Skocz do zawartości
barcalover

1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Polecane posty

Witamy serdecznie w dzisiejszym odcinku szachów fantasy! Głównymi bohaterami będą Gerard i barcalover, których drużyny będą dzisiaj kończyć pojedynek na szczycie ćwierćfinałów 1 Ligi H2H BudgetSznur.

 

http://s12.postimg.org/ewfr2o30d/h2h.jpg

 

Gerard ma już pełny skład. Ja wczoraj zostawiłem Waitersa w nadziei, że dorzuci ze 2-3 asysty, niestety ten wspaniały gracz dorzucił 1 asystę, notując jednocześnie 5 strat :| Brook Lopez złapał wirusa i przed ostatnim dniem rozgrywek wygląda na to, że będzie cieplutko.

 

Wydaje mi się, że przegram 4-5, ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

udało się wyrwać zwycięstwo od The Lego mimo strasznego błędu taktycznego z wystawieniem wczoraj Olynyka (liczyłem na jakieś tróje) zamiast Lopeza. wówczas miałbym spokojną wygraną w REB a tak było liczenie na słabszy mecz Favorsa. w innych parach widzę też było na styk a w finale spotka się na pewno ktoś ze "starych" z którymś z debiutantów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów emocje do ostatniego spotkania i to we wszystkich parach. W piątek popełniłem błąd nastawiając się na wygranie steali a nie na FG, ale wczoraj moi wysocy dali popis i udało się rzutem na taśmę wygrać i awans stał się faktem pomimo słabszego meczu CP3. Znów okazało się że PO to zupełnie nowe rozdanie i każdy wynik jest możliwy (drugi sezon pod rząd 8 eliminuje 1). Mimo że yblue rządził cały sezon w lidze i do tego aż 5 meczy zagrał Lowry, to w kluczowym momencie zabrakło statów wysokich graczy (tylko po 3 mecze Dienga, Townsa i Hassana).

 

W tym sezonie tradycji stało się zadość i trzeci sezon pod rząd w półfinale mamy klasykę gatunku :D. Niesamowite że znów spotykamy się z goozem na tym samym etapie rozgrywek i znów zapowiada się arcyciekawy pojedynek w którym wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam dużo gorszy schedule a scrapami trudniej będzie uzupełniać dziury, bo w podobnych aspektach jesteśmy mocni także obawiam się, że nie wyjdzie mi do trzech razy sztuka :)

niesamowite jest też to, że gdyby Benon miał asystę więcej a Gerard nie przyspał czwartku i nie sprezentował wygranej Barcaloverowi to mielibyśmy w półfinale samych staruchów :) więc może nie było z nami aż tak źle, jak to było notorycznie podkreślane wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Diga, który zaliczył mocny tydzień i dobrze rotował zawodnikami. Moim błędem było przede wszystkim nieposadzenie w weekend na ławkę Haywarda, kiedy mogłem spodziewać się, że może on tylko zaszkodzić w FG%, które było jedyną nierozstrzygniętą wówczas kategorią. Plany zepsuł też Whiteside, który przez cały tydzień zaliczył ledwo 4 bloki, choć w poprzednich meczach z Nuggets czy Hornets ładował po 10.

 

Wydaje się, że faworytem do wygrania jest raczej Purists, który ma największą głębię składu i niewykorzystany budżet, ale jak pokazała pierwsza runda niespodzianki w PO nikogo nie powinny dziwić. Powodzenia dla ekip, które pozostały w grze i widzimy się za kilka miesięcy - budżetowe H2H to jednak zdecydowanie najciekawszy format, zwłaszcza w zestawieniu z nudnym roto bez poczucia bezpośredniej rywalizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerard nie przyspał czwartku i nie sprezentował wygranej Barcaloverowi

 

Byłoby 4-4 i remis w trójkach, które na pewno bym wzmocnił w ostatnim dniu wiedząc, że nie mam nic do stracenia.

