Skocz do zawartości
barcalover

1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Polecane posty

Witam,

 

Szybko się uwinęliśmy z uzupełnianiem miejsc w lidze, więc nie będę już dłużej zwlekał i zakładam wątek, w którym będziemy w tym sezonie dyskutować i ustalać sprawy dotyczące 1 Ligi.

 

Na początek skład:

1. Dig – Red Panthers (obrońca tytułu)

2. Gerard – Nygusy Gerarda (wicemistrz 14/15)

3. pitrekk – murzynskie czarnuchy (3. miejsce 14/15)

4. goozman – Bukkake

5. bulek – Trefl Sopot

6. fly guy – Starks' Team

7. Benon – The Tramways

8. jeffrey – 2good4noobs

9. Tizz – Psychopathic Rydaz

10. knt – GL Team

--- awans ---

11. yblue – Raging Ravens

12. barcalover – God of Thunder [komisz]

13. pokor88 – Amatorzy

14. jordan20 – jordan20(j.sprawka)

15. KapitanPlaneta – Ballmovement Purists

16. hermman89 – The Lego

 

Liga w tym roku jest publiczna, więc zainteresowani mogą śledzić co się u nas będzie działo pod tym linkiem:

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/league/1h2hbudget

[iD: 10057]

 

Natomiast graczy proszę o wypełnienie w wolnej chwili ankiety, znajdującej się tutaj: http://doodle.com/poll/p4wbxeywa6bq5qmv

Dodałem tylko dni bez godzin, bo cos z przedziału 18:00-21:00 pewnie da się ustalić, jeśli już będziemy mieć konkretną datę. Dodatkowo pozwoliłem sobie nie uwzględniać opcji 26.10 w ankiecie, bo wtedy prawdopodobnie będzie draft w LM FB, w której gramy knt i moja skromna osoba ;)

 

Oficjalna data draftu:

Wtorek, 13 października o godz. 20:30.

 

Zaznaczam również, iż sprawa spadków wyjaśni się dopiero po dopięciu organizacji lig drugich, czyli na początku października. W każdym razie po tym sezonie z 1 Ligi spadnie 4 lub 6 drużyn.

 

SPADKI:

Po sezonie z 1 Ligi spadnie 6 najsłabszych drużyn.

 

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne, ale w razie czego proszę mnie poprawić/zapytać.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmień w ustawieniach żeby playoffs zaczynały się w 20 tygodniu, bo przez to że zrobili podwójny tydzień na czas ASG sezon regularny musi być krótszy. Teraz jest źle i finał byłby grany dopiero w okresie od 4 do 13 kwietnia. Yahoo pewnie pamięta ustawienia z zeszłego sezonu i stąd ten błąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za czujność, już zmieniłem :K Dodałem też 1 IL spot w rosterze, bo nie było ani jednego głosu sprzeciwu w temacie organizacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie kazdy zaglada codziennie na sznurowke, wiec takie tematy jak zmiany mysle, ze powinienes wysylac powiadomienie emailem. Osobiscie mam mieszane uczucia co do IL. Zrzucanie polamancow i ich podbieranie z FA to byl zawsze fajny element gry. Ja bym nic nie zmienial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazdy zaglada codziennie na sznurowke, wiec takie tematy jak zmiany mysle, ze powinienes wysylac powiadomienie emailem. Osobiscie mam mieszane uczucia co do IL. Zrzucanie polamancow i ich podbieranie z FA to byl zawsze fajny element gry. Ja bym nic nie zmienial.

 

Spokojnie, do draftu jeszcze sporo czasu, więc jeśli znajdzie się więcej osób, które podziela Twoje zdanie odnośnie spotu I.L., to oczywiście znów zaczniemy rozważać różne opcje. Póki co były same głosy "za", więc na ten moment dodajemy tę opcję.

 

Wysłanie e-maili to dobry pomysł, więc zrobię to i załączę też link do doodla, bo na razie tylko 4 osoby zagłosowały.

