Skocz do zawartości
barcalover

1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Polecane posty

PODSUMOWANIE 8 KOLEJKI

ifyYFIq.png

 

W życiu pewne są 3 rzeczy. Śmierć, podatki i czub tabeli dla Nygusów Gerarda (Gerard) w podsumowaniach tygodnia. W 4 z 7 poprzednich kolejek Gerard kończył na 1 miejscu i tylko raz (w 5tyg.) wypadł poza pierwszą czwórką, dziś jednak swoje 1 miejsce oddał Ballmovement Purists (Kapitan Planeta), który zaliczył swój najlepszy tydzień w sezonie.Tuż za nimi uplasował się duet The Lego (hermman89) i BukkakeB (goozmnan), jednak ci pierwsi mogli być bardziej z siebie zadowoleni. Nie dość, że nie przegraliby w tym tygodniu żadnej pary, to na dodatek w prawdziwej parze wygrali w 6 kategoriach. Niestety wciąż z tyłu pozostaje zespół jordan20. Jedynie raz w 8 kolejek ta ekipa opuściła 15-16 pozycję (4 miejsce w 6 tygodniu).

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 8 KOLEJCE

u6Rsjmy.png

Jak czytać tabelę:

Poziomo - liczba wygranych kategorii danej drużyny z danym przeciwnikiem

Pionowo - liczba przegranych kategorii danej drużyny z danym przeciwnikiem

na zielono - rzeczywista para z Yahoo z danego tygodnia

Po prawej macie sumę punktów, które zdobyła dana drużyna w wszystkich parach, a na dole sumę punktów, które straciła.

Przykład: W parze The Lego-jordan20 ci pierwsi zdobyli 6 pkt. Widzimy tą liczbę punktów w miejscu gdzie wiersz "T Lego" przecina się z kolumną "jordan". Dodatkowo komórka jest zielona co oznacza, że pojedynek tych 2 zespołów miał miejsce w rzeczywistej parze w lidze Yahoo. By sprawdzić ile punktów w tej parze zdobył zespół jordan20 musimy zajrzeć do wiersza "jordan" i kolumny "T Lego".

PS: Mimo mojego nieudolnego tłumaczenia, chyba połapiecie się o co w tej tabeli chodzi :D

 

Szczęściarz tygodnia:

Szczęście nie opuszcza Bonafide Dawgz (Tizz). Bonafide po raz 3 w ostatnich 4 tygodniach mierzy się z 15 lub 16 drużyną tygodnia. Tym razem w parze mieli murzynskie czarnuchy, które zaliczyły najgorsze 7 dni od początku sezonu i bez trudu zdobyli z nimi 7 punktów. Jak na zespół, który zdobył zaledwie 58 punktów i zajął 13 miejsce w tygodniu jest to wynik bardzo dobry, tym bardziej że 7 punktów w jednej parze Bonafide zdobyłby jedynie z 3 zespołami (z murzynami, jordanem i Starks). W pozostałych 12 parach zdobywał średnio 3 pkt...

 

Pechowiec tygodnia:

Amatorzy (pokor88) od 4 tygodnia, kiedy przegrali parę z murzynskimi czarnuchami 0-9 nie mogą się pozbierać. Do tamtej nieszczęśliwej porażki Amatorzy wygrali 3 swoje pary i zajmowali 2 pozycję w lidze Yahoo. Dziś natomiast są w 5 meczowej serii bez zwycięstwa, chociaż teoretycznie zaliczyli najlepszy swój tydzień w sezonie. W wszystkich poprzednich 7 tygodniach tylko 2-krotnie zdobyliby więcej niż 6 punktów w jakiejś parze (z jordan i Red Panthers w 3 tyg.), w tym tygodniu potroili tą liczbę. W starciu z 2goods, Bonafide, jordan20 i Starks Team, pokor88 wygrałby 7 kategorii, niestety w 8 kolejce mierzył się z najlepszym graczem tygodnia - Nygusami Gerarda i przegrał 4-5. Ostatnio każdy kto trafia na Nygusów może mówić o pechu. Ekipa Gerarda jest po prostu za silna :)

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Ballmovement Purists - 88 punktów (poprzedni rekord 78 pkt w 2 tyg.)

Amatorzy - 78 punktów (poprzedni rekord 69 pkt w 1 tyg.)

Trefl Sopot - 73 punkty (poprzedni rekord 65 pkt w 3 tyg.)