 

Zresztą, pewnie cały pojedynek potoczyłby się inaczej w pt-sob-nd, więc wg mnie nie do końca jest tak, jak mówisz. Ale to prawda - Gerard ułatwił mi awans.

 

Teraz na horyzoncie Kapitan, który bardzo szczęśliwe awansował do półfinału, ale teraz jest jeszcze mocniejszy, dzięki pobraniom z waiverów i nie widzę dla siebie większych szans. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yup, prawda jest taka, że moi gracze stanęli na wysokości zadania tylko GM zawalił sprawę. Trzeba się walnąć w klatę i z pokorą przyjąć porażkę. Gratulacje dla Barcalovera, mam nadzieję, że dojdziesz do finału, ale tam już będę kibicował komuś ze "staruchów" ;-) Gratulacje też dla Kapitana, Diga i Gooza, półfinał pomiędzy dwoma ostatnimi znowu zapowiada się miodnie.

Ja w przyszłym sezonie liczę już na więcej czasu wolnego więc i podejście obiecuję bardziej poważne. See ya next year.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymęczony remis o który drżałem do ostatniej minuty. Benon miał bardzo dobry tydzień, u mnie dały znać o sobie kontuzje i przez ostatnie trzy dni toczyłem rozpaczliwą walkę o wygranie w asystach albo stealach. Na szczęście udało się obronić honor najlepszej czwórki po sezonie regularnym.

 

Teraz na horyzoncie Kapitan, który bardzo szczęśliwe awansował do półfinału, ale teraz jest jeszcze mocniejszy, dzięki pobraniom z waiverów i nie widzę dla siebie większych szans. Zobaczymy

 

Oj, umniejszasz sobie trochę :P. Znowu po cichu zrobiłeś bardzo dobrą robotę pobierając wartościowych FA i masz dużo mocniejszy zespół niż podczas naszego starcia w RS. Pobrałem moich centrów z powrotem, ale już widzę że może mi się to odbić czkawką, bo obaj mają problemy z plecami i są dzisiaj questionable :G. Podobno Gasol się przymierza do powrotu i oby to nastąpiło jak najszybciej, bo w przeciwnym wypadku może być ze mną znowu krucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZAPOWIEDŹ PÓŁFINAŁÓW PLAYOFF

 

wwdpGJW.png

 

Zaskakująco ciężką przeprawę w 1 rundzie z ekipą The Tramwajs miała drużyna Ballmovement Purists. Rywalizacja tych dwóch ekip zapowiadała się raczej jednostronnie, a tymczasem Tramwajom udało się wyciągnąć remis. Mało tego, z nikim Ballmovement Purists w tej 1 rundzie by nie wygrali! Gdyby przeprowadzić symulacje minionego tygodnia to okazałoby się, że Ballmovement Purists byli najgorsi wśród wszystkich 8 drużyn, zaś ekipa God of Thunder była zdecydowanie najlepsza. Ciekawe jest jednak to, czy God of Thunder byliby w półfinale, gdyby nie błąd Gerarda. Ciężko powiedzieć, ale faktem jest to, że to właśnie Nygusy Gerarda byli 2 ekipą tego tygodnia. 1 runda jednak już jest za nami i czas na spotkanie, które na papierze wygląda na bardzo ciekawe. Przede wszystkim ta para to starcie ekip, których kategoria PTS należy do tych najsilniejszych. Obie należą do top3 ligi, a w minionym tygodniu God of Thunder i Ballmovement Purists byli najlepsi w PTS z wszystkich drużyn grających w 1 rundzie playoffs. Oprócz punktów obie drużyny osiągają bardzo podobne rezultaty w FG%, 3PTM, STL i BLK, a bez emocji powinno być w 2 kategoriach AST (przewaga God of Thunder) oraz TO (przewaga Ballmovement Purists, choć w 1 rundzie uzyskali najgorszy wynik z całej stawki). Jeśli Ballmovement Purists zapomną o tym słabszym tygodniu i powrócą do formy, która reprezentowali przez większą część sezonu to powinniśmy być świadkami naprawdę świetnej rywalizacji, w przeciwnym razie może być tak jak w 14 lub 15 tygodniu, kiedy barcalover dominował rywala.

