Skocz do zawartości
barcalover

1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Polecane posty

pewnie to fluke i zasługa absencji Parkera i Conleya ale moja drużyna, niczym LAC w realu, zalicza drugie z kolei 6-3 bez Blake'a (i z duchem Bledsoe). w tym tygodniu mało Jordana i Der Komissar na rozkładzie.. przeczuwam emocjonujacą końcóweczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ten tydzień przechylil kielich goryczy. Jeśli ktoś jest zainteresowany kura albo davisem piszcie na priv, postaram się wrzucić jakieś propozycje tradow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 11 KOLEJKI

p2gO9Xw.png

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 11 KOLEJCE

UGfYKN5.png

 

Szczęściarz tygodnia:

jordan20(j.sprawka)

 

Pechowiec tygodnia:

God of Thunder i Nygusy Gerarda

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Ballmovement Purists - 95 punktów (wyrównany rekord 95 pkt w 9 tyg.)

Starks' Team BS H2H - 94 punkty (poprzedni rekord 87 pkt w 10 tyg.)

Red Panthers – 86 punktów (poprzedni rekord 83 pkt w 9 tyg.)

The Tramwajs – 98 punktów (poprzedni rekord 73 pkt w 8 tyg.)

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Nygusy Gerarda - 63 punkty (poprzedni rekord 70 pkt w 9 tyg.)

GL Team - 55 punktów (poprzedni rekord 66 pkt w 8 tyg.)

Bonafide Dawgz - 46 punktów (poprzedni rekord 47 pkt w 2 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

Red Panthers – 51,6 FG% (poprzedni rekord Trefl Sopot – 50,7% w 10 tyg.)

Ballmovement Purists – 71 3PTM (poprzedni rekord murzyńskie czarnuchy – 68 w 4 tyg.)

Ballmovement Purists – 700 PTS (poprzedni rekord GL Team – 678 w 4 tyg.)

The Tramwajs – 61 STL (poprzedni rekord Red Panthers – 60 w 4 tyg.)

 

Najgorsze:

-

 

Inne ciekawostki:

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

8csi72g.png

----

Sorry, ale dziś tak krótko. Ostatnio mam mało czasu, dlatego odpuszczę sobie dokładny opis w tym podsumowaniu. Za tydzień będzie już po staremu ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

 

The Tramwajs – 98 punktów (poprzedni rekord 73 pkt w 8 tyg.)

 

Are you kidding me?!! Akurat na maczapie ze mną??!

 

Sorry, ale dziś tak krótko. Ostatnio mam mało czasu, dlatego odpuszczę sobie dokładny opis w tym podsumowaniu. Za tydzień będzie już po staremu ;)

 

Wybaczamy ;)

:K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kontuzje rozwaliły mi matchup Conley, Parker, Tucker i jeszcze Morris, choc głownie brak dwóch pierwszych zawazył o przegranej.

to moj team był pechowcem tygodnia : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontuzje rozwaliły mi matchup Conley, Parker, Tucker i jeszcze Morris, choc głownie brak dwóch pierwszych zawazył o przegranej.

to moj team był pechowcem tygodnia : )

 

Spokojnie,ja np. byłem pechowcem tygodnia + miałem kontuzje. A teraz KD i Dirka u lekarza będzie zastępował Goran :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłok jest niemiłosierny na miejscach 2-11, a murzyny też broni jeszcze nie składają :o

 

ifudro.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy barcalover nie pobił rekordu pobrań z FA w ciągu tygodnia (zapunktowało u niego łącznie 26 ludzików, u mnie "tylko" 17) ale ostatecznie opłaciło się bo wygrał jednym blokiem nasz pojedynek. że też Ibaka wybrał sobie wczoraj mecz bez bloku po zaliczaniu średnio 2,5 w poprzednich 4 meczach a Jordan dołączył do Griffina i nie zagrał żadnego meczu.. blisko było też w PTS i o dziwo w FT%. w tym tygodniu o wiele trudniejszy (i mniej rotujący) przeciwnik ale może chłopaki w końcu zagrają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 12 KOLEJKI

aZlrE0h.png

 

