Skocz do zawartości
barcalover

1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Polecane posty

ja faktycznie parę dni sadzałem ludków żeby zmaxymalizować wynik z 2good4noobs. dzięki temu przedłużyłem swoją serię 7-ek (matchupów, w których zdobyłem co najmniej 7 punktów) do czterech kolejnych kolejek - czy ktoś już miał taką serię? bilans za ten okres to 28-7-1 a od 10 kolejki mam 44-18-1 (rekordowy Raging Ravens miał w tym czasie 39-23-1). wszystko z Griffinem na IL spocie i bez Bledsoe - a tak czarno widziałem swoje szanse na utrzymanie, gdy odpadli. w tym tygodniu pewnie przegram albo wygram minimalnie więc już po serii.. :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

348rcjb.jpg

 

Zostały 2 kolejki do końca sezonu zasadniczego. Przypominam, że z ligi w tym sezonie spada aż 6 zespołów. W tej chwili na ostatnim "bezpiecznym" miejscu jest ekipa GL team.

 

Gooz, wygląda na to, że los koniecznie chce, byśmy zagrali przeciwko sobie w PO. Tak coś czułem od początku tego sezonu, że się właśnie z Tobą będę mierzył... no, ale jeszcze może się sporo zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dla potomności, Stefek C. w zeszłym tygodniu: 175 pkt i 33 trójki przy 60% FG i 90 % ft.

Średnio 44 ppg, 6rpg, 7apg i 8 3pg. Ciekawe czy można grać jeszcze lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikrofalowka czekamy za tabelkami :)

 

Z góry dziękuje

 

Wygrałeś 8-1 swoją parę, a ze mną byś dostał 6-2, więc standard :D Nie masz na co czekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 17 KOLEJKI

g9lSs0m.png

 

W kolejce numer 17 wyraźniej niż zazwyczaj możemy zobaczyć grupę zespołów które zdominowały rozgrywki w tym tygodniu. Mowa tu o 4 zespołach: Ballmovement Purists, Raging Ravens, Nygusy Gerarda i God of Thunder. Co by jednak nie mówić, to ci pierwsi pokazali się z najlepszej strony. 105 punktów zdobytych w symulacji to absolutny rekord sezonu. Jest to wynik tak dobry, że nawet Raging Ravens którzy zanotowali 100 punktów w tym tygodniu znaleźli się na 2 pozycji. Na 3 pozycji możemy mówić o małej niespodziance. Co prawda Nygusy Gerarda wciąż pozostają najlepszą ekipą w lidze, jeśli chodzi o moje symulacje, jednak ich ostatnia dyspozycja nie napawała optymizmem. Dziś wracają na podium symulacji tygodnia po 9 tygodniowej przerwie! Tuż za podium znalazł się God of Thunder. O tym jak dobry to był tydzień niech świadczy fakt, że aż w 5 kolejkach tego sezonu zespół który wygrywał symulacje tygodnia nie zdobył tyle punktów co 4 w tej kolejce zespoł God of Thunder. Warto zwrócić uwagę również na to, że najlepsza 4 tego tygodnia jest również w top4 całego sezonu w symulacjach.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 17 KOLEJCE

LKm1o0y.png

 

Szczęściarz tygodnia:

The Lego mnie zaskakują. Gdy ta drużyna znajduje się w Top5 tygodnia to wygrywa swoją parę wynikiem 6-3/7-2. Dziś po raz drugi w ostatnich 6 kolejakch znaleźli się poza najlepszą 5, ale mimo to osiągnęli lepszy wynik niż 7-2! W 13 kolejce zajęli 13 pozycję i wygrali 9-0. Dziś mieli podobnego farta i wygrali 8-1 zajmując 8 pozycję. W 3 parach (z Ballmovement, Raging i God of Thunder) zdobyli by zaledwie 2 punkty. Może to jest jakiś sposób, by nie łapać się w top5 i wygrywać wysoko swoje pary?

 

Pechowiec tygodnia:

Trafienie w tej kolejce na Ballmovement Purists musiało się skończyć źle. Tak niebywałego tygodnia w tym sezonie nie miał jeszcze nikt, dlatego GL Team mogą bardzo żałować takiego, a nie innego kalendarza. Gdyby trafili na Ballmovement 2 kolejki wcześniej to wygraliby 7-2. Niestety dla GL Team z ekipą KapitanaPlanety mierzyli się akurat w tym tygodniu i zebrali niezłe manto. To druga z rzędu "stauetka" pechowcy tygodnia na koncie drużyna knt. Brakuje szczęścia, choć brakuje też trochę powera, który miała ta drużyna w 1 części sezonu. Ta porażka bardzo źle wpłynęła na sytuację w tabeli Yahoo dla GL Team, jednak szansę na awans są wciąż spore.

