Skocz do zawartości

Polecane posty

@KosiHoops opamiętaj się. Oficjalnie draft jeszcze nie ruszył, to najważniejsze. Poza tym Ledleya oznaczyłem w pierwszym wpisie draftowym ja, a MKA po swoim wyborze. Jeśli będzie na forum, to zauważy. Niczego nie przyspieszysz, a spamowanie w tamtym temacie tylko mnie irytuje, bo muszę wyrzucać takie posty. 

Jeśli masz do niego inny kontakt, to po prostu daj mu znać, a jeśli nie, to poczekaj z nami. 

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz draft się zaczął to warto go skończyć jak najszybciej. Co z głowy to z myśli. To tylko 20 pickow i GMowie powinni juz dawni być przygotowani kogo maja w planie wybrać i kogo w rezerwie gdy plan A nie wypali. A teraz może to nawet trwać do końca września 

  • Smuteczek 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz, ile w poprzednich latach trwały drafty, 2 tygodnie to normalny czas. Nie każdy ma sprecyzowany plan, niektórzy reagują na bieżąco na wybory i np. nagle przechodzą do negocjacji i wymieniają picki, różnie bywa. Ledley ostatnio był w sobotę, ale nie jest to gracz, który unika odpowiedzi lub przeciąga na siłę. Jeśli się pojawi, to wykona jakiś ruch. 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, matek napisał:

Zegar rusza 1.09, nie rozumiem. Żadne konsekwencje nie będą wyciągnięte przed 8:00 3 września. Normalne, że temat jest utworzony wcześniej, a wszystko jest opisane w pierwszym poście draftowym. Czytanie nie boli. 

no to skonfrontuj to a nie, 'czytanie nie boli'

 

 

22 godziny temu, KosiHoops napisał:

Panowie tu nie ma co się zastanawiac im szybciej tym lepiej. Pierwszych 10 pickow powinno pójść szybko bo to prawie oczywiste kto gdzie 

nie mzna było poczekac jak ludzie do tego 1.09. a nie robic taki chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to 1.09 czy 27.08 nie ma znaczenia zbyt dużo czasu na podjęcie decyzji. Gdyby w NBA tyle było to draft by się zakończył po dwóch miesiącach od jego rozpoczecia. Powinno być tak dogadane ze w dniu draftu każdy ma 5 min na podjęcie decyzji. Na pewno znajdzie się czas aby odpowiedni scouting przeprowadzić wczesniej to nie zajmuje 10 godzin dziennie

  • Smuteczek 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Tizz napisał:

nie mzna było poczekac jak ludzie do tego 1.09. a nie robic taki chaos.

Jaki chaos? Gdyby nie gorąca głowa Kosiego, to wszystko byłoby jak w poprzednich latach, po co te spiny. 

1 wypada w weekend, 30 sierpnia mam wesele, na drugi dzień poprawiny, i nie będę o tym myślał, najwyżej będę zaglądał z telefonu na stronkę. Nie wiadomo, jak byłoby z zakładaniem tematu draftowego. Puszczenie tematu w ostatnich dniach sierpnia to standard, a znowu wielkie zaskoczenie i jakiej wyrzuty. W sumie nie zaskakuje mnie, że w różnych ligach pierwsze żale idą zazwyczaj z twojej strony. Któryś FBX wystartował jeszcze wcześniej. 

@KosiHoops, to nie jest draft na yahoo, jak np. robimy w roto. Spokojniej trochę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, matek napisał:

Jaki chaos? Gdyby nie gorąca głowa Kosiego, to wszystko byłoby jak w poprzednich latach, po co te spiny. 

1 wypada w weekend, 30 sierpnia mam wesele, na drugi dzień poprawiny, i nie będę o tym myślał, najwyżej będę zaglądał z telefonu na stronkę. Nie wiadomo, jak byłoby z zakładaniem tematu draftowego. Puszczenie tematu w ostatnich dniach sierpnia to standard, a znowu wielkie zaskoczenie i jakiej wyrzuty. W sumie nie zaskakuje mnie, że w różnych ligach pierwsze żale idą zazwyczaj z twojej strony. Któryś FBX wystartował jeszcze wcześniej. 

@KosiHoops, to nie jest draft na yahoo, jak np. robimy w roto. Spokojniej trochę. 

