Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
AIR_MJ

[2015/2016] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Ponoszę baty z MJ, co źle wróży przed PO, ale ja o czym innym. Pitrekk juz taką sobie wypracował przewagę teraz nad Bydzią, że tylko cud może El-Maniaqua uratować. Swoją drogą, jak można spaść z takim teamem. Myślałem, że to jest niemożliwe, ale się myliłem. Choć miał wyjątkowego niefarta - połamali mu się Gallo, MCW i Vucevic w jednej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tej lidze do tej pory było 669 ruchów z FA co daje średnią blisko 56 ruchów na team. ale Bydzia przez cały sezon zrobił raptem 10 ruchów z FA - i wg mnie to będzie główny powód jego ewentualnego spadku. nawet najlepszy team bez szybkich korekt nie utrzyma się w tak silnej 12-osobowej lidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO właśnie, i co ja mam Wam napisać..... Trzech moich czołowych zawodników szlag trafił a, że mało ruchów z FA hmmmm może za mało odważny jestem i nie chcę wpaść z deszczu pod rynnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w roto łatwiej wydraftować team-"samograja", który bez lub z lekkimi korektami manago może nawet wygrać ligę.

h2h to ciągła walka o przetrwanie dlatego zawsze dla mnie będzie to dla mnie ciekawsza, bardziej grywalna (lepsza) forma rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

33wruwl.jpg

 

w meczu na szczycie zwycięstwo don't wake me up ale w skali całego sezonu minimalnie lepsi HFC2 i to oni zgarniają tytuł mistrza sezonu zasadniczego. znakomity tydzień murzyńskich czarnuchów (mam nadzieję, że się "wypstrykali" przed PO :) ) dobił szanse na utrzymanie Bydzi Bulls. z klasą, wygrywając swoje pojedynki, żegnają się z pierwszą ligą The Lego i Owrzodzenie (przekroczyłeś 30% Grab! :) ). spada także The Tramwajs także 1 liga mało gościnna dla zeszłorocznych drugoligowców (utrzymał się tylko don't wake me up)

 

vqi2ye.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh, celowalem w najebanych, ale nie ma co marudzić, cel jaki jeszcze niedawno wydawal się trudny do osiągnięcia czyli utrzymanie, udało się zrealizować :-) to już chyba tradycja, że zaczynam sezon słabo, ale druga połowa jest lepsza i gdzieś tam koło tego miejsca 6 zazwyczaj kończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tradycję to mamy, że drugi raz z rzędu wpadamy na siebie w ćwierćfinałach :)

 

z ciekawostek przeglądałem ostatnio rekordy ligi i w tym sezonie mamy ich już sporo (choć są liczone dopiero bodajże od sezonu 2011/12)

 

3-point Shots Made - Best/Week murzynskie czarnuchy (Week 11) - 87; DyrDyr prawdopodobnie ustanowi rekord dla całego sezonu (brakuje mu 99 trafień do pobicia mojego rekordu z 2012 r)

Points Scored - Best / Week High Flying Circus 2 (Week 16, Season 2015) - 844; HFC ma tez szansę na pobicie rekordu sezonowego należącego od 2013 r do DyrDyra

Total Rebounds - Best /Week Bukkake (Week 15) - 366 i jestem w trakcie nabijania rekordu sezonowego

Assists - Best / Week - don't wake me up (Week 18, Season 2015)- 234; też na najlepszej drodze do pobicia rekordu All-Time DyrDyra z 2013 r.

wyrównany rekord Turnovers - Worst / Week - HFC2 (Week 6) i don't wake me up (Week 18)- 120; don't wake me up już ugrywa też rekord wszechczasów na tym polu

Most Losses (Season) Owrzodzenie 119

kilka wyrównanych rekordów również w Streakach a jeden nawet pobity:

Total Rebounds Consecutive Weeks Leading - Bukkake (Week 12 - 17, Season 2015) 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pożegnanie wszyscy razem: hip hip hurra, hip hip hurra, hip hip hurra!

 

Gooz, ty cieniarzu, pojechałem Cię jak ostatnią łajzę :P

 

Do zo w sezonie 2017/18 (o ile nie jebnę tym formatem oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 2011, czyli mojego niespodziewanego triumfu w tej lidze jako beniaminek (notabene z 5 miejsca po regularze)

2011: 5 miejsce i out w 1 rundzie

2012: 7 i out w 1r

2013: 6 i out w 1r

2014: 7 i out w 1r

I am Mr. Consistency :-) ale qrwa już czas z tym skończyć! Druga rundo, nadchodze! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 2011, czyli mojego niespodziewanego triumfu w tej lidze jako beniaminek (notabene z 5 miejsca po regularze)

2011: 5 miejsce i out w 1 rundzie

2012: 7 i out w 1r

2013: 6 i out w 1r

2014: 7 i out w 1r

I am Mr. Consistency :-) ale qrwa już czas z tym skończyć! Druga rundo, nadchodze! :-)

 

Tracy McGrady fantasy ot co! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera jednak lecę do drugiej ligi. W zeszłym roku udało się fuksem utrzymać wobec rezygnacji jednego z uczestników. Wrócę tu za rok. Na pewno będę grał w niższej lidze, fajnie było mierzyć się z Wami. Tutaj spadek, ale w 2 lidze budget udało się wygrać :) MOze to będzie dobry omen na przyszłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się tak szybko wejść do I ligi i jeszcze szybciej z niej spaść :) Wrócę silniejszy :D

 

Powodzenia wszystkim na dalszym etapie rozgrywek :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MJ wygrał z klątwą? Rispekt :M

Dzięki Gerard, jednak czasem tu zaglądasz :)

Pitrekk chyba nie masz prawa narzekać na nasz trade, Dieng dał Ci niezłego kopa i na luzie wywalczyłeś utrzymanie, może powalczysz o coś więcej...

Ja chciałem mieć Jimmiego na PO i wygląda na to, że plan się powiódł. :)

 

Teraz już skończyła się zabawa i każdy błąd może drogo kosztować.

Playoffs to cała esencja tej formuły. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Butler zdrowy, a moi się łamią - niezbyt fajna informacja, że Lance może pauzować. Pobrałem Vuca, ale tak naprawdę może polecieć, jeśli będzie szansa awansować. A liczę na to, że taka szansa jednak będzie.

Pierwszą odsłonę jednak AIR bez problemu wygrał, co dobrze nie wróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitrekk chyba nie masz prawa narzekać na nasz trade, Dieng dał Ci niezłego kopa i na luzie wywalczyłeś utrzymanie, może powalczysz o coś więcej...

 

Nie narzekam, tak jak piszesz, walczyłem o utrzymanie i tu mi Dieng pomógł. Z resztą patrząc na rankingi to jeszcze podskoczyl i jest chyba teraz w top 20 za 14 dni. Nie mniej jednak, jeśli jimbo rzeczywiście wróci w pełni sił to mógłbym pewnie z nim w składzie bardziej namieszać... Nie chce mi się liczyć czy bez Dienga bym w ogóle do tych PO wszedł.Moze mikrowave policzy... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Gayward out with plantar fasciitis... Bez mojego 1 i 3 wyboru w drafcie mogę już zacząć wybierać splawiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę śmiało mówić o pechu, bo niestety, jeśli łamie się znowu na początku meczu Antek, ciężko myśleć o wygranej z AIR MJ, który notuje jakiś niesamowity tydzień, jak tak dalej pójdzie, nie widzę nikogo, kto mógłby z nim wygrać. Mając w składzie Hassana i Goberta wygrywa nawet wolne, no ciężko coś poradzić, mimo tego, iż Lowry gra wprost genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×