Dopiero od nie dawna możemy zaobserwować w Polsce znaczne opady śniegu (przynajmniej tu gdzie ja mieszkam :D ). Przeciętny kierowca oczywiście od pierwszych śniegów narzeka, ale motorniczy Benon wydaje się że jest mu to na rękę. Jego The Tramwajs po raz drugi pod rząd zdobywają ponad 90 punktów w symulacji i kończą tydzień na 1 miejscu. Mało tego, w parze Yahoo zdobyli 8 punktów co jest pierwszym takim osiągnięciem od 6 kolejki! Tuż za jego plecami pojawił się zespół Bonafide Dawgz z 83 punktami. Więcej o tej ekipie poczytacie w rubryce "pechowcy tygodnia", gdyż mimo 2 pozycji przegrali oni swoją parę Yahoo. Po ostatnich słabych tygodniach na podium tygodnia wrócił The Lego i od razu wygrali oni swoją parę aż 7-2. Z tego tygodnia nie będzie zadowolony zespół Nygusów Gerarda, oraz Treflu Sopot. Ci pierwsi notują kolejną słabą kolejkę, a ci drudzy po małej zwyżce formy w ostatnich tygodniach znów wylądowali w okolicach ostatniego miejsca w podsumowaniu tygodnia. Dno tabeli natomiast to królestwo 2good4noobs, którzy wciąż są niekatywni i wszystko wskazuje na to, że ich GM już całkowicie poddał sezon.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 12 KOLEJCE

F6Sb3nv.png

 

Szczęściarz tygodnia:

12 tydzień byl najszczęśliwszym dla murzynskich czarnuchów. Jeśli chodzi o miejsce zajęte w podsumowaniu tygodnia to był ich jeden z najgorszych tygodni w sezonie. Czy przeszkodziło to im w wygraniu pary? Skądże! Z nikim w tej kolejce (nie liczę nieaktywnych 2good4noobs) ten zespół nie wygrałby wyżej niż z Red Panthers. W poprzedniej kolejce murzynbskie czarnuchy uzyskali taką samą ilość punktów jak w tym tygodniu i wygraliby 5 z 15 par. Wtedy jednak przegrali 3-6, dziś ten wynik jest odwrotny.

 

Pechowiec tygodnia:

W 3 kolejce GL Team zajęli 2 miejsce w podsumowaniu tygodnia, ale przegrali swoją parę gdyż trafili na jeszcze lepszy zespół - BukkakeB. Pech spory? Co powiecie na sytuację z tej kolejki? Bonafide Dawgz rozegrali jedną z najlepszych kolejek w sezonie, są na 2 miejscu w tym tygodniu, ale przegrali swoją parę z ... zespołem z 10 pozycji. Nygusy Gerarda zdobywali średnio o ponad 1 punkt mniej na parę w tym tygodniu, jednak okazali się oni za mocni. Bonafide przegrali co prawda jeszcze z 2 innymi zespołami, które zajęły niższą pozycję w tym tygodniu (The Lego i Ballmovement Purists), jednak różnica punktowa między tymi zespołami nie jest tak wielka jak w przypadku Nygusów. Tizz - pisałeś po poprzednim podsumowaniu, że to ty byłeś pechowcem tygodnia. Wtedy można było polemizować, dziś już nikt nie ma prawa tego zrobić. Jesteś absolutnie największym pechowcem tygodnia!

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

-

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

-

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

Red Panthers – 47 BLK (poprzedni rekord BukkakeB – 46 w 5 tyg.)

 

Najgorsze:

2good4noobs – 107 REB (poprzedni rekord jordan20(j.sprawka) – 124 w 9 tyg.)