The Tramwajs - 73 punkty (poprzedni rekord 69 pkt w 6 tyg.)

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

GL Team - 66 punktów (poprzedni rekord 68 pkt w 1 tyg.)

murzynskie czarnuchy - 37 punktów (poprzedni rekord 57 pkt w 7 tyg.)

Starks' Team BS H2H - 45 punktów (poprzedni rekord 48 pkt w 4 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

-

Najgorsze:

-

 

Inne ciekawostki:

Po raz pierwszy w sezonie drużyny Ballmovement Purists, Trefl Sopot i BukkakeB wygraliby w jakiejś parze w co najmniej 8 kategoriach. Te pierwsze dwie ekipy dokonały by tego w 2 parach (z jordanem i murzynami), a Bukkake zdobyłby 8 punktów w parze z 2goods.

 

Trefl Sopot zremisowaliby 4 pary w tym tygodniu. Jest to nowy rekord pod tym względem. Poprzedni taki wyczyn należał do God of Thunder, którzy zremisowali 3 pary w 1 tygodniu rozgrywek.

 

Po raz pierwszy w sezonie ekipa która była najlepsza punktowo w tygodniu nie była najlepsza w choćby 1 kategorii wśród całej ligi. Ballmovement był za to blisko wygrania w PTS i TO (2 miejsce w tygodniu), oraz FG% i BLK (3 miejsce).

 

2good4noobs pozostają jedyną drużyną bez wygranej pary w Yahoo.

 

W poprzednich 7 tygodniach murzynskie czarnuchy tylko 5 razy przegrali parę wynikiem 2-7 i i tylko 2 razy 1-8. Dziś podwoili te liczby, gdyż 5 z 15 par w tym tygodniu zakończyli z 2 punktami, a 2 pary z 1 punktem.

 

The Lego nie przegraliby w tym tygodniu z żadną parą. Jest to 5 taki wyczyn w sezonie (3x Nygusy Gerarda, 1x GL Team), jednak po raz pierwszy dokonała to ekipa która nie zajęła 1 miejsca w symulacji tygodniowej.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

qoeQzPW.png

 

Tutaj nie ma co opowiadać. Jedyne małe zmiany nastapiły na miejscach 7-9 i 10-11, gdzie słaby tydzień murzynskich czarnuchów i Starks Team wykorzystali God of Thunder, Ballmovement Purists i Red Panthers. Cała reszta stawki bez zmian. Do dna tabeli coraz mocniej przytwierdza się duet 2good i jordan20. Obecnie strata ostatniego zespołu do 14 wynosi już ponad 100 punktów co oznacza, że nawet 2 wybitne tygodnie nie zapewnią wyprzedzenie rywala w tabeli.

 

Tak duża strata jest również widoczna w tabeli Yahoo, gdzie 2good i jordan20 tracą sporo do pozostałych graczy. Z tym, że w symulacji 14 pozycję zajmuje The Tramwajs, który w lidze Yahoo wciąż jest na 6 pozycji. Tym razem jednak ma identyczny GB co zespół z 4 i 5 pozycji. Z ciekawości sprawdziłem na jakich rywali trafiał The Tramwajs w dotychczasowych 8 kolejkach i wyszło, że wcale nie miał najkorzystniejszego terminarzu w lidze. Bonafide Dawgz trafiali na rywali, którzy kończyli symulacje tygodniowe na dalszych pozycjach. Natychmiastowo popatrzyłem na różnicę w miejscach między tabelą z powyższych symulacji, a tabelką Yahoo i rzeczywiście zespół Tizza również jest w tym względzie na duży plus (5 pozycji wyżej w Yahoo niż w powyższej tabeli). Jeszcze ciekawsze jest to, że pozostałe 2 drużyny, które wychodzą na plus w tej różnicy to God of Thunder (o 3 miejsca wyżej w Yahoo niż w symulacjach) i Raging Ravens (o 2 miejsca wyżej) są na miejscach... 3 i 4 w doborze przeciwników. Drużyna Thunder mierzyła się jak dotąd z zespołami które kończyły symulację tygodniową średnio na pozycji 9,88 a Raging Ravens 10,3. Najbardziej pechowy w doborach przeciwników jest 2good4noobs i.... Nygusy Gerarda (średnia pozycja rywala 6,25). Ci pierwsi sobie z tym pechowym jak dotąd terminarzem nie radzą, ci drudzy wręcz przeciwnie!