 

MXsf5rw.png

 

W tej parze o finał powalczą drużyny, które teoretycznie wyglądają słabiej niż zespoły God of Thunder i Ballmovement Purists. Z jednej strony ekipa, która zanotowała gorszy tydzień niż The Lego, a mimo to wygrali swoją parę, a drugiej strony 9 drużyna sezonu (według moich symulacji). To jednak jest złudzenie, gdyż obie ekipy pokazały że nie należy ich lekceważyć. Zarówno Red Panthers jak i BukkakeB w moim odczuciu sprawili nie małą niespodziankę pokonując odpowiednio Raging Ravens i The Lego. Szczególnie postawa Red Panthers była dla mnie sporym zaskoczeniem, jednak patrząc na ich rosnącą formę z końcówki sezonu regularnego można było przyjąć, że mogą być silniejsi niż normalnie. I to się sprawdziło! Pantery zaliczyły świetny tydzień w statystykach REB i BLK (najlepsi w minionym tygodniu), co z pewnością niepokoi BukkakeB którzy w tych kategoriach również nie należą do ułomków. Ponadto w tym tygodniu Red Panthers równie dobrze spisali się w FG% (2 msc), czyli w kolejnej ulubionej kategorii BukkakeB. To jednak nie koniec ciekawostek, bo obie te drużyny mają IDENTYCZNE słabe punkty. Wśród 4 najgorszych kategorii obu tych drużyn widnieje FT%, 3PTM, PTS i AST. Można więc powiedzieć, że w tej parze może paść każdy wynik. Chociaż nie należę do tej ligi to z ciekawością będę śledzić starcie tych 2 ekip. Mimo, że na papierze wyglądają mniej ciekawiej niż 1 para, to tu może stać się niemal wszystko. Nawet 7-1 jak w jedynym jak dotąd bezpośrednim starciu tych 2 drużyn z 15 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest mega ciasno u nas. Ja rzucam wszystko na jedną kartę i staram się zapełnić sloty szrotem, ale jakość jest jednak w niesamowitym stopniu przewagą Kapitana i będzie mi ogromnie ciężko wyciągnąć 5 punktów w tym pojedynku. W tym momencie już widać, że straty na pewno przegram. Punkty w teorii powinienem wygrać, natomiast reszta kategorii jest bardzo na styku i naprawdę nie da się w tym momencie przewidzieć, kto będzie w stanie wyciągnąć zwycięstwo.

 

W drugim półfinale, jak można było się spodziewać, jest niemniej ciekawie i - podobnie jak u nas - tam też trafiły na siebie ekipy dość do siebie podobne "stylem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów duże emocje i po ciężkim boju awans do finału stał się faktem. Dzięki za pojedynek gooz, to był pechowy tydzień dla ciebie, bo mimo wysokiego wyniku do zwycięstwa zabrakło ci niewiele (różnice w blokach, punktach i FT były minimalne). Powodzenia w walce o medal i niech w następnym sezonie nasz pojedynek w PO odbędzie się dopiero w finale :).

 

Po długim sezonie ostatni tydzień rozgrywek i pojedynek z Kapitanem. Dla mnie to trzeci finał z rzędu, ale tym razem z najsłabszym składem. Jakoś nie widzę dla siebie za dużych szans na zwycięstwo, przeciwnik ma piekielnie silny skład i do tego jeszcze prawie idealny terminarz, ale to h2h więc trzeba walczyć do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się ostatecznie przechylić szalę zwycięstwa na moją korzyść, a końcowy wynik może mylić, bo rywalizacja była bardzo zacięta. Co prawda wczoraj czułem się dość pewnie, ale tylko do czasu bo zostałem dogoniony w skuteczności i pojawiła się lekka panika :P. Na szczęście posadzenie Isha Smitha mimo, że okazało się błędem to nie wpłynęło na końcowy wynik. Dobry pojedynek Barcalover, powodzenia w walce o 3 miejsce! :K

