Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2012/2013] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Polecane posty

jeśli chodzi o Michaela Brick-Gilchrista to po tym jak zobaczyłem jego technikę rzutu postanowiłem wytrzegać się jak ognia w draftach. Nie wróżę mu w 1 roku przekroczenia 40% z gry, dołóż do tego straty i nie jest w stanie tego nadrobić nawet swoją wielką wszechstronnością i kombinacją pkt/reb/stl/blk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieglo, piszesz o szukaniu lepszych od Duncana poza Spurs. OK, ale na tą chwile lepszych centrów juz nie było. Duncan ma jednak tą ceche, że w przeciwienstwie do Noaha nie jest za bardzo łamliwy, a to, że Pop daje mu czasem odpocząc to zupełnie inna sprawa - zreszta pod koniec sezonu to sie pojawią inni, wiec bedzie go kim zastąpić. A ja pisząc o samych Spurs miałem na myśli to, że sa tam niby Blairy, Bonnery, ale wciaz Duncan jest tam najmocniejsza opcja pod koszem, a spursi corocznie nie mają zadnych problemów z awansem do PO. Do tej pory Duncan sie nie skonczył, nie widzę podstaw, dla których miałby teraz sie skonczyć.

 

Co do Hicksona - hehe, faktycznie nie spojrzałem, że cyferki te robił bez LMA ;), Ale nawet z nim nie gral źle, choc wchodził z rezerwy. Co do konkurencji, to naprzód Leonard musi udowodnic, iz ma potencjał na NBA, a Freeland dopiero po 6 latach od wyboru w drafcie zdecydował sie tu zawitać, wiec tak szybko Hicksona nie wygryzie. Uważam, ze jak na 10 runde, to nawet jesli nie steal, to na pewno nie bust, a jak co, zawsze kogoś sie weźmie.

 

Co do Hendersona to Cieglo nic nie ryzykuje. Na 13 runde to wybor fajny, a sg/sf lepszych to juz praktycznie nie było. MKG będzie niezły, ale w 6 rundzie osobiscie bym go nie wybierał. Co do Seraphina, to predzej straci Booker czy Vesely niz on, ale konkurencja w postaci Neneja i Okafora nie śpi.

 

Aha, Tizz, ja Ryana tutaj nie brałem, zreszta sie nim nie fascynuję. Moze faktycznie w budzetowce z nim przesadziłem - i chyba raczej na pewno - patrzac na jego wyczyn ostatnio w preseason. Tutaj go nie mam i w ogole - 3 runda to stanowczo za wcześnie. Zmijor zbustował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może Gooz jest w stanie obronić rookiego z Portland? :>

 

o niego się nie martw - sam się obroni - nie zdziwię się jesli to własnie on zostanie ROY - oprócz swoich skilli ma zaufanie managementu i zapewnione kilogramy minut - przy konkurencji na PG praktycznie żadnej - to powinno w zupełności wystarczyć. na zapychacza na pozycji PG w Twoim składzie - wręcz jest za dobry - na asystach i tak Ci nie zależało - w ST i PTS może pomóc.

ja z kolei nie jestem fanem Teague'a przy obecnej rotacji Hawks na G - można było ten wybór przeznaczyć inaczej - no ale te emocje :)

 

ogolnie ekipa jest mocna ale zeby juz robic z niej mistrza dwójki.. c'mon badzcie powazni.

 

nikt przecież nie napisał, że Penetrator czy Chicken będą mistrzami - tylko, że w czyjejś subiektywnej ocenie mają wyróżniajace się teamy i duże szanse na awans do wyzszej ligi. a jak będzie - tradycyjnie zweryfikuje sezon - nie ma się co napinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko przeciez zawsze bez napiny ja w tymze okresie corocznym raczej wszystko okreslam mianem prawdopodobienstwa badz na 'chyba', daleki jestem od proroctw.

 

a ze ktos wczesniej juz nappisal o druzynie ciegla jako awansujacej ekipie nawet bez jednego matchupa, to sie do tego odnioslem ;]

 

 

@cieglo

serio serio, Karl chce zmotywowac McGee wystawiajac Mozgowa w s5 a w rotacji nawet grajac Kostą i McGee, osobiscie nie rozumiem, moze to tylko gadka by wieksza determinacje wzbudzic w Javale who knows ale narazie tak to wyglada w słowach Karla.

czyli co moze dac wiecej McGee przez 20-25minut czego nei da Hibbert przez 30-35?