----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drużyna Thunder mierzyła się jak dotąd z zespołami które kończyły symulację tygodniową średnio na pozycji 9,88 a Raging Ravens 10,3.

 

Strach pomyśleć, co by było, gdybym nie zaliczył najgorszego tygodnia sezonu z jordanem, z którym wygrałbym chyba niemal w każdym innym tygodniu :F

 

Jak zwykle świetna robota, trzeci raz dzisiaj wchodzę na sznurówkę z myślą o podsumowaniu i znów się nie zawiodłem :D Dzięki :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szok, czyli byłem o włos od zostania pechowcem tygodnia :o. Bulek okazał się dla mnie strasznie niewygodnym rywalem i wygrałem dosłownie cudem, bo FG% miałem lepsze zaledwie o 0,000653%, a FT% o 0,2%.

 

Oczywiście podsumowanie pierwsza klasa :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach pomyśleć, co by było, gdybym nie zaliczył najgorszego tygodnia sezonu z jordanem, z którym wygrałbym chyba niemal w każdym innym tygodniu :F

 

To się zgadza. Wygrywałeś z nim w każdym tygodniu, oprócz 5, czyli akurat wtedy kiedy graliście z sobą w Yahoo. Wyniki między waszymi zespołami (od 1 do 8 kolejki): 7-1, 7-2, 7-2, 7-2, 7-2, 3-6, 8-1, 6-3. Jordan w każdym tygodniu zamykał tyły, jednak rozegrał jeden świetny tydzień - przeciwko tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu pewne są 3 rzeczy. Śmierć, podatki i czub tabeli dla Nygusów Gerarda (Gerard) w podsumowaniach tygodnia.

 

Ostatnio każdy kto trafia na Nygusów może mówić o pechu. Ekipa Gerarda jest po prostu za silna :)

 

Czy już pisałem, że bardzo lubię czytać Twoje podsumowania? ;-)

 

Najbardziej pechowy w doborach przeciwników jest 2good4noobs i.... Nygusy Gerarda (średnia pozycja rywala 6,25). Ci pierwsi sobie z tym pechowym jak dotąd terminarzem nie radzą, ci drudzy wręcz przeciwnie!

----

 

Co ciekawe gdyby nie te podsumowania to prawdopodobnie już szukałbym jakichś trejdów, żeby poprawić swoją sytuację, bo zdobywanie pktów w tabeli yahoo idzie mi jak krew z nosa. Ostatnie 5 maczapów to 4 wygrane po 5-4 (w tym 3 dosłownie o włos) i jedna przegrana 4-5.

W ostatnim tygodniu zadecydowało 6 pkt, bym to ja a nie Amatorzy był największym pechowcem.

W tym tygodniu zaczynam od 1-8 po pierwszym dniu i pewnie odrobić się już nie da, bo tydzień krótszy. Ogólnie kiepski ostatni miesiąc patrząc tylko na wyniki w yahoo.

Na szczęście do playoffów powinienem wejść, a wtedy zabawę zaczynamy od początku :B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy kwintesencję meczu na styku z czarnuchami. Przed ostatnim dniem matchupu sytuacja przedstawia się następująco:

 

.007% – różnica w FG%

.015% – różnica w FT%

5 – różnica w REB

2 – różnica w AST

2 – różnica w STL

1 – różnica w BLK

 

Ku pamięci, w tym momencie pitrekk prowadzi 5-4, ale praktycznie codziennie zmieniało się u nas prowadzenie. Ostatnie dwa mecze Davisa mocno pomogły czarnuchom, a ja dzisiaj liczę na coś ekstra od KD.

 

Nie obraziłbym się, gdyby jakimś cudem zrobiło się np. 9-0 dla mnie :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem pierwszym, który to wykorzystał. Ale cały mój zjazd rozpoczął się wraz z kontuzją i tak słabo grającego Jeffersona. Teraz Al powoli wraca, choć pewnie nie do rotacji u mnie, to jak na złość złamał się Noah, który akurat przeżywał renesans formy. Tak więc miałem również nielekko.

 

Ale Gooz, nie zazdroszczę Tobie. Przegrałeś z jedną z najsłabszych ekip, choć na początku tygodnia miałeś Blake'a i Bledsoe. Teraz nie będziesz miał żadnego z nich, a Bledsoe out na 6 tygodni. Dużo.