2good4noobs – 14 STL (poprzedni rekord murzynskie czarnuchy – 17 w 8 tyg.)

2good4noobs – 7 BLK (poprzedni rekord 2good4noobs 9 w 9 tyg.)

 

Inne ciekawostki:

 

The Tramwajs wygrali swoją parę Yahoo wynikiem 8-1. Jest to pierwszy taki wynik od wygranej murzynskich czarnuchow w 6 tygodniu!

 

The Tramwajs po raz drugi pod rząd znaleźli się na 1 miejscu w podsumowaniu tygodnia. Poprzednio tej sztuki dokonał jedynie zespół Nygusów Gerarda (w 1-2 tyg.), oraz Ballmovement Purists (8-9 tyg.).

 

Nygusy Gerarda ostatnio nie zaliczają najlepszego swojego okresu, jednak i tak pozostają jedyną drużyną która w żadnym tygodniu nie spadła poza top10. Dziś było blisko, ale rekord wciąż trwa!

 

Ballmovement Purists po raz 5 z rzędu znaleźli się w top4 tygodnia. W ten sposób został pobity rekord Nygusów Gerarda z początku sezonu, kiedy od 1 do 4 kolejki pojawiali się w najlepszej 4 tygodnia.

 

Nygusy Gerarda po raz drugi w sezonie byli najgorsi w którejś z kategorii. W tym tygodniu okazali się najgorsi wśród wszystkich zespołów w TO. Poprzednio najgorszy wynik uzyskali w 5tyg. kiedy byli najsłabsi w FG%.

 

Identycznie sytuacja wygląda w God of Thunder, którzy od 7tyg. kiedy byli najgorsi w TO, nie przegrali w żadnej kategorii aż do tego tygodnia. Ich 42,4 FG% był najgorszym wynikiem w 12 kolejce.

 

Pomimo 5 pozycji w tabeli Yahoo to Bonafide Dawgz są obecnie w najdłuższej serii porażek w parach Yahoo. Od 8 kolejki nie wygrali z żadnym z rywali. Jedynie 4 ekipy w lidze miały większy lose streak (2good4noobs, jordan20, Amatorzy i murzynskie czarnuchy)

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

nuvJsa4.png

 

Tu zmian, w przeciwieństwie do tabeli Yahoo, prawie nie ma. Jedyna znaczna zmiana miejsc nastąpiła w dolnej połowie tabeli, gdzie po ostatnich tygodniach, The Tramwajs awansowali na 12 pozycję. Mamy również zmianę na miejscu 15-16. Jordan20 po raz pierwszy w sezonie nie zajmuje ostatniej lokaty w tej tabeli. Co prawda marne to pocieszenie bo gdyby nie nieobecność 2good4noobs to prawdopodobnie wciąż byliby najsłabszą ekipą w tej lidze, choć trzeba przyznać, że ostatnio jordanowi wiedzie się trochę lepiej. Prawda jest jednak taka, że różnica między 2good i jordanem, a resztą ligi jest zatrważająca.

 

----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego tygodnia nie będzie zadowolony zespół Nygusów Gerarda, oraz Treflu Sopot. Ci pierwsi notują kolejną słabą kolejkę, a ci drudzy po małej zwyżce formy w

 

Ja z tego tygodnia jestem jednak zadowolony. Przy tak słabym tygodniu wygrać matchup z drugą drużyną podsumowania musi cieszyć.

 

Jednak jakąś sprawiedliwość jest na tym padole... ;-)

 

Pitrek sprawdziłbyś czasem PW tutaj, bo najpierw prosisz o oferty a później zero odzewu :B

 

Tak samo prośba do Amatorów, żeby się ustosunkowali do wiszącej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak cały tydzien prowadzenie 8-1, 7-2 i konczy sie przegrana do 5 bo ostaniego dnia Gerard pobiera jakichs plackow i Turner oczywiscie przeciwko mnie career night zalicza a mi wypada Mahinmi a Deng kaszaniasty gra jeszcze wiekszą kupe i Parker odpada w trakcie meczu. nic dodac nic ująć :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Najgorsze:

2good4noobs – 107 REB (poprzedni rekord jordan20(j.sprawka) – 124 w 9 tyg.)

