Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
AIR_MJ

[2015/2016] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Chłopaki ta wymiana to jakaś dodatkowa pomoc czy wsparcie za bycie komisarzem? ;)

 

Rozumiem, że nie najlepiej to wyglada jak rookie jest w czubie tabeli ale takie sposoby żeby wygrać na tym poziomie.. jestem rozczarowany, nie zły ale trochę zdegustowany.

 

Myślę, że ball don't lie jako koszykarska karma zrobi swoje.

Hmmm to mnie tylko motywuje do walki ^^

Do zobaczenia w PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki ta wymiana to jakaś dodatkowa pomoc czy wsparcie za bycie komisarzem? ;)

 

Rozumiem, że nie najlepiej to wyglada jak rookie jest w czubie tabeli ale takie sposoby żeby wygrać na tym poziomie.. jestem rozczarowany, nie zły ale trochę zdegustowany.

 

Myślę, że ball don't lie jako koszykarska karma zrobi swoje.

Hmmm to mnie tylko motywuje do walki ^^

Do zobaczenia w PO.

 

Nie rozumiem Twoich zarzutów?

Pisałem tydzień temu o Trade Deadline i wtedy wysłałem propozycję do Pitrkka, bo on walczył o utrzymanie a ja miałem w miarę pewny awans do PO.

Nie było wiadome kiedy Butler wróci i prognozy były kiepskie więc w piątek anulowałem propozycję.

Niespodziewanie Pitrekk w sobotę ponownie zaproponował wymianę, gdy poszła informacja, że Jimmy prawdopodobnie wróci za ok 2 tygodnie.

Ja jeszcze w sobotę w nocy zaryzykowałem i klepnąłem wymianę.

Przegrałem ostatni tydzień 2-7 i mam teraz groźbę spadku.

Ucieszyłem się, że pojawiły się teraz prognozy o wcześniejszym powrocie Butlera, ale to było już po naszej decyzji o wymianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem przecież że chce oddać Jimmera tu na forum, wysyłałem propozycje na Yahoo, niestety nic więcej niż Diety nie udało mi się wyciągnąć...nie kumam twoich zarzutów kompletnie...

 

Ps. Która to Twoja drużyna tak w ogóle Kyle, bo nie mogę zidentyfikować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

newsosytuacja w NBA jest bardzo dynamiczna i ja jeszcze parę dni temu nie zdecydowałem się na transfer Fournier za Butlera wybierając wzięcie Griffina z FA za Casspiego. teraz wygląda na to, że zjebałem.. wąty Kajla po czasie niezrozumiałe - po to jest veto, by reagować na czas (ja oczywiście wetowałem :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałem nie zauważyć ogłoszenia ad. Butlera, bo mi gość byłby cholernie potrzebny na PO, no posypał mi się skład, ile można grać Antkiem, który jest wątłego zdrowia i Lowrym, wspomaganymi jeszcze może Drayem.

Ale też nie dostałem żadnej propozycji na yahoo, bym mógł dać pitrekkowi ze 2 grajków, którzy by wnieśli więcej jakości niż Dieng.

 

W spadek Bydzi kompletnie mi się nie chce wierzyć, choć kontuzje MCW i Gallo sytuację skomplikowały, niemniej cholernie ważny mecz Pitrekk ma teraz już. Wygrana daje jakiś tam spokój przed ostatnim meczem, choć Kuba ma potem pojedynek z będącym już blisko spadku Benonem. Nie lepiej jednak jest ciut wyżej - jeśli Dyr Dyr wyraźnie przegra z liderem, widmo spadku poważnie zajrzy mu w oczy. MJ ma większy spokój - z Owrzodzeniem powinien sobie poradzić, a matchup ze mną na sam koniec jest niestety do wygrania. Kto wie, czy nie będzie to przedsmak PO? Choć wolałbym trafić na Bydzię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez dałem veto.

 

Dla mnie ryzyko jest mega małe, a szanse w PO zwiększają się o jakieś 15% wcale się nie dziwię, że zgodziłeś się na taką wymianę. Myśle, że każdy menago by to klepnął, przecież to jak spóźniona gwiazdka.

 

Oddzielna kwestia to sam pomysł wysłania takiej propozycji (co autor miał na mysli?! Wtf) :D

 

Jeszcze takie pytanie na przyszłość ile musi być veto żeby wymiana nie przeszła?

 

Panowie żeby nie było nie mam do nikogo żadnych zarzutów chodzi mi tylko o kwestie równości wymian bo wcześniej może mylnie myślałem, że wymiany nierówne są anulowane przez komisarza żeby nie wypatrzeć wyników w PO. Teraz mam mieszane uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrwa chłopie skup się. Napisałem Ci wcześniej co autor miał na myśli. Autor szukał trejdu za Butlera który się połamal i nie wiadomo kiedy wróci bo autor walczy o utrzymanie w lidze. Do tej pory jasne?

 

Autor nie dostał żadnej lepszej oferty, m.in. Wisiała moja oferta Butlera za derozana przez tydzień, gooz odrzucił Fourniera, nie chciał też dać Arize, więc wziąłem jedyna ofertę Dieta żeby mi pomógł coś w najbliższych 2 tygodniach. Teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, chwila, przecież gościu to ty jesteś dont Wake me up... Więc przez tydzień nie raczyłes odpisać na trejd Jimmy - Derozan a teraz masz żale?! Skoro połamany Jimmy taki zajebisty to czemu demara za niego nie oddałes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.