 

Ja już jestem praktycznie bez szans. Wygrana ta samego mnie zaskoczyła, bo myślałem już, że jedynie z sąsiadami z tabeli będę mógł powalczyć, a to oznacza pewną degradację. Ona mnie i tak czeka, przed sezonem byłem optymistycznie nastawiony, ale wszystko się popieprzyło. Oddanie Klaya i Hilla to spotęgowało, do tego czasu plasowałem się nawet w okolicach play-off.

 

Swoją drogą Gooz, rywalizacji ze mną na dwóch torach jednocześnie nie uznasz do udanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 9 KOLEJKI

EziP8QP.png

 

To była dosyć dziwna kolejka. Zespoły, które przed tą kolejką zajmowały odległe pozycje w lidze Yahoo wygrywały swoje pary, zaś te z czołówki - przegrywały/remisowały. Top3 ligi Yahoo nie wygrali pary, zaś zespoły z miejsc 10-14 wygrały swoje starcia. Podobnie wyglądało w moich symulacjach. Nie licząc GL Team, żaden z zespół z Top6 sezonu nie wygrał swojej pary! Za to w czołówce znalazły się ekipy: Ballmovement Purists (drugi raz po rząd 1 miejsce tygodnia), Red Panthers (po raz pierwszy w top5 tygodnia od 1 kolejki), God of Thunder (Drugi raz w top4 tygodnia - poprzednio 2 miejsce w 7 tyg.), czy Trefl Sopot (po raz pierwszy w sezonie w Top6 tygodnia). Skoro było tak sporo niespodzianek musiało być też parę rozczarowań. I było! Nygusy Gerarda po raz drugi w sezonie nie znaleźli się na podium. Poprzednio taka sytuacja miała miejsce 5 tygodnia, kiedy... również zdobyli 70 pkt i zajęli 8 miejsce. Słabo również spisały się ekipy The Lego i BukkakeB, które przed tą kolejką znajdywały się w top4 sezonu w moich symulacjach, dziś obie ekipy były w Worst5 tygodnia. Jak widać to był szalony świąteczny tydzień niemal dla każdego. Niemal, bo dla jordana20 i 2good była to zwyczajna kolejka. Obie ekipy zamknęły stawkę zdobywając w sumie... ledwie 59 punktów.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 9 KOLEJCE

BcWIfMN.png

 

Szczęściarz tygodnia:

Stark's Team BS H2H zdobywają tytuł szczęściarza kolejki. Dlaczego? Przede wszystkim mierzyli się z opuszczoną ekipą 2good4noobs. Nie mam wglądu do dokładnych danych, ale wygląda na to, że właściciel 2good nie był aktywny od ponad 4 dni. W ten sposób Starki mogli spokojnie zdobyć 7 punktów, które były maksymalną możliwą zdobyczą. Tyle wygranych kategorii w jednej parze Starki mieliby jedynie z jordanem20. W pozostałych 13 parach Stark's Team zdobywałby 5 lub mniej punktów. Gdyby Stark's w tej kolejce mierzyliby się z Red Panthers, czyli ich rywalem z poprzedniego tygodnia rywalizacja zakończyłaby się wynikiem 2-7.

 

Pechowiec tygodnia:

O pechu może mówić ekipa murzyńskich czarnuchów. Pitrekk przegrał swoją parę z God of Thunder 3-6 i była to najwyższa ich możliwa przegrana w tym tygodniu. Podobny rezultat padłby również w starciu z Ballmovement Purists i Red Panthers. Jest czego żałować bo w 5 parach na murzynów czekało 6 lub więcej punktów.

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Ballmovement Purists - 95 punktów (poprzedni rekord 88 pkt w 8 tyg.)

Red Panthers - 83 punkty (poprzedni rekord 75 pkt w 4 tyg.)

Trefl Sopot - 82 punkty (poprzedni rekord 73 pkt w 8 tyg.)

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

2good4noobs- 23 punkty (poprzedni rekord 32 pkt w 7 tyg.)

BukkakeB - 58 punktów (wyrównany rekord w 6 tyg.)

The Lego - 58 punktów (poprzedni rekord 61 pkt w 1 tyg.)

Nygusy Gerarda - 70 punktów (wyrównany rekord w 5 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

-

Najgorsze:

jordan20(j.sprawka) - 124 REB (poprzedni rekord The Lego - 146 REB w 1 tyg.)

