Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

Sezon 2015/16 czas zacząć

Polecane posty

Zaczynamy sezon 2015/16!

 

Na dzień dobry kolejność draftu:

 

Nr Team GM total

1 Los Angeles Lakers matek 15181,2

2 Charlotte Hornets TyShoone 16691,8

3 Golden State Warriors Woochuck 18098,8

4 San Antonio Spurs piotreksuper 18951,5

5 Phoenix Suns Bulek 19366,5

6 Chicago Bulls Hermann89 19417,4

7 Boston Celtics Fluber 19781,7

8 Detroit Pistons knt 19785,3

9 Indiana Pacers Ronnie 19807,6

10 Denver Nuggets Bonik 20116,0

11 Toronto Raptors Timmy 20205,7

12 Orlando Magic Luk130 20207,1

13 Portland Trail Blazers Cieplik 20570,0

14 Phoenix Suns bulek 20610,4 (od: New York Knicks)

15 Miami Heat El-Maniaque 21233,3

16 Atlanta Hawks Gerard 21491,9

17 Oklahoma City Thunder Maciek9020 22342,5

18 Houston Rockets kapitan Planeta 22530,8

19 Washington Wizards Benon 22897,2

20 Sacramento Kings Musli 24217,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddam za pick lub młodego zawodnika

Splittera , Jeffa Greena i Jamala Crawforda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiana między mną a Luk130

 

Do Bulls:

Kevin Love + pick Orlando 2015

 

Do Orlando:

LeBron James

 

Od razu mówię , że oddaje Lebrona za Lova bo wierzę w niego i wiek miał również znaczenie :B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiana między mną a Luk130

 

Do Bulls:

Kevin Love + pick Orlando 2015

 

Do Orlando:

LeBron James

 

Od razu mówię , że oddaje Lebrona za Lova bo wierzę w niego i wiek miał również znaczenie :B

Potwierdzam :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiana pomiędzy mną a Houston Rockets (Kapitan Planeta)

 

Do Bulls:

Brook Lopez 27 45,40

Pick 2016

 

Do Houston:

Kyle Lowry 29 51,60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymiana pomiędzy mną a Houston Rockets (Kapitan Planeta)

 

Do Bulls:

Brook Lopez 27 45,40

Pick 2016

 

Do Houston:

Kyle Lowry 29 51,60

 

Potwierdzone.

 

Przy okazji ogłaszam raz jeszcze, że mam do oddania po promocyjnej cenie osobno lub w pakiecie Kevina Martina i Patricka Beverley'a. W zamian oczekuje co najwyżej jakiegoś picku w 2016/17 i solidnego grajka z salary mniejszym niż 26,7. Wierzę, że znajdą się zainteresowani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulek ja zgłaszałem rezygnację, a jestem tutaj zaznaczony na "zielono " co powoduje iż dostaje propozycje wymian na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujemy jeszcze 3 ludzi, bowiem Bonik nie daje znaku życia, inaczej nie zaczniemy draftu. Z tym można poczekać, 1 września nie jest terminem obligatoryjnym, ale sezon się zbliża nieubłaganie, wrzesień za pasem, a nic w tym temacie się nie zmieniło.

 

Jeśli ktoś zna ludzi z forum albo spoza forum, którzy nie są w grze, albo ma z kimś w miarę częsty kontakt, to prosiłbym, żeby się zapytał. Ja spróbuje wykonać info do Cieglo, może by zapodał jakąś reklamówkę na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaram się przyprowadzić kumpla, który wiedzę o NBA ma sporą, a nigdy się nie bawił w managera. Do jutra będzie odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem regulamin i stwierdziłem, że z uwagi, że ubyły mi 2 ligi FP w stosunku do poprzedniego sezonu, to byłbym zainteresowany zastąpieniem tego na jednego FP keeperka. Trochę już gram na sznurówce i myślę, że ci co mnie kojarzą, to wiedzą, że gwarantuję zaangażowanie i dyspozycyjność. Skontaktować się ze mną też jest prosto, bo można po prostu przez fejsa, ew. tutaj na privie, bo i tak wchodzę codziennie na forum.