 

E: Poszły e-maile na skrzynki, które macie połączone z kontami na Y!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dopiero przyjrzałem się na yahoo, że nasza liga straciła historię - bo chyba już kilkusezonową miała - nie dało się jej odtworzyć z zeszłorocznej?

 

secundo - w sezonie 2013/14 po dość marnej offsezonowej dyskusji (viewtopic.php?f=22&t=147&p=8375) Benon zmienił opcję pobrań z Daily-Tomorrow na Daily-Today. powiem szczerze, że opcja Tomorrow była, oprócz większej ilości teamów i draftu aukcyjnego, fajnym wyróżnikiem tej ligi w latach poprzednich - czy nie warto byłoby zastanowić się nad powrotem do tego klasycznego ustawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero przyjrzałem się na yahoo, że nasza liga straciła historię - bo chyba już kilkusezonową miała - nie dało się jej odtworzyć z zeszłorocznej?

 

Benon chyba normalnie odnowił ligę – tak jak to robił we wcześniejszych latach, więc nie mam pojęcia dlaczego nie ma historii. Przecież nawet dostaliście opcje odnowienia swoich drużyn.

 

 

secundo - w sezonie 2013/14 po dość marnej offsezonowej dyskusji (http://test.sznurowadlo.pl/viewtopic.php?f=22&t=147&p=8375) Benon zmienił opcję pobrań z Daily-Tomorrow na Daily-Today. powiem szczerze, że opcja Tomorrow była, oprócz większej ilości teamów i draftu aukcyjnego, fajnym wyróżnikiem tej ligi w latach poprzednich - czy nie warto byłoby zastanowić się nad powrotem do tego klasycznego ustawienia?

 

Wydaje mi się, że w lidze h2h akurat lepszą opcją jest Daily-Today, aczkolwiek możemy się zastanowić nad obiema opcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy tej ilości drużyn, w tak mocno wytrzebionym FA opcja Tomorrow sprawdzała się właśnie świetnie i nagradzała "nocnych marków" i "poranne ptaszki". troszkę myślenia do przodu nie boli a korzyści może przynieść duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcja Today wcale tego nie wyklucza, mogę sobie dobrać gościa w nocy przed meczem, mogę w trakcie meczu, bo na ławce zawsze ktoś jest. W PO jest bezcenna ponieważ mam pełną kontrolę nad składem i w razie nieprzewidzianych absencji mogę od razu reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Tomorrow możesz wywalić każdego w każdym momencie, na benche się nie oglądać a maksymalizować swoje dzienne produkcje. to nie roto - tu się gra czym się ma i ile się da :) na kontuzje możesz reagować od razu nie czekając na wybicie 9-ej czy 10-ej rano, absencje przedmeczowe to jedyny minus. grałeś w ogóle w h2h z takim ustawieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maksymalizuje to właśnie w Today, bo mogę gościa od razu wrzucić do składu a nie czekać jeden dzień. Tu się gra w 16, więc na ławce prawie zawsze jest ktoś kogo nie żal wyrzucić jeśli do wzięcia jest wyróżniający się FA. Grałem w pierwszym sezonie h2h z Tomorrow i po przesiadce na Today faktycznie początkowo wydawała mi się to gorsza opcja, bo często oglądam NBA po nocach i lubię majstrować składem od razu. Po jakimś czasie jednak przywykłem, uznając że ta opcja wcale jakoś bardzo życia nie utrudnia, a na przykład tutaj bardzo pomaga. Zwłaszcza podczas PO, gdzie mogłem sobie dobierać graczy pod moje aktualne potrzeby i nie wróżyć przy tym z fusów wiedząc dokładnie o wszystkich absencjach. Przy Tomorrow musiałbym to zrobić do godziny chyba 9 rano, żeby mieć gościa w składzie od razu na następny dzień, a na dodatek wieczorem mogłoby się okazać, że dało się wybrać lepiej. Nie jestem fanatykiem Today, ale tutaj mi ten system bardziej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje 4 głosów, ale na ten moment wygląda na to, że wtorek 13 października będzie naszym terminem draftu. Proszę menadżerów, którzy jeszcze nie oddali głosu, by szczególną uwagę zwrócili właśnie na ten termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ten 13 wybitnie nie pasuje, więc optuję za przesunięciem draftu na późniejszy termin, najwcześniej na piątek 16 ;). Dajmy zagłosować reszcie i poczekajmy, bo jest jeszcze sporo czasu i plany części osób wciąż mogą ulec zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ten 13 wybitnie nie pasuje, więc optuję za przesunięciem draftu na późniejszy termin, najwcześniej na piątek 16 ;). Dajmy zagłosować reszcie i poczekajmy, bo jest jeszcze sporo czasu i plany części osób wciąż mogą ulec zmianie.