2good4noobs - 58 AST (poprzedni rekord Trefl Sopot - 62 AST w 6 tyg)

2good4noobs - 9 BLK (poprzedni rekord murzynskie czarnuchy - 10 BLK w 3 tyg)

 

Inne ciekawostki:

 

2good4noobs byli najgorsi w tym tygodniu w aż 6 kategoriach. Ta drużyna nie wygrałaby z nikim w FT%, 3PTM, PTS, AST, STL i BLK. W REB byli na 2 miejscu od końca. Gorsi okazali się jedynie jordan20, którzy zresztą ustanowili w tym tygodniu season-low w zbiórkach (124).

 

W tym tygodniu padłby tylko 1 wynik 4-4 i akurat taki miał miejsce w parze Yahoo w starciu Nygusów Gerarda i Raging Ravens. Szansę na powtórzenie takiej sytuacji są równe szansy rzucenia 3 osobistych pod rząd DeAndre Jordana - czyli niemal zerowe.

 

Po remisie Nygusów Gerarda jedyną drużyną która nie zremisowałaby w żadnej parze w sezonie jest jordan20. W dotychczasowych 135 parach, tylko 20 razy jordan20 był lepszy od rywala, przegrał natomiast 115 par - czyli tyle ile wygrał team Nygusów Gerarda.

 

95 punktów zdobytych przez Ballmovement Purists to 4 wynik w sezonie. Więcej zdobywał jedynie zespół Nygusów Gerarda (w 2 i 4 tyg.) i murzyńskich czarnuchów (w 4 tyg.). 95 punktów zdobyła również w 3 tygodniu ekipa BukkakeB.

 

Bonafide Dawgz przegrali swoją parę, co oznacza że zakończyła się najdłuższa seria zwycięstw w parach Yahoo (5 wygranych pod rząd). Nikt dotąd nie wygrał tylu starć pod rząd. Obecnie najdłuższą aktywną serię ma zespół God of Thunder - 3 wygrane pary Yahoo pod rząd.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

nXlp6LO.png

 

Im dalej w sezon tym mniej przetasowań w tej tabeli będzie. Nie dziwi więc fakt, że po tej kolejce mamy tylko 2 zmiany. Miejscami zamieniły się zespoły Ballmovement Purists i Bonafide Dawgz. Ta 1 drużyna wskoczyła na 6 pozycję po kolejnym świetnym tygodniu. W ostatnich 2 kolejkach zdobyli w symulacji w sumie 183 punkty, nic więc dziwnego że przez ten okres czasu skoczyli w powyższej tabeli o 3 pozycję w góre. Na 3 miejscu wśród drużyn, które najlepiej punktują w ostatnich 2 kolejkach są Trefl Sopot, którzy dziś awansowali na 12 pozycję.

 

Zupełnie inaczej jest w tabeli Yahoo, gdzie panuje niebywały ścisk na pozycjach 1-12. Jak wielka jest tu konkurencja niech świadczy fakt, że słaby wynik w tym tygodniu Tramwajów (2 wygrane kategorie w parze z Ballmovement) spowodował spadek w tabeli Yahoo o 6 pozycji, natomiast Ballmovement skoczyło o 4 pozycję w górę. Po takim spadku w tabeli Yahoo Tramwaje nie są już drużyną z największą różnicą "in plus" między tabelą z powyższych symulacji całego sezonu, a tą prawdziwą z Yahoo. Obecnie w tym względzie góruje Bonafide Dawgz, gdyż w symulacji z całego sezonu jest na 8 pozycji zaś w Yahoo jest na 3 miejscu. W tym tygodniu Bonafide mierzyli się z 5 drużyną tygodnia, jednak i tak pozostali drużyną z najszczęśliwszym terminarzem (trafiali średnio na zespół z 10,6 pozycji w tygodniu). Co ciekawe najmniej dogodny terminarz miał... Gerard i jego Nygusy. Nygusy aż w 7 z 9 tygodni mierzyli się z ekipą z TOP6 z danego tygodnia. Nikt nie ma tak niedogodnego terminarza. Najbliżej tej statystyki znajduje się BukkakeB, którzy 5-krotnie mierzyli się z Top6 danego tygodnia. Na goozmana jednak ten fakt ma gorszy wpływ niż na Nygusów - BukkakeB są o 7 pozycji niżej w tabeli Yahoo niż w symulacji z całego sezonu, a dodatkowo, z tego co widzę, to BukkakeB walczą z plagą kontuzji. Czy może być bardziej pechowa drużyna? Raczej nie.