 

z Twojej wypowiedzi wynikalo,ze blokami to miazdzysz i choc obsadzone mocno to jednak potencjalnie pare druzyn smialo bedzie moglo z Tobą konkurowac i tyle ;)

 

wlasnie o to chodzi Zcharjasz zagral jeden sezon caly z pozostala dwojka, to bylo 3 lata temu i przed kontuzją, bo jednak rok pozniej przez niemal 30 gier wszystko było na jego barkach - o tym piszę. sam chcialbym zeby ciagnał Grizz ale jednak jestem sceptyczny. obyś miał racje bo to bedzie in plus dla Grizz.

 

Lillarda oczywiscie nie trzbea bronic, ja go przeciez nawet nei atakuje, zwyczajne zwracam uwage,ze to nie jest gosc powiedzmy - w stylu Rondo, raczej Wesbrook (w duzym urposzczeniu).

30 minut more per game smiało, dobry wybór ale nie pod kątem asyst - to puenta :)

 

nie przemawia do mnie Seraphin, nawet jesli brales go jako C to przeciez Okafor a i tak sklanialbym sie ku temu,ze Nene i Emeka beda srodkowymi a ogrywac będa Janka, no ale dajmy,ze Okafor-Nene C-PF to byloby najlepsze wyjscie, liczac tylko na ich kontuzje to mogles imo wziac jednak kogos pewniejszego niz Seraphin.

zestawilem go dlatego z Bookerem i Veselym bo tu raczej widze dla niego wiecej minut.

 

wcale rowniez nie uwazam,ze Henderson jakos straci drastycznie, tylko przy pewnych zaleznosciach dla niego moze to byc gorszy sezon. Gordon jak nadmienilem to szrot ale minuty dostanie napewno z prostego wzgledu, w Catz nie ma gtg bo jesli nadal ma nim byc Henderson to drżyjcie fani rysiów. Jednak Gordon co jedyne potrafi to rzucac i w tej roli upatruje jego minuty, choc moze wtedy Gerald pogra jak sf. wybór jest dobry tylko zaskoczylo mnie to zdziwienie,ze sie ostał.

 

@pitrekk no chyba nikt nie wybiera MKG pod kątem scorera tylko raczej jego wszechstronnosci, tez mysle,ze wczesnie wybrany ale minuty dostanie akurat on jest nba ready. wiadomo,ze rookiech to dobiera się juz względem potrzeb indywidualnych danej druzyny, nikt biorac swiezaka nie liczy chyba,ze mu podciagnie fg czy tez bedzie walczyl w stratach.

 

@bulek sory wiec myslalem,ze to Twoj wybor byl hehe, jakkolwiek zdanie o bialasie podtrzymuje.

 

wzgledem pre nie ma co oceniac, juz chyba gorzej mozna tylko wyciagac wnioski po sl heh.

 

oczywiscie,ze to wszystko gdybanie i sezon zweryfikuje ale nie przydzielajmy nagród przed startem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tizz: nikt nie przydziela żadnych nagród. Zacytuje sam siebie :) Napisałem, że podoba mi się jego skład i: "Czyżby Cięgło w 1 lidze za rok?" Gdzie tu widzisz jakieś stwierdzenie z mojej strony?

 

co do MKG to jedną kwestią jest to, że nie podciągnie Ci on FG i TO, ale jeśli będzie oddawał te 10-12 rzutów na mecz i trafiał 36% to Ci FG dość mocno jest w stanie spaprać.

 

Oczywiście wyobrażam sobie drużynę w H2H, która akurat te kategorie odpuszcza i wtedy być może taki grajek się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dość sugestywna wypowiedź, nie tłumacz się teraz ;)

 

 

MKG jest akurat nawet jako rookie dobrym graczem na h2h, nie oszukujmy się nikt nie nastawia sie chyba na ciągłe wygrywanie we wszystkich kategoriach, coś niejednokrotnie trzeba poswiecic wiec przykladowo moga to byc straty i % z gry,tu chyba raczej kwestia tego w której rundzie mozna brac takiego swiezaka zeby nie przesadzić.

no chyba,z się kompletnie nie odnajdzie w co wątpię ale to juz inna bajka, however imo jeszcze bym poczekal i bral go pozniej, no ale moze ktos się nim zwyczajnie jara hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mój team, to skład wydaje się zbilansowany, ale pewnie na średnim opziomie, tak więc oczekuję awansu do playoff i może ugrania coś w pierwszej fazie PO.