Właśnie taki rodzaj draftu powinniśmy mieć ...szybko i przyjemnie i po sprawie 

  • Smuteczek 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyznam, że mnie też cholernie irytował taki system draftowania i też się spinałem, pieniłem, marudziłem, aż się przyzwyczaiłem. Nigdy jednak nie stwierdzę, że to jest OK dla mnie. Jednym pasuje innym nie. Jakoś w ligach jesteśmy w stanie zebrać czasem po 16 osób i wybierać około 200 graczy do późnych godzin nocnych, a na wybranie 20 debiutantów przeznaczamy czasem w porywach do 2 tygodni. Przy draftach na Y! często jeszcze niektórzy wspominają o strategii, dopasowaniu, bilansie pozycyjnym i na wybór mamy 90 sekund zaczynając od tabula rasa.

Tu musimy dobrać do gotowego składu jednego gówniarza w porywach do dwóch, po roku na uczelni, w porywach do dwóch, a sramy się z tym jakbyśmy grali z Kasparovem w szachy.

Pozdrawiam  

 

Edytowano przez Benon
  • Podoba mi się 1
  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Benon napisał:

Ja się przyznam, że mnie też cholernie irytował taki system draftowania i też się spinałem, pieniłem, marudziłem, aż się przyzwyczaiłem. Nigdy jednak nie stwierdzę, że to jest OK dla mnie. Jednym pasuje innym nie. Jakoś w ligach jesteśmy w stanie zebrać czasem po 16 osób i wybierać około 200 graczy do późnych godzin nocnych, a na wybranie 20 debiutantów przeznaczamy czasem w porywach do 2 tygodni. Przy draftach na Y! często jeszcze niektórzy wspominają o strategii, dopasowaniu, bilansie pozycyjnym i na wybór mamy 90 sekund zaczynając od tabula rasa.

Tu musimy dobrać do gotowego składu jednego gówniarza w porywach do dwóch, po roku na uczelni, w porywach do dwóch, a sramy się z tym jakbyśmy grali z Kasparovem w szachy.

Pozdrawiam  

 

Lepiej tego nie mogles ujac ....Czas na zmiany @matek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz stuknie 48 godzin od ostatniego wyboru (wiem że dopiero od 1 września naliczamy) i nie wiem jakim cudem nie można chodź na chwile wejść na forum i dokonać wyboru. Jak mnie to irytuje to szok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem...?

Z roku na rok będzie Cię to irytowało coraz mniej...

Mimo wszystko warto sobie uświadomić, że inni mogą mieć inne podejście i dla nich zabawa w Fantasy to wejście na forum raz na 3 dni i wystawienie składów raz na tydzień i mimo wszystko musimy takie podejście szanować, bo inaczej gralibyśmy w trzech ligach w irracjonalnie zbliżonych składach osobowych.

Napij się piwa - to pomaga...?

Pozdrawiam 

Edytowano przez Benon
  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Benon napisał:

Z roku na rok będzie Cię to irytowało coraz mniej...

Dokładnie tak jest. Sam przeszedłem okres okołodraftowych irytacji, i w sumie ode mnie wyszło, żeby skrócić czas na wybór z 96h. Udało się zbić o połowę. 

Ledley ma czas do 8:00 3 września. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To juz nie chodzi o to że szybciej wystartowales z draftem, tu nie chodzi o to kiedy tylko o zmianę przepisu co do czasu wybierania. Ja mam rodzinę i wiem że ma się obowiązki itd, ale jak drsftujemy to drsftujemy i tu by się przydala zmiana przepisu czasu wyboru z 48h na 10 min. I wszyscy zbierany się w jednym dniu i przy piwku dokonujemy wyboru. Nosa kurwencja to nie tak dużo prawda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minutes ago, matek said:

Dokładnie tak jest. Sam przeszedłem okres okołodraftowych irytacji, i w sumie ode mnie wyszło, żeby skrócić czas na wybór z 96h. Udało się zbić o połowę. 

Ledley ma czas do 8:00 3 września. 

Pomyślmy za rok aby zgadać się na doodle i ogarnąć to w godzinę. Myślę, że jest to spokojnie do zrobienia. Wszyscy na forum... Pada hasło 'oddam pick'...

Zainteresowani ślą PMy... 5 minut ogarniasz czy pasuje, czy nie i wybierasz, lub nie... Zapaleńcy jak KosiHoops mają ciśnienie, tętno i cholesterol w normie, a weekendowi fantaści mogą spać spokojnie, nie myśląc o tym, że komuś zawał serca, lub nerwicę zafundowali...