----

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaiste niespodziewałem się, że tak szybko zareagujesz na moją prośbę. Naprawdę fajna, rzetelna robota, domyślam się, że zarówno aktualizacja statystyk jak i ich analiza to nie jest takie hop-siup.

 

Co do mojego 6-2 to raczej myślałem, że wynika ono bardziej ze słabości Goozmana w tym tygodniu powiązanej z kiepską grą, a potem kontuzji Bledsoe niż jakiegokolwiek renesansu formy moich, gdyż jak patrzałem na statystyki, to poza świetnym Leonardem i momentami Jokiciem, to szału nie było. Dotyczy to również Aldridge, który gra tak, jakby poza zdobywaniem punktów i zbiórek nic innego nie potrafił...

Dobrze, że w sumie jednak było całkiem ok, ale teraz Gerard i jego Nygusy, czyli szybko trafię z deszczu pod rynnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To była dosyć dziwna kolejka. Zespoły, które przed tą kolejką zajmowały odległe pozycje w lidze Yahoo wygrywały swoje pary, zaś te z czołówki - przegrywały/remisowały. Top4 ligi Yahoo nie wygrali pary, zaś zespoły z miejsc 10-14 wygrały swoje starcia.

 

Ja byłem na 4 miejscu przed tą kolejką i wygrałem swoją parę :)

 

W Twojej ogólnej tabeli chyba nie do końca jest właściwa kolejność wg SUMY punktów z całego roku.

 

Ja będę wrzucał tabelę z yahoo, bo fajnie będzie sobie prześledzić pod koniec sezonu, jak się zmieniał jej kształt w trakcie RS.

 

2w7h08z.jpg

 

Warto też zaznaczyć, że do końca RS zostało nam 10 kolejek. Po tym tygodniu będziemy za półmetkiem :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem na 4 miejscu przed tą kolejką i wygrałem swoją parę :)

 

W Twojej ogólnej tabeli chyba nie do końca jest właściwa kolejność wg SUMY punktów z całego roku.

 

W obu przypadkach masz rację, dlatego poprawiłem swój wpis :)

 

Dzięki za wyłapanie błędu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i będzie się na niego przyglądał do konca sezonu na tym IL spocie? ciekawa propozycja ;]

 

 

przy jednakowym odsetku o kolejnosci w tabeli nie decyduje ilosc zwycięstw? ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy jednakowym odsetku o kolejnosci w tabeli nie decyduje ilosc zwycięstw? ciekawe.

 

Two or more teams in a Head-to-Head League (no divisions) finish tied in the standings:

 

1. Overall winning percentage.

2. Highest winning percentage in the last week of the season.

3. Highest winning percentage in the second to last week of the season.

4. The comparison continues until the tie is broken or no more weeks remain to compare.

5. Random "coin flip."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 min przed Twoim postem już był wyjebany więc coś "opóźniony" byłeś ze swoim tradycyjnie CortyThatcher style commentem

 

Twój mega chytry jak zwykle plan wszedł w życie gdy Bledsoe był 'will miss the remainder of the 2015-16 season' ;]

idź dalej w swoim jakimkolwiek CORKY 'style' licytować wszelkie śmiecie z FA :)

 

 

[

logiczne, nie wnikałem, po tabeli mi się rzuciło choć rozwiązanie nienajlepsze ale takowego pewnie też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój mega chytry jak zwykle plan wszedł w życie gdy Bledsoe był 'will miss the remainder of the 2015-16 season' ;]

 

mega chytra to była Bozia, gdy skąpiła ci rozumku.. ja Bledsoe proponowałem, gdy była mowa o 6 tyg absencji a gdy przeczytałem o "out of season" zrobiłem mu natychmiastowo "out of team"

 

idź dalej w swoim jakimkolwiek CORKY 'style' licytować wszelkie śmiecie z FA :)

 

nie bardzo mam czym i co w tej lidze licytować - ale kumam, że to za trudne dla Ciebie do ogarnięcia w ograniczoności twoich intelektualnych zdolności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6-3 ze wspomnianiemi po Bledsoe i z Griffinem na IL spocie? biere!

 

a w tym tygodniu może być gorzej gdyż czeka mnie pojedynek z jednym z największych managerów FNBA wszechczasów, samozwańczym geniuszem, którego umysł jest bystry bardziej niż woda w klopie a profil przechowywany w Serves jako wzorzec zajebistości, z Prrrawdziwymi Piesełami, Niezrozumianymi Kiłłahami - TIZZuuuuniem!!!