MOże być różnie. Liczę na zbiórki i double double Gortata, dobrą grę Milsapa i rozgrywających. Turkoglu i Ariza plus Ginobili, jak zagrają swoje nie będzie najgorzej. Środek tabeli to na co liczę chociaż oczywiście jeśli chodzi o zawodników moje plany były nieco inne, jednak 9 numer wykluczył megasteale niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leb to leb ma fajna pake

 

 

Im dłużej patrze na mój sklad to wydaje mi sie jednak ze za dużo "jeśli" w nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7:2 do przodu. Wynik cieszy jednak jest mało miarodajny bo Murzynowo grało bez Gordona i Grangera. Teraz poważny test z Penetratorem ale jestem dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje 5-4 to poczatek "taki sobie", ale El-Maniaque postawił wysoko poprzeczkę. Musiałem zabawić sie w taktyka i nie wstawić Holidaya, by strat nie zaprzepascic, a jednocześnie nie przegrac zbiorek. Grał tylko moj obwod, co ograniczalo pole manewru, ale ostatecznie nie załuje, ze pozostawiłem Jrue na benchu - dzieki temu wygrałem 1 stratą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chick: dzięki za pojedynek. Myślałem, że mnie dopadniesz, tym bardziej, że jakoś na początku tygodnia musiałem się zagapić i nie wystawiłem wartościowych graczy (m.in. Zacha oraz chyba Teague).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do dupy haha, kontuzje, chociaz chlopaki na górze walcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I się wydało, że Pan Komisarz podglądał mój skład. Nieladnie ;)

 

Swoją drogą myślałem, że mam troszkę silniejszy skład i jestem lekko zawiedziony. Wygrałem tylko na inaugurację z kontuzjowanym po całości Murzynowem a przegrałem z Penetratorem i Zmijowcami. Trzeba się brać do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiętnuję sam siebie bo to co zrobiłem zeszłej nocy woła o pomstę: na benchu zostawiłem śmietankę składu, licząc nawet Lebrona. Jeśli przegram ten meczap to tylko i wyłącznie przez to durne zagranie. Co prawda jest 6-3 ale na jedną noc przed wynikiem jeszcze nic nie jest pewne. Gdybym wystawił asów przynajmniej punkty miałbym zamknięte i - zapewne - zwycięstwo w ogólnym rozrachunku.

 

Na deser - popatrzcie sobie :)

 

2e37jio.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem karę w najmniejszym wymiarze i Łby pobiły mnie 4-5. Mogło być więcej w tyłek ale i lekko do przodu gdybym zamiast zbiórkami wzmocnił się w ostatniej chwili asystami (różnica bodajże 3). Szkoda, ale jeśli przegrywać to tylko tak (byle nie w finale ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie miałem tak emocjonującego pojedynku jak w tym tygodniu z cieglo. Chociaż z tego co pisze na sznurówce wnioskuję, że Penetrator specjalizuje się w meczach, w których wynik zmienia się jak w kalejdoskopie. Gdyby nie kontuzja Irvinga pewnie miałbym względnie spokojną wygraną, ale nie mam co narzekać, biorąc pod uwagę fakt ilu przeciwników rozbiłem z powodu zdziesiątkowanego składu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie specjalizuje ale fakt, zdarza mi się w tym sezonie gęsto. Głównym powodem w którymś meczapie było moje gamoństwo (akwizycja gracza pomieszała skład na kolejne dni i w drużynie meczowej nie zmieścił się między innymi LBJ). Druga sytuacja to z kolei chyba w budżetówce więc tutaj nie dotyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na całe szczęście Jamison i Scola rzutem na taśmę załatwili mi wygraną i utrzymanie pozycji lidera. Teraz czekają na mnie Żmijowice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×