Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
barcalover

[2015/16] H2H Budżetówka – wątek organizacyjny

Polecane posty

Jestem za IL również.

 

Co do kształtu ligi, to osobiście optuję za wersją z 16 drużynami. Po prostu wylicytowanie dobrego składu przy takiej ilości graczy, jest dużo bardziej wymagające niż w przypadku 12-14 osób. Jestem zwolennikiem, że im trudniej tym ciekawiej, co ma tutaj uzasadnienie, bo np w większości lig H2H, aż 67% (8z12) uczestników wchodzi do PO, przez co sam sezon regularny nie jest tak bardzo pasjonujący jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli na ten moment wprowadzamy IL spot w rosterze.

 

Dodatkowo po głosach bardziej doświadczonych graczy wychodzi na to, że póki co mimo wszystko będziemy po prostu dążyć do stworzenia drugiej ligi w takim samym rozmiarze, co pierwsza, czyli 16 drużyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy na wszystkich chętnych. Jak będzie 20, zagramy w 20, jak będzie 24 zagramy w 2 ligach po 12. Nie chciałbym odmawiać dużej liczbie graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo chętnie zagram

w tamtym roku grałem w mistrzostwach Polski - MVP ale ze względu na likwidację tamtych rozgrywek chętnie zagram tu w licytację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy już 16 chętnych do gry na 2 poziomie rozgrywek, a jest dopiero 11 września. No i oczywiście zostało nam kilku graczy, którzy grali przed rokiem, a jeszcze mogą potwierdzić udział w tym sezonie.

 

Wygląda więc na to, że zostaną stworzone 2 ligi drugie. Więcej się dowiemy w następnych 2 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie do ludzi z 2 ligi-na chwile obecna jest tam 18 osob- czy wola grac jedna lige ,ale duza czy lepiej porekrutowac pare osob i zrobic dwie drugie ligi po 10-14 osob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do ludzi z 2 ligi-na chwile obecna jest tam 18 osob- czy wola grac jedna lige ,ale duza czy lepiej porekrutowac pare osob i zrobic dwie drugie ligi po 10-14 osob?

 

 

To raczej pytanie do organizatorów, czy chcą rozwijać system, czy nie. Bo jak nie, to dlaczego nie zakończyć na 16 graczach? A jak tak, to odpowiedź na pytanie o ogłoszenia staje się oczywista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że chcemy rozwijać rozgrywki, a skoro już teraz jest tak dużo chętnych, mamy zamiar zebrać minimum 24 osoby, by stworzyć dwie 2 ligi (do tej liczby brakuje właściwie tylko 5 chętnych, bo Andrew pewnie się zgłosi, mimo słabego refleksu).

 

Wrzucę ogłoszenie na e-nba i twittera, a jeśli ktoś z Was ma znajomych zainteresowanych grą lub wie, gdzie jeszcze można by zamieścić takie ogłoszenie, to jak najbardziej można to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że chcemy rozwijać rozgrywki, a skoro już teraz jest tak dużo chętnych, mamy zamiar zebrać minimum 24 osoby, by stworzyć dwie 2 ligi (do tej liczby brakuje właściwie tylko 5 chętnych, bo Andrew pewnie się zgłosi, mimo słabego refleksu).

Zgłasza się ;)

 

Ja zdecydowanie wolałbym grać w 16-sto zespołowej, albo nawet większej, lidze. Dla mnie nie tylko aukcyjny draft, ale i głębokość w budżetówce decyduje o tym, że jest ona interesującą i wymagającą alternatywą dla standardowych 12-sto osobowych rozgrywek. Sam draft chyba też jest bardziej emocjonujący, gdy pod koniec czaisz się na gracza sytuowanego w rankingu koło 175 miejsca i zastanawiasz czy te twoje 3-4 dolary starczą :)

 

Jestem też za slotem na kontuzjowanego zawodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że chcemy rozwijać rozgrywki, a skoro już teraz jest tak dużo chętnych, mamy zamiar zebrać minimum 24 osoby, by stworzyć dwie 2 ligi (do tej liczby brakuje właściwie tylko 5 chętnych, bo Andrew pewnie się zgłosi, mimo słabego refleksu).

Zgłasza się ;)

 

Ja zdecydowanie wolałbym grać w 16-sto zespołowej, albo nawet większej, lidze. Dla mnie nie tylko aukcyjny draft, ale i głębokość w budżetówce decyduje o tym, że jest ona interesującą i wymagającą alternatywą dla standardowych 12-sto osobowych rozgrywek. Sam draft chyba też jest bardziej emocjonujący, gdy pod koniec czaisz się na gracza sytuowanego w rankingu koło 175 miejsca i zastanawiasz czy te twoje 3-4 dolary starczą :)

 

Jestem też za slotem na kontuzjowanego zawodnika.

 

To znaczy, że jakby się zgłosiło dokładnie 24 graczy, to wolałbyś 4-8 chętnych (nie bardzo wyobrażam sobie grę w 24) odrzucić zamiast zrobić dwie ligi 12 osobowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne że nie, oprócz sprawdzonych olewusów, odrzucać nie możemy nikogo, przecież my tu fantasy popularyzujemy :)

 

Chodziło mi o to, że granie przy obecnych 18-20 zespołach w jednej lidze, dla mnie by problemem nie było. 24 zespoły to rzeczywiście chyba jednak nieco za dużo, więc trzeba by chętnych podzielić na dwie ligi.

 

Czasu jeszcze nieco mamy, myślę że 2x14 to opcja realna, a może i te sprawdzone, według mnie optymalne, 16 drużyn na ligę damy radę zorganizować, też spróbuję popytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeśli będzie miejsce to chętnie bym zagrał

 

pozdro

mSala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jeśli będzie miejsce to chętnie bym zagrał

 

Dopisany, witamy :K

 

Czasu jeszcze nieco mamy, myślę że 2x14 to opcja realna, a może i te sprawdzone, według mnie optymalne, 16 drużyn na ligę damy radę zorganizować, też spróbuję popytać.

 

Ekstra. Twoje posty w tym temacie traktuję jako potwierdzenie udziału i zaznaczam w 1 poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×