Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
AIR_MJ

[2015/2016] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

AIR_MJ , dzięki za pojedynek! Debiut w 1 lidze ciężki , jeszcze wczoraj prowadziałem ale nie niestety nie udało się, czas się szybko zrehabilitować i wygrać przeciwko Westbrookowi !

 

Bukkake nadchodzę !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wydało się - gooz i nalesnick to jednak jest jedna i ta sama osoba :-D

 

Ale bez różu to jednak nie to samo... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli GRB nie zrobi rewolucji, będzie typowym dostarczycielem punktów. Trzeba z nim wygrać możliwie jak najwyżej, bo straszyć po wyoutowaniu Cousinsa tam on nie ma kim. Szykuje się łatwy sparring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli GRB nie zrobi rewolucji, będzie typowym dostarczycielem punktów. Trzeba z nim wygrać możliwie jak najwyżej, bo straszyć po wyoutowaniu Cousinsa tam on nie ma kim. Szykuje się łatwy sparring.

 

no i sobie wykrakałeś - Calderon, którym GRB miał nas straszyć do stycznia wymieniony na Rossa. to już chyba bliskie rewolucji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie być liderem chociażby po jednej kolejce :)

Coś mnie tknęło, by wybrać Stefka w pierwszym picku i mam nadzieję, że nic złego się z nim nie stanie tak, jak z Durrantemw jednej z moich lig w zeszłym sezonie.

AIR MJ - na razie ze mną wygrywasz, mam nadzieję na fajną rywalizację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram w tym tygodniu przeciwko 'don't wake me up' ale chyba wczoraj nobody woke him up i nie wystawil skladu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Ross mu za wiele nie pomoże a szkoda bo na razie wyczyny jego teamu to dramat nawet po cichu jemu kibicuję żeby choć trochę w tym sezonie powalczyl. Może jak wróci Cousins ogarnie się Carroll, będzie trafiał Knight. Ale oprzeć skład na takich typkach...

 

El-Maniaque wygrał właśnie z GRB, ale na moje to on nieźle namiesza z tym teamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO i zleciałem na dupsko.

MJ Team jednak ze mną wygrał nieznacznie. NIe mogłem znaleźć na niego sposobu. Za duże straty na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Goozman, gratuluje zwycięstwa. Nie miałem żadnych szans :)

 

Debiut w 1 lidze zaczęty od dwóch porażek ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za mną najnudniejszy pojedynek w dziejach H2H. Jak wypracowałem sobie na początku 8-1, tak dowiozłem. Bez kombinowania, zwykłe wystawianie składu codziennie wystarczyło, bo musiało wystarczeć. Od początku wiedziałem, że przewaga w poszczególnych kategoriach będzie się wahała od sporej do kosmicznej.

 

Chciałbym naprawdę docenić mojego rywala, ale nie potrafię. GRB będzie dostarczycielem pkt roto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Don't wake me up" chciał być fair i wyrównać szanse...

U mnie nie zagrali Oladipo. Beal, Paul, Matthews, to on postanowił nie wystawiać LMA, Iguodali i Giannisa...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Don't wake me up" chciał być fair i wyrównać szanse...

U mnie nie zagrali Oladipo. Beal, Paul, Matthews, to on postanowił nie wystawiać LMA, Iguodali i Giannisa...

 

oj ciężko mu będzie w tej lidze jeśli nie wykorzystuje takich prezentów od losu by dobić przeciwnika i nabić sobie wygranych. i to już nie pierwszy raz taki dzień w prezencie dla rywala w jego wykonaniu..

 

u mnie taki piach od Stauskasa i Thompsona, że jednak raczej przegram z MJem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krytyka mojego teamu jak najbardziej zasłużona.

 

Wreszcie mam teraz jakiś pojedynek, w którym nawiązałem jakąkolwiek walkę. Bardzo słaby draft, niedyspozycja Cousinsa i były efekty. Nie mogę się doczekać powrotu Irvinga po kontuzji i uwolnienia Jrue, a tymczasem zostaje mi przeglądanie FAsów.