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Ballmovement Purists – 105 punktów (poprzedni rekord – 95 w 9 i 11 tyg.)

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

2good4noobs – 21 punktów (poprzedni rekord – 23 w 9 tyg.)

Bonafide Dawgz – 26 punktów (poprzedni rekord – 46 w 11 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

murzynskie czarnuchy– 83 3PTM (poprzedni rekord Ballmovement Purists i The Lego – 71)

 

Najgorsze:

 

Inne ciekawostki:

 

Nygusy Gerarda meldują się na podium po raz pierwszy od 8 kolejki. Jest to ósme podium w symulacji tygodnia dla tego zespołu. Identyczny rekord posiada zespół Ballmovement Purists, który po raz pierwszy znalazł się w top3 tygodnia właśnie w 8 kolejce.

 

Po raz pierwszy od 7 kolejki wszystkie zespoły z top5 tygodnia powygrywały swoje pary. Jest to 3 taki przypadek w sezonie

 

W tej kolejce w aż 6 przesymulowanych parach padł wynik 9-0, to tyle samo co w wszystkich poprzednich kolejkach. 1/3 wszystkich takich wyników jest dziełem Ballmovement Purists, którzy w tym tygodniu w potyczkach z aż 3 rywalami (z 2good4noobs, Amatorami i Bonafide) mogli uzyskać ten wynik.

 

Starks' Team BS H2H przerwali serię 5 kolejek bez zwycięstwa w parze Yahoo. Dzięki wygranej 5-4 nad Treflem Sopot wciąż liczą się w walce o playoffy choć ostatnia ich dyspozycja pozostawia trochę do życzenia. W ostatnich 5 tygodniach jedynie nieaktywny zespół 2good4noobs uzyskał w sumie mniej punktów w symulacjach tygodniowych od drużyny Starków.

 

Po raz 4 w sezonie zespół z poza top7 tygodnia wygrał swoją parę Yahoo zdobywając 8 lub 9 punktów. Po raz drugi tej sztuki dokonała ekipa The Lego. Pozostałe 2 ekipy, które również tego dokonały to murzynskie czarnuchy i GL Team

 

Ballmovement Purists po raz 9 w ostatnich 10 kolejkach wygrywają co najmniej 11 par w symulacji tygodniowej.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

h4AMOrS.png

 

----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj tam, ja akurat z tym nie robię większej tragedii, bo 2-ligowe grono jest zacne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj tam, ja akurat z tym nie robię większej tragedii, bo 2-ligowe grono jest zacne :D

 

Dokładnie, a dodatkowo warto zauważyć, że w top6 - zarówno mikrofalówki, jak i w tej ligowej - jest aż 4 rookies :B

 

@mikrofalówka mam fajną propozycję - dodać rubrykę "forma" w tabeli i zliczać w niej średnią punktów z ostatnich 3 lub 4 kolejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest większy pechowiec ode mnie? Końcówka sezonu, a ja trafiam na typów co kręcą cyfry jedne na milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mikrofalówka mam fajną propozycję - dodać rubrykę "forma" w tabeli i zliczać w niej średnią punktów z ostatnich 3 lub 4 kolejek.

 

Jak najbardziej do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 18 KOLEJKI

r5x80nM.png

 

W tej kolejce nie zauważymy jakichś większych niespodzianek w powyższej tabeli. Po raz kolejny bardzo dobry tydzień zanotowała ekipa Ballmovement Purists. Po rekordowych 105 punktach w poprzedniej kolejce dziś mogą pochwalić się równie dobrymi 95 punktami. Tuż z plecami Ballmovement melduje się God of Thunder i The Lego. Wszystkie te 3 zespoły w ostatnim czasie należą do najsilniejszych zespołów ligi. W ostatnich 4 kolejkach te ekipy punktują gorzej jedynie od ekipy Raging Ravens, która po raz 4 z rzędu zakończyła tydzień w top5. Niemal dla całej czwórki był to bardzo dobry tydzień. Niemal, bo swoją parę przegrała ekipa The Lego. W starciu z Ballmovement wygrali oni zaledwie w 3 kategoriach co sprawia, że lepiej zapunktowała w tym tygodniu nawet najgorsza drużyna tygodnia - 2good4noobs. Na szczęście dla The Lego playoffy mają już zapewnione od dawna, także ta porażka nie miała aż tak wielkiego znaczenia.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 18 KOLEJCE

bK6HSq7.png

 

Szczęściarz tygodnia:

Zaledwie drugi raz w sezonie zespół z 15 miejsca w sezonie zdołał wygrać swoją parę. Wcześniej zrobił to zespół Ballmovement Purists w 15 tygodniu, zaś dziś tej samej sztuki dokonał team Amatorów. Amatorzy już dawno stracili szansę nawet na utrzymanie dlatego ten wynik niewiele zmienił ich sytuację. Równie dobrze mogli trafić na zespół God of Thunder, czy The Lego i przegrać 1-8. Mimo wszystko ta kolejka należała do tych szczęśliwych.