2good4noobs – 14 STL (poprzedni rekord murzynskie czarnuchy – 17 w 8 tyg.)

2good4noobs – 7 BLK (poprzedni rekord 2good4noobs 9 w 9 tyg.)

 

Niestety w czasie mojej rozgrywki z 2good4noobs ani razi składu nie zmienił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę, że 3 beniaminków aktualnie okupuje całe podium? Wow, to sporo mówi o poziomie zeszłorocznej drugiej ligi. Co prawda jest też dwóch graczy z poprzedniej 2 ligi, którzy już praktycznie na pewno do niej wrócą oraz jeden frajer (tak, ja), który tuła się od początku sezonu w środku tabeli, nie mogąc się ani odbić wyżej, ani poddać i spaść niżej. Cóż, sytuacja ciekawa no i tak jak się zapowiadało przez pierwszą część sezonu - walka o utrzymanie będzie totalnie na styku - w tym momencie jest w tylko 5 "punktów" (czyli nota bene jeden udany/szczęśliwy matchup - pozdro Hermann :D ) różnicy między 3 miejscem a 12!!! Wygląda więc na to, że w walce o utrzymanie i rozstawienie w PO sporą rolę odegra terminarz w ostatnich 6 kolejkach, które jeszcze przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 13 KOLEJKI

jwimLTR.png

 

Wiecie co? Gdy przed tym sezonem po raz pierwszy w mojej głowie pojawił się pomysł stworzenia symulacji kolejki w fantasy h2h, to marzyłem o tym by w jednym z podsumowań pojawiły się takie wyniki jak w tej 13 kolejce w 1 lidze. Jeśli ktoś nie lubi wnikliwie badać swoich wyników po skończonym tygodniu, to pewnie widząc wyniki w parach Yahoo pomyślałby: "o żesz w mordę. Miałem farta, że nie trafiłem na The Lego", albo "Gdybym trafił na The Tramwajs wyszedłbym na tym lepiej". Hehe! Otóż nie! To co się stało w tym tygodniu to wręcz absurd! The Lego wygrali swoją parę 9-0 chociaż byli jedną z najgorszych ekip w tygodniu. W tym samym tygodniu The Tramwajs notują 3 kapitalny tydzień pod rząd, jednak trafiają na silnych rywali i przegrywają 2-7. A jaki byłby wynik między zespołem Lego a Tramwajs. Otóż 1-8 dla tych drugich! W tym tygodniu działo się jednak jeszcze więcej. Raging Ravens zaliczyli najlepszy wynik w sezonie jeśli chodzi o zdobycz punktową w symulacji, Nygusy Gerarda po raz drugi z rzędu wygrali parę Yahoo mimo, że ich rywal zajął wyższe miejsce w symulacji, murzy

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 13 KOLEJCE

Nhd4r2f.png

 

Szczęściarz tygodnia:

Bardzo trudny wybór... Ta... Po raz 2 w sezonie pada wynik 9-0, jednak w odróżnieniu od tego pierwszego, gdzie murzynskie czarnuchy wygrali 9-0 z 100 punktami w symulacji tygodnia, tutaj takie zwycięstwo odniósł zespół z 13 pozycji. Średnio ekipy z tej pozycji zdobywały nie wiele ponad 3,5 punktu na parę. Dziś The Lego tą średnią zniżyli, jednak w parze Yahoo zdobyli maxa. W 5 z 9 kategorii The Lego byli w najgorszej 5 tygodnia, a mimo to wygrali w każdej kategorii! Co tu można napisać? Fart nieprawdopodobny bo pomiędzy 9 a 11 tygodniem The Lego zbierał od Trefla bęcki.