 

I jeszcze jedno: Danny Greenie, ty pipo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh, ja też wkurzony jestem na Dannego Greena w jednej z lig :D

 

A tutaj go nię Bulka gonię, ale go chyba nie dogonię bo trzech zawodników dziś tylko u mnie gra, a nie chcę wymieniać z FA bo szkoda mi składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leszek, ale akurat w naszym pojedynku nie ma znaczenia, ilu zawodników u kogo gra, bo sprawa rozstrzygnie się w FG%, a rożnica jest najmniejsza, jaka tylko może być ;)

 

Kombinuję jak tylko mogę, nie wystawiam nawet Lowry'ego dzisiaj, ale czuję, że niewiele mi to pomoże, bo nie mam specjalistów od FG% niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kombinuję jak tylko mogę, nie wystawiam nawet Lowry'ego dzisiaj, ale czuję, że niewiele mi to pomoże, bo nie mam specjalistów od FG% niestety...

 

Czyli można się spodziewać dnia konia Kyle'a dzisiaj i jakiegoś 10/17 z gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dość, że nie udało się wyrwać czegoś na 5-4 to nie utrzymałem nawet przewagi w AST i w dupkę 3-6 dla MJa - gratki! tak beznadziejnie nietrafionych ruchów na FA dawno nie robiłem więc kara musi być :) mam nadzieję, że Cov powróci na dłużej i w formie, bo brakuje mi go i za dużo kombinuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2mni3yt.jpg

 

dodatek do legendy:

Bulek był ex aequo na miejscach 3-5 ale przegrał tiebreaka o finał pocieszenia jako że punkcik za bloki miał tak naprawdę z 4 pozycji w tej kategorii. HFC wyżej ode mnie mimo remisu w FG%, bo miał lepszy wynik tygodnia w realu

 

"Naleśnikowa" tabelka pociesza mnie o tyle, że miałem przyjemność przejebania 3-6 z mistrzem tygodnia :) nie zdziwię się jak ci, którzy teraz dołują, najlepsze zostawią na moją drużynę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wstawię też tabelę po 3 kolejkach dla potomności:

 

34rhvf7.jpg

 

 

tylko pierwsza piątka przekracza póki co poziom 50% wygranych (don't wake me up jednak nie zmarnował szansy danej przez los w matchupie z osłabionym kontuzjami Benonem i natrzaskał 7-2). miejsca 6-10 to praktycznie ten sam bilans. póki co lekko odstają Tramwajsi i Owrzodzenie, które nareszcie daje oznaki życia (ja bym też przegrał z Grabą zeszły tydzień 4-5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrodzenie zespołu zawsze najlepiej zrobić na mojej drużynie, gratulacje Grabarzu.

 

Mam trzy porażki 4-5, na pociesznie non stop jakaś kontuzja w drużynie i to nie jedna, więc przy pełnym składzie nie będzie źle, tak myślę ;) Dodatkowo terminarz również mnie nie rozpieszcza w bieżącym tygodniu, 2 mecze Walla plus dwa mecze Hooda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wygrałem z drugą drużyną nalesnickowej tabelki, to znaczy, że było jednak dobrze :D

 

W zasadzie to pokonałem nie Bydzię, ale bardziej "Stefek team", bo trudno ulec wrażeniu, że wszystko się opiera na niesamowitym Currym, dla którego Jordan to był chyba jednym z wielu all-starów...

Mój Antek to już jednak takiej różnicy nie robi, nie wyobrażam sobie ekipy bez niego, ale jak pauzował z 2 mecze to dramat specjalny mnie nie spotkał.

 

Gratki dla GRB, wspominałem wcześniej, że będzie dostarczycielem pkt, tymczasem proszę, proszę, pierwszy sukces, okazało się, że jego wejście w sezon było tylko falstartem, a nie zwiastunem jakiegoś dramatu. Tymczasem dla KNT taki wynik z ostatnią drużyną tabeli to jednak porażka. Czy odbije to na mojej ekipce? Wspominał, że 2 mecze Walla i Hooda to nie najlepszy prognostyk, mam nadzieję, że tym bardziej jak się gra z liderem :V

 

Znając życie jednak, to tak jak GRB zmobilizował się po porażce ze mną, tak i KNT zewrze szyki i może sprawić mi surprise. A u mnie dużo zależy od Ala, który gra jeden mecz dobry na pięć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe stety przegrałe nieznacznie. Stefek grał mało w zeszłym tygodniu, a z Bulkiem, to nie przelewki grać. Gratki dla zwycięzców. Kolejny tydzień przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×