 

Teraz czas na finał i pojedynek z obrońcą tytułu. Drużyna Diga ewidentnie mi nie leży o czym przekonałem się w RS, kiedy to mimo mocnego tygodnia przegrałem z nim rywalizację co dodatkowo oznacza, że w przypadku remisu to Red Panthers zdobędą mistrzostwo. To jednak finał i ostatni pojedynek, więc o jakichkolwiek kalkulacjach nie może być już mowy i trzeba podejmować pełne ryzyko, bo nie ma już nic do stracenia. Jeszcze tydzień i wszystko będzie jasne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZAPOWIEDŹ FINAŁU

 

bGBULkL.png

 

Zostało już tylko 7 dni i poznamy triumfatora rozgrywek H2H. Na przeciw siebie staną ekipy Red Panthers i Ballmovement Purists. Ci pierwsi już wiedzą jak smakuje wygrana w rozgrywkach, gdyż równo rok temu wygrali już ligę i teraz będą bronić tytułu. Ci drudzy zaliczyli pierwszy sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej i jako beniaminek powalczą o mistrzostwo. Kto okaże się silniejszy?

 

Historia spotkań między tymi zespołami pokazuje, że Ballmovement Purists przystępują do tego starcia w roli małego faworyta. Rzeczywiście tak jest, bo od 7 tygodnia Pantery były jedynie raz lepsze od swoich przeciwników z tym że... miało to miejsce w tygodniu w którym mierzyli się z sobą naprawdę. Można powiedzieć, że Red Panthers mieli fuksa, choć według mnie tu należy docenić Diga, który mimo gorszego wyniku w symulacji tygodnia (wtedy mieli o 16 punktów mniej niż Ballmovement Purists) potrafił ułożyć drużynę tak, że udało się z nimi wygrać.

 

Red Panthers to drużyna która swoją siłę opiera o statystyki które zapewniają przede wszystkim gracze podkoszowi. Z tego powodu ekipa Diga była najlepszym zespołem w lidze jeśli chodzi o REB i STL a w BLK znalazła się w top3. Do tego w regular season notowała dobre wyniki w FG% i TO. Statystyki takie jak FT%, 3 PTM i PTS należały do najgorszych dla tej ekipy. W rzutach osobistych są najsłabsi w lidze, a w trójkach i punktach jedynie nieaktywny zespół 2good4noobs notował gorsze wyniki!

 

Ilość najmocniejszych kategorii Ballmovement Purists jest podobna, jednak nie mają oni aż takich niskich rezultatów w kategoriach w których punktują najgorzej. Najgorszą statystyką Ballmovement są asysty w których skończyli na 5 miejscu od końca w regular season. Równie średnie są dla nich STL, jednak w całej reszcie statystyk czują się dobrze. Są najlepszym zespołem w lidze jeśli chodzi o PTS, w 3PTM i REB są na 2 miejscu, a w FG% na 3!

 

Z powyższych opisów szybko można wywnioskować, że kategorią w której różnica między oboma zespołami jest mała to zbiórki. Rzeczywiście obie ekipy są najlepsze spośród całej ligi w tych statystykach choć w tych playoffach ekipa Ballmovement Purists nie punktuje już tak pewnie. Z tego powodu w tej kategorii to Red Panthers są faworytami tak jak i w BLK. Zarówno w 1 rundzie jak i w półfinałach Red Panthers byli w obu tych statystykach najlepsi spośród wszystkich 8 drużyn występujących w playoffach. Inną statystyką gdzie Red Panthers spisują się ostatnio lepiej to FG%. W ostatnich 3 tygodniach i tych playoffach tylko raz Ballmovement byli lepsi (w ostatniej kolejce regular season). Trzeba jednak pamiętać, że w całym sezonie to Ballmovement mają lepszą średnią w skuteczności.

