Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
MKA

[2014/2015] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Rzuciłem na razie tu sugestię związaną z tygodniami zakłóconymi przez All Star Weekend:

 

https://yahoo.uservoice.com/forums/206157-fantasy-basketball/suggestions/7145035-all-star-week-and-the-following-one-one-matchup

 

Jeśli o to w ogóle nam chodziło :) , na razie możemy tu "vote-ować" (nie mam pojęcia czy ktoś to czyta, ale przynajmniej zasygnalizujemy, że chcemy mieć taką opcję), a potem przyjdzie czas na jakieś spamowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne. Dokładnie o coś takiego mi chodziło ;)

 

Gdyby były tu like, bym od razu kliknął ;)

 

Fajna robota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawa, druga liga łączy się w inicjatywie :)

 

PS. Trzeba zacząć spamować już teraz :) Ogień, potem wrzucę jakiegoś globalnego maila na sznurówkę by każdy kto żyw mógł się dopisać/zagłosować :)

 

PS2. Dobra wrzuciłem swoje 3 grosze i przy okazji oflagowałem jakiegoś platfusa, który robi krecią robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wchodzac na waszego linka na yahoo po lewej stronie mam opcje vote-o co chodzi z tymi 1,2 albo 3 votes ?

 

po co sa az 3 opcje ? i jak zrestartuje kompa moge jeszcze raz zaglosowac czy dopiero jutro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra sprawa, druga liga łączy się w inicjatywie :)

 

PS. Trzeba zacząć spamować już teraz :) Ogień, potem wrzucę jakiegoś globalnego maila na sznurówkę by każdy kto żyw mógł się dopisać/zagłosować :)

 

PS2. Dobra wrzuciłem swoje 3 grosze i przy okazji oflagowałem jakiegoś platfusa, który robi krecią robotę :)

 

 

tez go oflagowalem. co teraz Cieglo? jak myslisz jaka kara go spotka? 10 wirtualnych pasow na dupe? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzac na waszego linka na yahoo po lewej stronie mam opcje vote-o co chodzi z tymi 1,2 albo 3 votes ?

 

po co sa az 3 opcje ? i jak zrestartuje kompa moge jeszcze raz zaglosowac czy dopiero jutro ?

Masz do oddania chyba około 50 głosów, które możesz rozdzielić na różne pomysły (zgłaszane przez innych graczy). Na jeden pomysł możesz przeznaczyć max. 3. Oczywiście nie przewiduję, że w naszej kwestii w grę wchodzą opcje 1 lub 2 punktów poparcia ;)

 

Pittrek: nie wiem, piętnuję ale nie wymierzam kary :) Najlepiej jak skasują jego posta albo pouczą, żeby przynajmniej raczył uzasadnienie załączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ciekawa inicjatywa z Waszej strony, ale pytanie brzmi czy glosowanie mialo jakis wplyw na decyzje Yahoo czy doszloby do niej tak czy inaczej bo byl to zwykly babol? Bo to pierwsze otwieraloby

ciekawe mozliwosci... moze daloby sie wymusic jakies inne zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że cieszę się, że mój pomysł przeszedł, brawa również dla wykonawcy ;)

 

Wilq, co szkodzi się przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, ciekawa inicjatywa z Waszej strony, ale pytanie brzmi czy glosowanie mialo jakis wplyw na decyzje Yahoo czy doszloby do niej tak czy inaczej bo byl to zwykly babol? Bo to pierwsze otwieraloby

ciekawe mozliwosci... moze daloby sie wymusic jakies inne zmiany?

Czym by to nie było (obstawiam, że to jednak bug, na który po prostu zwrócono większą uwagę) to sam mechanizm zgłaszania zmian funkcjonuje od kilku lat (co najmniej) i tutaj popularność pomysłu (generowana np. przez masowe wsparcie serwisów takich jak nasz) na pewno nie działa na niekorzyść :) Jeśli masz jakieś konkrety - spróbuj opisać zamysł i będziemy popychać. Razem z e-nba stanowimy dość spore lobby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HE HE HE

Nalesnick szacun za walkę do końca, aktualnie masz najdłuższą passę zwycięstw w lidze :)

no i passa trwa

szkoda, że już tak późno

Gratki bulek za walkę do końca

Jesteś niechlubna jedyną osobą, z którą w sezonie wygrałem dwa razy

Może, jakby ta odrobina szczęścia pojawiła się na początku sezonu byłoby inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Murzyn ja naprawdę nie chcę na Ciebie trafić w pierwszej rundzie PO, jak to zrobimy? ;-)

 

Dzięki Żmija za pojedynek, wygrałem w kilku niespotykanych dla mnie kategoriach;)

 

Nalesnick tańczymy w tym tygodniu.

 

Pozdro

KNT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe, no ja tez nie chce...:)

ja to widze tak:

1. idziesz szturmem i wyprzedasz gooza

2. tankujesz na 3 miejsce

3. ja atakuje miejsce 6 (malo prawdopodobne)

4. ja tankuje na 8 (nie jestem entuzjasta tego pomyslu bo przy odrobinie pecha moge skonczyc w 2 lidze ;))

 

tak wiec wyglada na to, ze wszystko w Twoich rekach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blake ma wrócić na mecz z Oklahomą, więc teoretycznie w środku przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ukrywam, że cieszę się, że mój pomysł przeszedł, brawa również dla wykonawcy ;)

Wlasnie pytanie czy Yahoo juz wiedzialo, ze popelnilo blad i by dokonalo zmiany na przyszly sezon bez tej inicjatywy?

 

Jeśli masz jakieś konkrety - spróbuj opisać zamysł i będziemy popychać. Razem z e-nba stanowimy dość spore lobby ;)

O tym samym pomyslalem, ale tak na pierwszy rzut oka nie rzuca mi sie nic godnego walki.

Moze odkurzenie slota IR/IL dla kontuzjowanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...tylko, że ja gram z Nalesnickiem w tej kolejce, więc jak to zatankować ? ;-)))

no i jeszcze do niedawna rzekłbym że tankowanie nie wchodzi w grę

natomiast po przeanalizowaniu schedule powiem Ci tak - tankowanie nie wchodzi w grę - zbyt duża różnica w ilości meczów a do tego w ilości meczów graczy wiodących

niestety porażka w tym tygodniu jest pewna a porażkę 4:5 przyjąłbym w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nalesnick, gratki, niemniej u mnie po prostu się wszystko posypało, począwszy od kontuzji Rose'a.

 

Bydzia naciska i szczerze mówiąc wątpię, bym obronił 8 miejsce, ale bez walki się nie poddam. Zrobię wszystko co w mojej mocy, by jeszcze zawalczyć. Ale skład jest po prostu słaby, a dodatkowo Lowry i West grają taką d..., że głowa mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jimmy Butler out 3-6 weeks.

No to juz wiesz co masz robic, knt? :)

 

Choc w sumie z Toba mam spore szanse wygrac dwie smieciowe (dla mnie) kategorie REB i BLK, wiec nie wiem juz czy nie wole grac z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Bukkake Team nie ma lizania się po chujach i Jimmy poleci na FA.. Bulls mają słaby schedule na PO więc nawet jeśli wróci przed finałowym tygodniem to marny będę mieć z niego pożytek a może ktoś inny się skusi. rotowanko mode on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×