 

Pechowiec tygodnia:

Tydzień temu pisałem w związku z zespołem The Lego by "odpuszczać" sobie top5 tygodnia i wygrywać wysokie swoje pary Yahoo. Hermann widocznie mnie nie posłuchał i "postanowił" rozegrać naprawdę bardzo dobry tydzień. No niestety nie wiele to dało bo przegrali aż 3-6. W tym sezonie jedynie GL Team w 3 tygodniu i Ballmovement Purists w 14 tygodniu zdobywali więcej punktów w symulacji tygodnia a mimo to przegrywali swoje pary Yahoo, jednak obaj przegrywali z wynikiem 4-5. Pomimo tego pecha zespół The Lego wciąż pozostaje ekipą z najlepszym terminarzem (pod względem zajmowanej pozycji rywala w podsumowaniu tygodnia).

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

-

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

-

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

-

Najgorsze:

-

 

Inne ciekawostki:

 

Piszę o tym niemal co tydzień, jednak takie rekordy wymagają by zwracać na nie uwagę. Raging Ravens są wciąż niepokonani w parach Yahoo. To już 9 mecz z serii kiedy wygrywają swoją parę. Dla ciekawostki podam, że aż 6 drużyn wciąż nie wygrało tyle meczów w całym sezonie co Raging Ravens w tej serii.

 

Amatorzy wygrali swoją parę chociaż zdobyli zaledwie 41 punktów. Nikt dotąd nie wygrał pary z tak mała ilością punktów w symulacji tygodniowej. Poprzednio rekord należał do Ballmovement Purists którzy wygrali swoją parę z 42 punktami w 15 tygodniu.

 

Ballmovement Purists po raz 3 z rzędu zdobywają 90 lub więcej punktów w symulacji tygodniowej. W ten sposób pobili oni rekord The Tramwajs którzy dokonali podobnej sztuki w 2 kolejnych tygodniach. Co ciekawe w tym samym czasie podobną serię mają God of Thunder, z tym że na razie wyrównali oni osiągnięcie The Tramwajs

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

pSLVFwj.png

 

Zgodnie z życzeniem - jest rubryka z formą danej drużyny. Jest to zsumowana liczba punktów z 4 ostatnich tygodni.

 

PS. Na playoffy przygotuję coś innego. Tzn nie będzie już podsumowań, ale zamieszczę zamiast tego zapowiedzi.

----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za kolejne podsumowanie mikrofalówko! :K

 

Jak tam Panowie z PO, kombinujecie coś w ostatniej kolejce, czy raczej idziecie na żywioł?

 

My z Lego mamy pojedynek i w przypadku pogromu w jedną lub drugą stronę bardzo prawdopodobne jest, że trafilibyśmy na siebie w 1 rundzie, czego chyba obaj wolimy uniknąć ;)

 

Na miejscach 8-10 zapowiada się mega walka o ostatnie miejsce w PO, natomiast murzyńskie czarnuchy (po 4 mecze Currego i Davisa) i Bonafide Dawgz (niestety chyba jednak brak Butlera i jeszcze z problemami z Conleyem) będą się jakimś cudem starali utrzymać, mimo sporej straty do 10 miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już raczej jestem w D i tylko jakiś cud może mi zapewnić utrzymanie...

 

To w takim razie podgrzejmy nieco atmosferę w połowie tygodnia:

 

7. The Tramwajs 85-75-2 (2-7) 87-82-2

8. GL team 82-79-1 (7-2) 89-81-1

9. Red Pantherr 80-77-5 (4-5) 84-82-5

10. Starks' Team 81-79-2 (3-6) 84-85-2

11. murzynskie czarnuchy 78-84-0 (7-1) 85-85-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje chłopaki szaleją w tym tygodniu .365 FG, .697 FT.

Całe szczęście, że PO jeszcze się nie zaczęły, choć co się może zmienić przez tydzień? Nie wygląda żebym przebrnął 1 rundę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wygląda żebym przebrnął 1 rundę...

