku: sznurowadlo.pl POLSKA Hasło do ligi: sznurowadlo.pl Oczywiście trzeba założyć/mieć konto na nba.com. Fajnie by było gdyby nazwa menedżera w lidze zgadzała się z nickiem na sznurówce. http://www.nba.com/drive Share this post Link to post Share on other sites
BlackMamba 0 Posted April 2, 2015 Jeżeli staż na sznurówce nie jest ważny to z chęcią zagram. W Drive to the Finals będę grał 3 rok. Share this post Link to post Share on other sites
fluber 19 Posted April 2, 2015 Nie jest wymagane nic poza chęcią gry Share this post Link to post Share on other sites
Tocheck 11 Posted April 2, 2015 Mogę zagrać. Pozdrawiam Share this post Link to post Share on other sites
AIR_MJ 19 Posted April 2, 2015 Jak zwykle gram i polecam innym Share this post Link to post Share on other sites
Majchu 4 Posted April 2, 2015 Dzięki za info ! Już jestem zapisany Share this post Link to post Share on other sites
fluber 19 Posted April 2, 2015 Na ten moment jesteśmy największą prywatną ligą Share this post Link to post Share on other sites
bryz11 0 Posted April 2, 2015 siema wszedlem do ligi dzieki za info Share this post Link to post Share on other sites
bulls4ever 2 Posted April 2, 2015 Jestem tam pozdro Share this post Link to post Share on other sites
rencis-morgane91 0 Posted April 4, 2015 Mogę zagrać mój nick to renatka142 pozdro Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted April 4, 2015 Zagrać czy olać jak ligę w MP? Share this post Link to post Share on other sites
pokor88 10 Posted April 6, 2015 zapisałem się nick jak tutaj na forum Share this post Link to post Share on other sites
kolektor7 1 Posted April 6, 2015 Ja również zapisany, to już 3 rok w DttF Share this post Link to post Share on other sites
marcelomattsoy 10 Posted April 7, 2015 Dzięki Jestem. Obym tylko pamiętał. Kilka razy grałem, ale zapomninałem ustawiać i trochę odpuściłem potem. Pozdro Share this post Link to post Share on other sites
kyle winchester 0 Posted April 7, 2015 Drive to the Finals! zaczynamy Share this post Link to post Share on other sites
Nalesnick 0 Posted April 8, 2015 dobiję się tym, a co mi tam gram Share this post Link to post Share on other sites
matmaz 0 Posted April 8, 2015 jestem, dzięki za zaproszenie i have fun! Share this post Link to post Share on other sites
GRB 34 Posted April 8, 2015 Zawsze zaczynam w to grać i jeszcze nigdy nie dociągnąłem do końca. No ale może tym razem... Share this post Link to post Share on other sites