Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
barcalover

[2015/16] H2H Budżetówka – wątek organizacyjny

Polecane posty

Uczciwe postawienie sprawy. Nowi mogą pograć, ale jest to zależne od zainteresowania. Jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, sorry za brak odpowiedzi wcześniej. Rozumiem, że totalnie za późno na potwierdzenie kontynuacji z poprzedniego sezonu, ale nie mam pretensji, nie o to chodzi :) Do meritum - mam czas wieczorami więc chętnie bym się wpisał do ewentualnej dodatkowej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, sorry za brak odpowiedzi wcześniej. Rozumiem, że totalnie za późno na potwierdzenie kontynuacji z poprzedniego sezonu, ale nie mam pretensji, nie o to chodzi :) Do meritum - mam czas wieczorami więc chętnie bym się wpisał do ewentualnej dodatkowej ligi.

 

Od biedy można by stworzyć dla 10 osób ligę 3, jeśli będziecie chcieli.

 

Mamy 7 chętnych póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisalem sie do węża już późno.

Za rok b. chetny na licytacje tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o wprowadzeniu limitu pobrań, ale w przeciwieństwie do wężyka nie tygodniowego tylko na cały sezon "MAX ACQUISITIONS PER SEASON"?

 

Bym to ustawił na maksymalną dopuszczalną liczbę 100. Na pewno urozmaiciło by to rozgrywki i wymagało od drużyn rozsądnego pobierania graczy i przemyślenia taktyki (ile pobrań zostawić sobie na końcówkę sezonu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 to wydaje mi się dużo za mało w tak szerokiej lidze - wychodzi średnio nawet mniej niż przy tygodniowym ograniczeniu do 5.

dla mnie fajne w tej lidze jest właśnie duże rotowanie scrubami także jestem przeciw (podejrzewam, że Murzyńskie Czarnuchy po 264 ruchach w zeszłym sezonie też :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie już wg mnie trochę za późno na takie zmiany (dość znaczące mimo wszystko), ale temat uważam za otwarty i np. od przyszłego sezonu możemy wprowadzić jakiś limit pobrań na sezon. Ciekawe wtedy mogłoby być oszczędzanie pobrań na PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć ponieważ jestem debiutantem w formule H2H. mam kilka pytań.

 

1. Mój pojedynek z innym GMem trwa 1 tydzień?

2. Czyli jak dziś liga ruszyła zawsze do gier w nocy z wtorku na środę?

3. Czy w czasie tego pojedynku mam limit gier/wystawień graczy narzucony? Czy jest możejakiś limit na cały sezon?

 

Na wstępie, na szybko te pytania mi się pojawiły. Jak będą kolejne to będę pisał. Chyba że macie jakąś dokładną instrukcję już przygotowaną to poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ponieważ jestem debiutantem w formule H2H. mam kilka pytań.

 

1. Mój pojedynek z innym GMem trwa 1 tydzień?

2. Czyli jak dziś liga ruszyła zawsze do gier w nocy z wtorku na środę?

3. Czy w czasie tego pojedynku mam limit gier/wystawień graczy narzucony? Czy jest możejakiś limit na cały sezon?

 

Na wstępie, na szybko te pytania mi się pojawiły. Jak będą kolejne to będę pisał. Chyba że macie jakąś dokładną instrukcję już przygotowaną to poproszę :)

Dużo osób na sznurku wyrosło na h2h i pewne tematy były naturalne i intuicyjne :) Wraz z napływem nowych osób, szczególnie tych obeznanych w innych formułach i nowych dla h2h pojawia się konieczność sporządzenia pewnego rodzaju przewodnika czy faq-a. Dotyczy to zresztą każdego rodzaju rozgrywek na sznurku. Pewnie - wspólnie z opiekunami poszczególnych rozgrywek - coś sklecimy i udostępnimy ale z uwagi na dojrzałość sezonu strzelał bym raczej w przyszły sezon/offseason ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Chciałem zapytać czy jest opcja jeszcze zagrać z Wami w tym roku w lidze H2H, draft licytacja? Niestety moja liga się rozpadła i zostaliśmy ze znajomymi na lodzie (łącznie 4 osoby). Jeśli byłaby możliwość dołączenia/utworzenia nowej ligi to z chęcią byśmy dołączyli. Z góry dzięki za wszelkie info, pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment niestety nie ma takiej możliwości. Na liście rezerwowej jest mało osób i mógłbym Wam zaproponować jedynie dopisanie do listy rezerwowej i ewentualne przejęcie drużyny w razie, jakby któryś z menadżerów olał grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam team do oddania w formule roto. Jeśli jesteś zainteresowany napisz PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To napiszę jeszcze inaczej, gdyby ktoś chciał dołączyć do ligi nie pisze do mnie na priv. Może uda nam się wtedy ruszyć. Także wszystkich spóźnialskich zapraszam :) Pozdro.

 

Up - dzięki za ofertę, ale wolałbym sam wydraftować team. W razie czego się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie Panowie - wg Was lepiej z puli drugoligowców robić co roku losowanie 2 lig (coś jak w roto na e-nba), czy też lepiej stosować system wykorzystywany w tutejszych rozgrywkach h2h sznur?

 

Czasu sporo, ale chciałbym przeczytać, co o tym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie Panowie - wg Was lepiej z puli drugoligowców robić co roku losowanie 2 lig (coś jak w roto na e-nba), czy też lepiej stosować system wykorzystywany w tutejszych rozgrywkach h2h sznur?

 

Czasu sporo, ale chciałbym przeczytać, co o tym sądzicie.

 

A ten system stąd, to jaki jest? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten system stąd, to jaki jest? ;-)

 

Źle to sformułowałem, to nie jest system stąd, tylko zwykły system ligowy - co roku trzon w danej lidze tworzą te same ekipy - te, które nie awansowały i nie spadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ będzie mnie to dotyczyło, to się wypowiem. Mi jest to absolutnie obojętne, ważne, żeby była możliwość przenosin z jednej ligi do drugiej z uwagi na lepszy/gorszy termin draftu, jeśli się GM-owie dogadają.

 

P.S. Ważne, żebym był w jednej lidze z mikrofalówką, liga bez jego analiz była jakoś taka pozbawiona tego smaczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już co prawda jestem dumnym pierwszoligowcem, ale system z mieszaniem grajków w drugich ligach wydaje mi się tak samo w porządku jak system stałych składów. Kwestia preferencji organizatora i użytkowników. Zatem możesz albo arbitralnie określić metodę, albo zorganizować ankietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×