 

Pechowiec tygodnia:

Tutaj wybór jest równie prosty co w tytule farciarza kolejki. The Tramwajs po raz kolejny rozgrywają kapitalny tydzień, jednak tym razem zabrakło im szczęscia w doborze przeciwnika. Tak dobrej kolejki jaką ma za sobą Raging Ravens nie miał jak dotąd nikt. Nie dziwi więc fakt, że Tramwajs przegrali, choć zasłużyli w tym tygodniu na więcej. W żadnej innej parze nie przegraliby z taką różnicą, a w niemal połowie par wygraliby zdobywając 7 lub 8 punktów!

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Raging Ravens – 103 punkty (poprzedni rekord – 90 w 4 i 10 tyg.)

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Starks' Team BS H2H – 44 punkty (poprzedni rekord – 45 w 5 tyg.)

Trefl Sopot – 24 punkty (poprzedni rekord – 42 w 6 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

BukkakeB – 319 REB (poprzedni rekord Ballmovement Purists – 277 w 7 tyg.)

 

Najgorsze:

2good4noobs – 285 PTS (poprzedni rekord jordan20(j.sprawka) – 294 w 3 tyg.)

Trefl Sopot – 44 AST (poprzedni rekord 2good4noobs 58 w 9 tyg.)

 

Inne ciekawostki:

 

Wynik 9-0 pojawił się w tym sezonie po raz 4. Poprzednie 3 takie sytuacje zanotowano w 4 tygodniu, 2-krotnie (2x wygrywali murzynskie czarnuchy) i raz w 11 tygodniu (wygrali Starks Team).

 

Poprzednie ekipy które wygrywały 9-0 zajmowały miejsce na podium w symulacji tygodnia. Dziś takim wynikiem może pochwalić się ekipa z poza pierwszej 10 tygodnia!

 

Po raz drugi w sezonie zespół, który mimo że zdobył mniej niż 50 punktów w symulacji wygrał swoją parę Yahoo. W tym tygodniu tego dokonali The Lego, a poprzednio w 10 kolejce Red Panthers.

 

Murzynskie czarnuchy po raz 3 w sezonie w swojej parze zdobyli 8 lub 9 punktów. Jest to zdecydowanie najlepszy wynik w całej lidze, gdyż wszystkie pozostałe 15 zespołów dokonały tej sztuki ledwie o 1 raz więcej. Murzynskim czarnuchom nawet nie przeszkadza fakt, że w ogóle w całym sezonie wygrali ... ledwie 4 razy swoje pary Yahoo.

 

Ballmovement Purists po wygraniu swojej pary wyrównali najdłuższą serię bez porażki w parach Yahoo należącą do Raging Ravens. Od 8 kolejki ta ekipa wygrywa (lub remisuje) swoje pary w lidze.

 

Bonafide Dawgz przegrali po raz 5 z rzędu swoją parę Yahoo, przez co wyrównali podobną serię porażek jordana20, Amatorów i murzynskich czarnuchów. Przed nimi "jedynie" 2good4noobs, którzy od 1 i 9 kolejki przegrali każdą parę Yahoo.

 

Wynik w symulacji Raging Ravens był oczywiście najlepszym takim rezultatem w sezonie. Mało nie zabrakło by w tym samym tygodniu padł również rekord z najmniejszą ilością punktów w symulacji tygodniowej. 24 punkty Trefl Sopot to 2 najgorszy wynik w sezonie. Najgorszy wynik wciąż należy do 2good4noobs z 9 tygodnia kiedy zdobyli 23 punkty.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

oevZ7Dw.png

 

----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, kompromitacja. Ja jednak mimo, iż spadek mam pewny będę grał do końca, może następne tygodnie będą po prostu lepsze, choć potencjału to tu jednak u mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×