 

Przewaga KapitanaPlanety jest tam gdzie Red Panthers czują się nagorzej, czyli w FT%, 3 PTM i PTS. W każdej tej statystyce przewaga Ballmovement Purists jest miażdżąca. Nie wierzycie? To co powiecie na to, że ostatni raz kiedy Red Panthers wygrali w jakiejkolwiek z tych kategorii to mieliśmy listopad 2015 roku! Tak! Od 5 kolejki ANI RAZU Red Panthers nie byli lepsi od Ballmovement w którejkolwiek z tych statystyk.

 

Na sam koniec zostawiłem statystyki gdzie spodziewam się sporych emocji. Są to AST, STL i TO. Na początek wezmę pod lupę przechwyty, gdyż tu jest trochę nietypowo. Patrząc na statystyki z całego sezonu to trzeba byłoby uznać, że Red Panthers powinni zmiażdżyć Purists, jednak jak już popatrzymy na wyniki osiągane w tych playoffach to sytuacja wygląda zgoła odmiennie. Red Panthers notowali średnio o 8 przechwytów więcej na tydzień w regular season, jednak w ostatnich 2 tygodniach mają o 10 przechwytów na kolejkę mniej! Ciężko tu przewidzieć jak będzie w tym tygodniu, jednak mimo wszystko trzeba uznać że Ballmovement może osiągnąć tu więcej. Podobnie wygląda sprawa w TO, gdzie KapitanPlaneta miał przewagę w regular season, jednak w playoffach już 2-krotnie wyraźnie by przegrał w tej kategorii. Najciekawsze jednak walka zapowiada się w AST. Niemal co tydzień w sezonie regularnym któraś z ekip okazywała się lepsza w tej statystyce i podobnie było w playoffach. W pierwszej rundzie to Red Panthers uzyskali lepszy wynik i wygraliby parę 5-4, ale w drugiej rundzie okazywali się gorsi w asystach i przegrali parę 4-5. Przypadek? Nie sądzę! Asysty mogą być kluczowym czynnikiem w tej parze.

 

Żeby nie nawalić 3 strony tekstu to na tym zakończę zapowiedź. Obu finalistom życzę powodzenia i jak najlepszej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pojedynek Barcalover, powodzenia w walce o 3 miejsce! :K

 

Ja również dziękuję! Bardzo ładny rewanż z Twojej strony za poprzedni rok. Niby było blisko w niektórych kategoriach, ale w sobotę i niedzielę wiedziałem już, że moje przewidywania się spełnią i nie będę w stanie nawiązać walki. Zabolał brak Jrue Holidaya, który w połączeniu z 3 meczami KD i Brooka niestety chyba zaważył. Nie da się natomiast nie docenić siły Twojego składu i tutaj naprawdę spory ukłon, bo świetnie to ułożyłeś :K Powodzenia w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów duże emocje i po ciężkim boju awans do finału stał się faktem. Dzięki za pojedynek gooz, to był pechowy tydzień dla ciebie, bo mimo wysokiego wyniku do zwycięstwa zabrakło ci niewiele (różnice w blokach, punktach i FT były minimalne). Powodzenia w walce o medal i niech w następnym sezonie nasz pojedynek w PO odbędzie się dopiero w finale :).

 

tradycji stało się zadość :) ja wiedziałem, że przez schedule tylko potężne rotowanie da mi jakiekolwiek szanse, ale parę błędów (np wyrzucenie Olynyka za Jerebko), wypadnięcie meczu Starvina Marvina no i ostatecznie niewiele zabrakło.. i tak w tej lidze doszedłem dalej niż teoretycznie powinienem także przyjąłem porażkę na luzie (nie to co w 1 wężykowej gdzie w półfinale zmłóciłbym potencjalnych przeciwników ale cóż z tego skoro potknąłem się w ćwierćfinale). miniony tydzień był chyba najgorszy w mojej historii w H2H, bo przegrałem we wszystkich 4 ligach, w jakich gram..

w każdym razie dzięki za gierę i powodzenia w drodze do tworzenia historii (mistrz x 3 po kolei to byłoby coś)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszły sezon widzę pod znakiem powrotów. Andrew, El-Maniaque i pumeks dużo czasu miejsca w 2 lidze nie zagrzali.