Same kurwa plusy... ?

Pozdrawiam 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drażniło mnie dawne regulaminowe 96h, ale 48h wydaje się naprawdę spoko. przecież mało kto te 48h tak naprawdę wykorzystuje na maxa. to keeper, wybieramy wśród młodzieży opierając się na rankach draftowych / skautingach z popularnych stron ale konsekwencje tych wyborów są wieloletnie a nie jednosezonowe. warto je solidnie przemyśleć lub mieć czas na dogadanie dealu w celu puszczenia picku. ja zazwyczaj dokładnie wiem kogo wezmę i dodatkowy czas powoduje tylko dodatkowe wątpliwości ale rozumiem tych, którzy mają wolniejszą rozkminę. Kosi jest niepoważny w tych swoich poganianiach, nie tylko picków, #oczybolo. nie pasują zasady - stwórz swoją ligę z nowymi zasadami - to forum, miejsca wystarczy.. przez tyle lat przewinęło się tu już kilku pseudorewolucjonistów, którym zapał szybko mijał..

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, Gooz, zluzuj majty - draft NBA był w czerwcu, wiemy wszyscy kto z jakim numerem został wybrany i do jakiego Teamu trafił. Tu nie ma żadnej grubszej rozkminy. Zapał Kosiego, to jest najlepsze co tą ligę mogło spotkać i aby mu nie minął.

Sorry, ale draft rookies zawsze dla mnie był zjebany i jeśli coś się nie zmieni , to takim w moim odczuciu pozostanie. Jeśli ktoś kogoś chce, to ma na to nadal ponad miesiąc przed rozpoczęciem sezonu, aby składać propozycje i próbować sklecić deal. Mało? Ni chuja!!!

48 godzin - jak ktoś myśli nad wybraniem 13ego gracza z puli powiedzmy graczy 30 w lidze Fantasy tak długo, to musi być konkretnym zjebem, dlatego mówię doodle i umawiamy się na pewną godzinę i  myślę, że to powino w zupełności starczyć

Pozdrawiam

Edytowano przez Benon
  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Benon napisał:

Kurwa, Gooz, zluzuj majty - draft NBA był w czerwcu, wiemy wszyscy kto z jakim numerem został wybrany i do jakiego Teamu trafił. Tu nie ma żadnej grubszej rozkminy. Zapał Kosiego, to jest najlepsze co tą ligę mogło spotkać i aby mu nie minął.

Sorry, ale draft rookies zawsze dla mnie był zjebany i jeśli coś się nie zmieni , to takim w moim odczuciu pozostanie. Jeśli ktoś kogoś chce, to ma na to nadal ponad miesiąc przed rozpoczęciem sezonu, aby składać propozycje i próbować sklecić deal. Mało? Ni chuja!!!

48 godzin - jak ktoś myśli nad wybraniem 13ego gracza z puli powiedzmy graczy 30 w lidze Fantasy tak długo, to musi być konkretnym zjebem, dlatego mówię doodle i umawiamy się na pewną godzinę i  myślę, że to powino w zupełności starczyć Pozdrawiam

no i taką odpowiedz to ja rozumiem.  @Benon  zdrowko twoje. @goozman Kosi jest poważny i to bardzo. Nie rozumiem jak można blokować kolejny wybór nawet mając te 48h. Przecież tak jak pisał Benon draft juz się odbyl, liga letnia była, część oglądała i zapewne inna część nie oglądała. Lecz są powtorki YouTube, artykuły. O drafcie rookies wiedzieliśmy dużo wczesniej ze będzie 1.09 to powinniśmy wszyscy być przygotowani z jakas strategia. No ale jak ponad 50% GMow wchodzi na forum raz na tydzień no to sorry zawsze będzie problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się uprawiać płonnego pierdolollo - w tym sezonie i tak już nic nie zmienimy więc proszę, wręcz błagam Pana @KosiHoops o niepoganianie każdego co godzinę, bo to dopiero jest irytujące.. w każdym razie bardziej niż czekanie na pick w ciszy

a @bulek może zrobić ankietę w sprawie czasu na pick w draftcie rookich w przyszłości, ciekaw jestem jak bardzo szeroka jest frakcja rewolucyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×