 

Czekamy oczywiście na pozostałych 3 gmów. Draft będzie w dniu, który będzie odpowiadał największej ilości graczy.

 

Brakuje głosów od bulka, Tizza oraz yblue. W razie czego będę im słał wiadomości na priv, jeśli długo będziemy musieli na nich czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odnosnie głosów na IL to jestem przeciw, nie ma co się pieścić i jestem za opcją Daily-Today

 

 

głosowanie na termin draftu z miesięcznym wyprzedzeniem to wg mnie lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie głosów na IL to jestem przeciw, nie ma co się pieścić

 

Drugi głos na nie.

 

głosowanie na termin draftu z miesięcznym wyprzedzeniem to wg mnie lekka przesada.

 

Jeśli na razie nie masz pojęcia kiedy będziesz mógł draftować, to nie głosuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie głosów na IL to jestem przeciw, nie ma co się pieścić i jestem za opcją Daily-Today

 

głosowanie na termin draftu z miesięcznym wyprzedzeniem to wg mnie lekka przesada.

 

Ankieta została już wypełniona przez wszystkich oprócz Ciebie Tizz, więc... kiedy jesteś w stanie się określić? 13 października jest mocnym faworytem, ale jest jeszcze kilka innych dni, które również pasują sporej ilości osób.

 

No i wcale nie tak daleko do tej połowy października. Zaraz ruszy organizacja wszystkich innych lig i czasu będzie coraz mniej, więc nie widzę nic złego w planowaniu takich spraw jak draft z miesięcznym wyprzedzeniem, zwłaszcza w dość dobrze zorganizowanym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tizz, powinieneś się cieszyć, że tak wcześnie ustalacie termin draftu, bo będziesz mógł wszystkie inne wydarzenia do niego bez problemu dostosować. Wystarczy odpowiednio priorytety poukładać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ustalicie na jakiś weekend, to jakby co, postaram się dostosować, więc te czerwone pola nie oznaczają automatycznie braku czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 października jest mocnym faworytem, ale jest jeszcze kilka innych dni, które również pasują sporej ilości osób.

 

Nie chcę się powtarzać, ale jestem pełen nadziei, że uda mi się przeforsować ideę draftu 22 października ;). Draft bliżej sezonu to zawsze plus. Weekendy też mogą być oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 października jest mocnym faworytem, ale jest jeszcze kilka innych dni, które również pasują sporej ilości osób.

 

Nie chcę się powtarzać, ale jestem pełen nadziei, że uda mi się przeforsować ideę draftu 22 października ;). Draft bliżej sezonu to zawsze plus. Weekendy też mogą być oczywiście.

 

Ok, spróbujmy tak:

Czy Tizz, pokor88 i jordan20 są w stanie znaleźć czas 22 października w czwartek około 20:00?

 

Jeśli nie, a dodatkowo Tizzowi będzie pasował 13 października, to trudno mi będzie zmieniać termin, który pasuje wszystkim oprócz Ciebie KapitaniePlaneto :) Zwłaszcza, że przy kolejnym najlepszym terminie też zaznaczyłeś, że Cię nie ma (12 października).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja co czwartek od 19-20.30 mam towarzyskie granie w kosza na sali,a ze nie gralem na wakacje to nie chcialbym ani razu opuscic, bo jestem spragniony gry-ewentualnie moge sie zgodzi na draft w czwartek od 21-21.15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22 października u mnie odpada bo pracuję wtedy na nocną zmianę i po 20 to wychodzę z domu już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×