 

niech sedesy niebios mają w opiece moją zgraję spleśniałych wytrysków w tej nierównej walce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie chciałem odpuścić już walkę z Gerardem bo branie Youngow i A. Brownow było bez sensu gdyż by się odbilo w przyszłości. Z drugiej strony szanse na utrzymanie są już raczej marne więc nic by mi to nie dało. Ostateczna wygrana zaskoczyła chyba nawet bardziej mnie niż Gerarda ale ten sezon to po prostu porażka. 5-4 nic mi nie daje. No ale jeszcze żyjemy.

Z drugiej strony na miejscu Gerarda to bym nie przeszedł nad tym wynikiem do porządku dziennego.

Gooz, cholernie ważne zwycięstwo odniosles, może kluczowe patrząc w dalszej perspektywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gotowało się strasznie w pojedynku z udziałem mojej ekipy znowu, ale tym razem to mój rywal wygrał, choć różnice były mega minimalne (1 punkt, 2 steale + malutkie różnice w %).

 

Ale wynik 4-5/5-4 pewnie zadowala nas obu, bo to już powoli czas, w którym trzeba za wszelką cenę walczyć o każdy punkcik, żeby pod koniec sezonu ich nie brakło do PO/utrzymania.

 

E: Wrzucam tabelę. Do końca RS już tylko 9 kolejek ;)

 

6sdw7p.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pewnym momencie chciałem odpuścić już walkę z Gerardem bo branie Youngow i A. Brownow było bez sensu gdyż by się odbilo w przyszłości. Z drugiej strony szanse na utrzymanie są już raczej marne więc nic by mi to nie dało. Ostateczna wygrana zaskoczyła chyba nawet bardziej mnie niż Gerarda ale ten sezon to po prostu porażka. 5-4 nic mi nie daje. No ale jeszcze żyjemy.

 

Był moment kiedy było 6-3 i myślałem, że wszystko jest pod kontrolą, ale słaba końcówka plus wreszcie i mnie dosięgły kontuzje i trzeba się cieszyć z 4-5, bo punkty wygrałem raptem o 5 oczek. Zdaje się, że to jeden z moich gorszych tygodni, a Twój chyba jeden z lepszych. Tradycyjnie na maczap ze mną mobilizacja na maksa ;-).

BTW Jesli ktoś potrzebuje asyst trójek lub zbiórek to mogę pohandlować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 10 KOLEJKI

LPW7Va4.png

 

Hucznie rok 2015 pożegnał zespół Raging Ravens. 90 punktów i co ważniejsze, 7 punktów zdobytych w parze z Amatorami, to najlepsze wyniki w tym tygodniu z wszystkich drużyn. Mimo tak dobrego tygodnia drużyna Raging Ravens przegrałaby jedną parę - z GL Team. To właśnie GL mimo ledwie 4 pozycji nie przegraliby ani jednej pary w tym tygodniu, choć zaliczyli jeden remis z Nygusami Gerarda. Odkąd 2 tygodnie temu napisałem, o podatkach, śmierci i Nygusach, ta drużyna zanotowała spadek formy, a ponadto nie wygrała żadnej pary Yahoo. O jeszcze większym spadku formy może mówić zespół The Lego. Już w poprzedniej kolejce zanotowali season-low, jednak dziś rekord został ostro pod śrubowany wynikiem 40pkt. Tak słaby wynik spowodował, że znaleźli się nawet za plecami ekipy jordan20, która po raz drugi w sezonie znalazła się poza najgorszą dwójką tygodnia.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 10 KOLEJCE

ygNb1Ax.png

 

Szczęściarz tygodnia:

Identyczne podsumowania jak tu prowadzę w 2lidze East. Mieliśmy tam jeden przypadek, gdzie drużyna która wygrała tylko 1 parę w całym tygodniu - tą która miała miejsce w rzeczywistości w Yahoo. Sądziłem, że takie osiągnięcie poprawić będzie już naprawdę bardzo ciężko, ale jednak drużyna Red Panthers pokazała, że wszystko jest możliwe. Pantery trafił na jedyną drużynę, którą mogli pokonać - The Lego i wygrali z nimi 5-4. W 12 innych parach Red Panthers zdobyliby od 2 do 3 punktów. Powiem tylko tyle, takie przypadki jak te zdarzają się tak rzadko jak blowouty w wykonaniu 76ers.