Obym i ja nie zagrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje gooz dla Ciebie - dopełniłeś formalności i zniszczyłeś mnie w małym finale. Niestety sypnął mi się skład w ostatnim tygodniu i nie było szans tego nadrobić na FA.

 

Gratuluję również mojemu pogromcy z półfinału, który potwierdził dominację w tej lidze w finale i zasłużenie wygrał całe rozgrywki (swoją drogą - niesamowicie wygląda ta 1 rundo PO przy Twoich wynikach w półfinale i finale Kapitanie :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie wyników w tym sezonie 1 Ligi H2H BudgetSznur:

 

h2h2_budg.png

 

Podsumowanie ogólne całych rozgrywek (wraz z ligami drugimi) wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za cały komentarz finałowego pojedynku wystarczy to, że mimo tylko 3 meczów w tygodniu Drummonda i CP3 pobiłem w zbiórkach i asystach swoje rekordy sezonu i nie wygrałem tych kategorii. Gratulacje Kapitanie :K , w przekroju całego sezonu bardziej zasłużyłeś na mistrza niż ja, na finał zbudowałeś bardzo dobry skład i przy 5 meczach Gasola, Butlera, Larkina nie miałem żadnych szans na zwycięstwo.

 

Ja jestem zadowolony z drugiego miejsca, bo był to dla mnie trochę pechowy sezon. Po drafcie miałem mieć skład umożliwiający walkę w 7 kategoriach (FG REB STl BLK AST TO 3), ale w międzyczasie wypadli mi lub musiałem się pozbyć: W.Chandler D.Carroll Ch.Parsons N.Mirotic. Przez to musiałem olać 3 i cały sezon nie mogłem marzyć o wysokich zwycięstwach i do końca walczyłem o utrzymanie.

 

Gratulacje też dla gooza, który mimo straty Bledsoe i Griffina zdobył brąz.

 

W lidze drugi sezon z rzędu poziom był bardzo wysoki i jedynie jedna czarna owca zepsuła trochę zabawę. Trochę szkoda że spada aż 6 drużyn, bo będzie mi brakowało niektórych pojedynków, ale jak już wspomniano szykują się też powroty, więc życzę spadkowiczom także szybkiego awansu. Na koniec pozdrowienia dla wszystkich uczestników i powodzenia w następnym sezonie.

 

A tak z innych rzeczy, co myślicie po sezonie o slocie IL? Ja teraz jestem przeciwko, jednak bez tego slotu jest ciekawiej i takich Butlerów by trafiło więcej na waivers. W następnym sezonie można też się zastanowić nad dwutygodniowym pojedynkiem finałowym, bo jest taka możliwość na yahoo. Może macie jakieś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A tak z innych rzeczy, co myślicie po sezonie o slocie IL? Ja teraz jestem przeciwko, jednak bez tego slotu jest ciekawiej i takich Butlerów by trafiło więcej na waivers. W następnym sezonie można też się zastanowić nad dwutygodniowym pojedynkiem finałowym, bo jest taka możliwość na yahoo. Może macie jakieś inne pomysły?

 

Jestem też za tym bez IL w H2H jest o wiele ciekawiej :)

 

Gratulację za zwycięzcy, zasłużenie wygrał !

 

Dzięki wszystkim za fajną rozgrywkę i do zobaczenia w przyszłym sezonie :B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chłopaki i ponawiam mój apel, gdyby ktoś z pierwszej 10 się zastanawiał nad wcześniejszą emerytura to mogę się dorzucić do fotela bujanego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do nowych pomysłów...

 

Nigdy nie zakładałem ligi H2H, nie znam więc uwarunkowań Yahoo. Czy są możliwe play-outy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dozo w następnym sezonie, chłopaczyny dobre. Widzę wiele zacnych ksywek, więc cieszę się, że po pierwszym sezonie w drugiej lidze udało mi się do Was dołączyć. :K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×