 

mi wypadł bardzo ważny w rotacji Chalmers, mecze opuszcza Hood a na Blake'a jeszcze trzeba będzie poczekać pewnie przynajmniej z tydzień więc będę wymarzonym przeciwnikiem w pierwszej rundzie, a jest szansa, że trafimy na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że bardzo ciekawa jest też sytuacja na miejscach 2-6 i 7-8, wrzucam jeszcze jedną "tabelkę" na dziś:

 

2. Ballmovement Purists 92-66-4 (7-1) 99-67-5 (0,594)

3. BukkakeB 92-67-3 (1-7) 93-74-4 (0,555)

4. The Lego 92-68-2 (4-5) 96-73-2 (0,567)

5. Nygusy Gerarda 91-68-3 (1-8) 92-76-3 (0,547)

6. God of Thunder 89-72-1 (5-4) 94-76-1 (0,553)

7. The Tramwajs 85-75-2 (3-6) 88-81-2 (0,520)

8. GL team 82-79-1 (8-1) 90-80-1 (0,529)

 

Formułka na pct yahoo:

(Wins + [Ties * 0.5]) / Total Games Played

 

Więc w tym momencie pary 1 runda PO wyglądałaby tak:

1. Raging Ravens - 8. The Tramwajs

4. BukkakeB - 5. God of Thunder

3. The Lego - 6. Nygusy Gerarda

2. Ballmovement Purists - 7. GL team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się nie podoba co zrobił Tizz - rozumiem frustrację spadkiem i ilością kontuzji ale wywalenie tuż przed PO, w lidze z IL spotem Butlera to ewidentny szwindel, który zapewne wpłynie na osteteczne wyniki (co prawda miał jeszcze Conleya i Burksa z INJ ale oni też polecieli troszkę później). jest to też dowód, że nie możemy w przyszłości grać z ustawieniem Can't Cut List Provider: None bo nie wszyscy managos jak widać są dostatecznie dojrzali i nie umieją znieść porażki z honorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi się nie podoba co zrobił Tizz - rozumiem frustrację spadkiem i ilością kontuzji ale wywalenie tuż przed PO, w lidze z IL spotem Butlera to ewidentny szwindel, który zapewne wpłynie na osteteczne wyniki (co prawda miał jeszcze Conleya i Burksa z INJ ale oni też polecieli troszkę później). jest to też dowód, że nie możemy w przyszłości grać z ustawieniem Can't Cut List Provider: None bo nie wszyscy managos jak widać są dostatecznie dojrzali i nie umieją znieść porażki z honorem

 

Trzeba się temu przyjrzeć, bo w innej lidze też mamy dyskusję na temat "Can't Cut List Provider". Z tego co czytałem, ta lista zawsze zabrania zwolnić gracza - ktoś jest w stanie potwierdzić, czy w razie "out of season" można kogoś zrzucić?

 

Tymczasem sezon regularny dobiegł końca:

15hh1m1.jpg

 

Z ligi spadły drużyny z miejsc 11-16, czyli:

murzyńskie czarnuchy,

Bonafide Dawgz,

Trefl Sopot,

Amatorzy,

jordan20(j.sprawka),

2good4noobs

 

2 z tych 6 menagos byli beniaminkami, czyli po sezonie w 1 lidze wracają do 2 ligi.

2good4noobs niemal na 100% zostanie wyrzucony z rozgrywek, więc w 2 ligach będzie więcej miejsc dla nowych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działo się w tym ostatnim tygodniu dużo i rzutem na taśmę udało mi się wywalczyć 8 miejsce, niestety kosztem straty kilku graczy. Wczoraj bulek nie wystawił wszystkich graczy, ale widzę że nie miało to znaczenia bo przy 5 4 także bym awansował, a wcześniej w tygodniu walczył o dobry wynik.

 

W pierwszej rundzie trafiam na lidera z którym spotkałem się w przedostatniej kolejce i o mojej przegranej zaważył tylko jeden blok i jedna strata, więc wszystko jest możliwe mimo piekielnie mocnego składu przeciwnika.

 

Wygląda na to że w USA była dziś zmiana czasu na letni, więc pobrania od tego tygodnia są już od 8 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zapomniałem wystawić teamu na dzisiaj, bym wygrał punkty i tylko punkty, ale dobrze, że nie miało to znaczenia na obsadę PO.

 

Ten sezon mi nie wyszedł - wrócić do 1 ligi będzie ciężko, bo PO często to jest loteria już, ale oby by lo fajne towarzystwo do grania najlepiej bez żadnych olewusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×