 

Pechowiec tygodnia:

Tutaj bardzo ciężko wskazać jednego pechowca. W tym tygodniu tych pechowców było paru. God of Thunder mieli najlepszy bilans wśród wszystkich drużyn, które przegrały swoje pary Yahoo, Bonafide Dawgz tylko w 1 parze mogli zdobyć mniej punktów, a Nygusy Gerarda przegrali w drużyną która znalazła się za nimi w tabeli. Ja jednak chciałbym wyróżnić zespół, który znalazł się kilka pozycji niżej niż wyżej wymieniona trójka: Amatorzy. Drużyna ta trafiła na najlepszych w tym tygodniu Raging Ravens i przez to zanotowali najmniejszy możliwy wynik w tym tygodniu. Amatorzy mogli w tym tygodniu wygrać choćby 7-2 (z Red Panthers), czy 6-3 (z The Tramwajs i 2good4noobs)

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Raging Ravens - 90 punktów (wyrównany rekord z 4 tyg.)

Starks' Team BS H2H - 87 punktów (wyrównany rekord z 6 tyg.)

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

The Lego - 40 punktów (poprzedni rekord 58 pkt w 9 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

Trefl Sopot - 50,7 FG% (poprzedni rekord Red Patnhers - 50,2 FG% w 4 tyg)

Najgorsze:

-

 

Inne ciekawostki:

 

2good4noobs wygrali po raz pierwszy w tym sezonie w swojej parze Yahoo. W ten sposób zakończyli serię 9 porażek pod rząd. Obecnie największą serią porażek mogą "pochwalić się: zespoły jordan20(j.sprawka) i murzynskie czarnuchy, które przegrały 4 swoje ostatnie pary Yahoo.

 

W tej kolejce The Lego w 4 parach zdobyliby ledwie 1 punkt. W wszystkich poprzednich tygodniach taka sytuacja miała miejsce tylko raz - w 4 tygodniu przegraliby 7-1 z murzynskimi czarnuchami.

 

Tak jak napisałem w rubryce "szczęściarz tygodnia" ekipa Red Panthers została 1 drużyną w sezonie, która wygrała swoją parę Yahoo, chociaż w całym tygodniu zanotowali bilans 1-0-14. W ten sposób zostało pobite osiągnięcie Treflu Sopot z 7 tygodnia, kiedy wygrali swoją parę w Yahoo z bilansem 3-0-12.

 

W tym tygodniu 2 z 5 najgorszych drużyn tygodnia wygrywały swoje pary Yahoo. Jest to 1 taki przypadek w sezonie.

 

W wszystkich tygodniach zostały przesymulowane 150 spotkań dla każdej drużyny. W dokładnie połowie spotkań, jordan20 zdobyłby 1 lub 2 punkty. Jak bardzo jest to słaby wynik niech świadczy fakt, że Ballmovement Purists, BukkakeB, GL Team, murzynskie czarnuchy, Nygusy Gerarda, Raging Ravens, Red Panthers i The Lego w sumie mają mniej takich par niż sam zespół jordan20 (te 8 drużyn ma w sumie 74 takie spotkania, przy 75 jordana)

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

kdrKNH6.png

 

Po tej kolejce mieliśmy jedną duża zmianę na pozycjach 3-6, gdzie BukkakeB i The Lego w wyniku gorszego tygodnia spadli na niższe lokaty, a Ballmovement Purists i Raging Ravens przesunęli się w górę. Oprócz tego mieliśmy również zmianę lokaty na miejsach 10-11, między Starks Team a Red Panthers.

 

Po tym tygodniu drużyna, która ma najszczęśliwszy dobór przeciwnika to Raging Ravens. Na drugim miejscu pod tym względem znajduje się obecnie drużyna Red Panthers, która w ostatnich 3 tygodniach za każdym razem trafiała na drużynę z najgorszej trójki danego tygodnia. Najgorszy dobór przeciwnika - tu wciąż góruje zespół Nygusów Gerarda, a drugą drużyną z najgorszym terminarzem jest GL Team. W ten sposób teoretycznie najlepsze zespoły ligi muszą jak na razie mierzyć się z najtrudniejszymi przeciwnikami. Czy przeszkadza im to w tabeli Yahoo? Skądże! Nygusy Gerarda dzielnie trzymają się na 2 pozycji, zaś GL Team znajduje się na 5 pozycji.

 

----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze świetna robota! :)

 

Ostatnio mam pecha w obu 1 ligach H2H, tutaj Lillard i Favors w innej Griffin Bledsoe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×