Byłeś zdesperowany.

Jednak zdania i tak nie zmienię, że takie coś zostało zaakceptowane i przeszło.

 

Jak się nie odezwałem to chyba jasne, że wolę DeMarra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak wolałes derozana to wystarczyło kliknąć taki guzik REJECT TRADE, można też zaszaleć i napisać jakiś komentarz tudzież wysłać kontr-oferte...

 

Nie lubię posługiwać się rankingami ale w tym przypadku chyba nic lepszego nie wymyślę: Demar się buja w okolicach 80 miejsca, Dieng w okolicach 40. Patrzę last 14 i last 30 days. Wniosek wyciągnij sam.

 

Jeszcze jedno, w fantasy rządzą tak jakby prawa rynku, popyt, podaz, te sprawy. Złamany Butler jak widać nie był dla nikogo z tej ligi wart więcej niż Dieng. Dla mnie siedzący na ławce przez najbliższe 2 tygodnie Butler jest wart ZERO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za informacje Goozman.

 

Następnym razem odrzucę albo coś napiszę będziesz wiedział na czym stoisz. Teraz nie mailem za bardzo czasu nawet ustawiać składu. Twoją wiadomość zobaczyłem na telefonie jeszcze jak byłem w pracy potem gdzieś mi to umknęło miedzy moimi zajęciami w ciągu dnia.

 

Dobra walczymy dalej do boju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynym rozwiązaniem tego rodzaju sytuacji byłoby dodanie dodatkowego slotu IL - co proponowałem przed sezonem.

Dopóki go nie ma będziemy mieć promocyjne ceny na kontuzjowane gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiejętność oceny tego czy lepiej trzymać/wywalać/trejdować gracza, który na dłużej wypada oraz wykorzystania okazji i ściągnięcia do swojego zespołu takiej gwiazdy w kluczowym momencie sezonu, to jeden z elementów gry, poprzez który udowadniasz swoją klasę jako menago. Ja bym nie chciał poprzez Inj. slot zabawy zubażać o ten ciekawy aspekt.

 

I tu według mnie ogromny plus dla MJ-a, bo dzięki temu ruchowi jego szanse na mistrzostwo znacząco wzrosły. Ja byłem niestety jednym z tych którzy nie zaryzykowali, a trzeba było jednak z jakąś kontrą na propozycję którą dał pitrekk wyskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Andrew, to jestelement gry! Ja w tym roku w budżetowce pozyskaniem w ten sposób Parsonsa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wraca pies już w tą sobotę... Gdybym go przykisil to by pewnie wrócił za tydzień... Prawo murphyego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POkazać swoją klasę jako menago zostało napisane 2 posty wyżej hmmmm. NO to pokazałem klasę nie ma co, wczoraj zapomniałem wystawić składy we wszystkich ligach :( Z "Dont wake me up" już nie wygram raczej wobec powyższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza...Zebrałem niezłe baty od Andrew, gratulacje. Plus gratulacje dla mnie, że w tak ważnym matchupie nie wystawilem składu w jeden dzień. Do końca walczę o PO i utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21ndwk8.jpg

 

wystawienie składu w czwartek niewiele by pomogło ani KNT (przegrałby 7-2) ani El-Maniaquowi (dalej byłoby 8-1). HFC2 zagiął fantasy H2H niczym Golden State koszykówkę (przed meczem z Lakersami) i osiągnął najwyższy wynik w tabelkach w sezonie - 15pkt. niewiele gorzej radzi sobie don't wake me up i te dwie drużyny zagrają w nadchodzącym tygodniu o pierwszy seed w PO (w ubiegłym HFC połknąłby również drużynę Dave'a Duchowny'ego). o miejsce 3 i prawdopodobne uniknięcie w pierwszej rundzie zugradowanego Butlerem i Matthewsem MJTeam bić się będzie moje Bukkake i Najebani na Saharze. Bulek będzie miał okazję "potrenować" ten właśnie matchup :) no ale ja wcale łatwo mieć ie będę, bo niby ostatni Grab na rozkładzie, ale schedule w tym tygodniu skazuje mnie na porażkę - także gramy w kto przegra mniej :) o ile MJ może być swojego 5 miejsca już pewny (chyba że się podłoży) to o 3 pozostałe spoty zawalczy 5 drużyn w tym 4 w bezpośrednich starciach: murzyńskie czarnuchy z Bydzią a Woodley Warriors z Tramwajs. najłatwiej teoretycznie ma KNT (osłabiony The Lego) ale zobaczymy jakie będą ostateczne roztrzygnięcia i które z tych drużyn pożegnają się z I ligą

 

6iy554.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla połowy ligi PO zaczynają się tydzień wcześniej :D , dawno nie było takiej walki o utrzymanie.

KNT -aktualny wicemistrz jest na krawędzi, podobnie Bydzia mimo, że Curry gra kosmiczny sezon.

Szacun dla GRB, który walczy do końca dzięki czemu liga jest jeszcze ciekawsza.

Ja się cały czas zastanawiam, kogo bym wolał w 1 rundzie, ale chyba zostawię to losowi :) .

Będzie się działo!!! :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×