 

Moje pytania są następujące (jeśli zostanę przyjęty): czy w temacie "Składy" są one aktualne (nie dostrzegłem żadnej wzmianki o edycji posta) i z uwagi na to, że brakuje Wam trójki graczy (w zasadzie dwójki, bo Ledley się już zadeklarował), to jak rozdzielicie pomiędzy nas opuszczone drużyny? Każdy sobie wybierze wg kolejności zgłoszeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Jeffrey.

 

Po pierwsze, fajnie, że się zgłosiłeś ;)

 

Co do pytań. Składy są aktualne - sprawdzałem. Czemu nie ma informacji o edycie, no w sumie faktycznie być powinna, może taka charakterystyka forum, że edycja starszych postów nie jest odznaczana - no nie wiem, ale składy są na pewno ok.

Pytanie drugie. Dobrze, że je zadałeś. Mianowicie są dwa scenariusze. Pierwszy - to każdy wybierze ekipę wedle kolejności zgłoszeń. Drugie - zawodnicy wolnych ekip trafiają do expansion draftu (a także ich picki) i spośród nich w specjalnym drafcie nowi userzy wybierają zawodników.

Jakie sugeruję rozwiązanie? To drugie było już robione, także na tym forum i się sprawdzało. Cecha tego rozwiązania jest taka, że są różnej jakości składy GM-ów odchodzących, a słabe drużyny reformować się da, ale wymaga to dużego zacięcia, cierpliwości i częstej negocjacji i z innymi GM-ami. Ale najuczciwiej będzie, jeśli jak się już wyłoni 4 chętnych (chyba, że się Bonik w końcu pojawi), to zadecydujecie sami.

 

Jeśli jeszcze jakieś wątpliwości, np. ad. regulaminu, wal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Rozmyślam nad dołączeniem do ligi. Mam zerowe doświadczenie jeśli chodzi o tryb menadżerski jednak jestem wq stanie to sobie przyswoić. Plusem jest to, że dostałbym słabiutką drużynę także dodatkowa satysfakcja w reformowaniu i zauważeniu po tym jakości.

Jeśli chodzi o NBA jestem zawsze na bieżąco. Z dyspozycyjnością także nie ma problemów.

 

Możemy się umówić na miesiąc/2 miesiące próbne. Jeżeli spodoba mi się tryb i oswoję się z nim szybko zostanę, w przeciwnym wypadku dam znać od razu, że nie widzę w tym przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majchu, no to na razie o tyle średnio, gdyż jeśli byś po 1-2 miesiącach się rozmyślił i olał zabawę, automatycznie by na tym stracili pozostali. Także zastanów się, załóżmy, no 2-3 dni, a jak już się zastanowisz i będziesz na tak, wówczas najlepiej jednak byłoby, żebyś dociągnął cały sezon. Po upływie 1 sezonu śmiało możesz rezygnować, ale tak w trakcie sezonu no nie jestem tego zwolennikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, w takim razie wchodzę do gry jeśli wszyscy się zgodzą.

 

Zawsze dogrywam sezony do końca, nawet te przegrane w walce o pozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój ziomeczek, o którym pisałem wcześniej, jednak się nie zdecydował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od teraz poruszajmy się w tym temacie, inaczej zrobi się bałagan.

 

Info do nowych zostało wysłane o możliwości odziedziczenia teamów po odchodzących GM-ach albo o zrobieniu expansion draftu.

Oczywiście tylko expansion, draftu od nowa to nie w tej grze ;)

 

Czekam więc na zadeklarowanie się, choć wiem, iż osoba która się pierwsza zgłosiła może być bardziej za wybraniem teamu ;)

 

W razie remisu cóż, zadecyduję ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wyborem drużyn. Zgłosiłem się pierwszy, więc nie ma zaskoczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy kiedy by trzeba zrobić ten draft? Bo czasowo u mnie różnie jest. Jeśli byśmy nie znaleźli wspólnego terminu to najlepiej już zrobić w kolejności zgłoszeń. Najwyżej będę kombinował aby coś uzyskać ze swojej drużyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości nie miałem na myśli wspólnego terminu tylko draft na forum. Każdy wybiera wtedy kiedy będzie oczywiście z założeniem maksymalnego czasu czekania na wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×