Skocz do zawartości
barcalover

2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2015/16

Polecane posty

Dziś jakoś mam ochotę to rozpisze się trochę dłużej niż zazwyczaj :)

 

PODSUMOWANIE 7 KOLEJKI

MR0Y07k.png

 

Drugi raz pod rząd kapitalny tydzień notuje High Flying Circus 3 (Andrew23). 93 punkty w 6 kolejce dały jedynie 2 pozycję, jednak dziś po raz pierwszy w sezonie Andrew23 jest na szczycie tabeli. Jedynym zespołem, który nie przegrałby z ta ekipą byli Milwaukee Badgers (mikrofalowka). Był to najlepszy tydzień Borsuków od 1 kolejki, kiedy wygrali wszystkie 15 par i uzyskali o 2 punkty więcej niż teraz. Nad Milwaukee Badgers znalazł się zespół GRB Budżet H2H (GRB). Glut Team po świetnym 4 tygodniu notował regres w każdej kolejnej kolejce. Dziś znalazł się na samym dnie tabeli. Po raz 3 w sezonie na 15 pozycji zameldował się Like a Bosh (KUz). W 7 kolejce mogliśmy obejrzeć pojedynek lidera w lidze yahoo (Pogromcy Donków) i lidera moich symulacji (Fighting Irish). Pogromcy przegrali 3-5 , jednak i tak zachowali swoją 1 pozycję w lidze.

 

Szczęściarz tygodnia:

W tym tygodniu można wyróżnić conajmniej 2 graczy, którzy mogli powiedzieć o szczęśliwym doborze przeciwnika. Pierwszy z nich - Menele w Abordażu (Majchu). Ledwie 4 przeciwników zakończyłoby starcie z Majchem z mniejszą ilością punktów (Oblivion, Glut, Bosh i Huncwoty). Meneli trafili na tych 1 i wygrali swoje starcie 5-4. Co prawda z każdym z pozostałych Majchu zdobyłby więcej punktów, jednak i tak nie ma prawa narzekać bo równie dobrze mógł przegrać aż 8-1 z GRB! DECOS TEAMberwolves (Decos20) po tygodniu przerwy ponownie pojawia się wśród szczęśliwców kolejki. Wygrał on swoje starcie 6-3 chociaż średnio zdobywał ponad 2,5 punkta mniej! Jedynym przeciwnikiem, który "zaoferowałby" Decosowi większą ilość punktów był najgorszy tego tygodnia - GlutTeam. O małym fuksie może jeszcze mówić, wyżej wspomniany GRB. Wygrał on starcie z GreenBlood aż 8-1, choć mógł zdobyć 3pkt z drużyną Milwaukee Badgers, lub 4 pkt z 4 innymi drużynami.

 

Pechowiec tygodnia:

Ostatnio zauważyłem, że w swoich podsumowaniach niemal nic nie piszę o GreenBlood. Ekipa maxwebera była dosyć "nudną" drużyną, która kończyła niemal każdy tydzień w środku tabeli. Dziś jednak coś o nich popiszę, choć pewnie maxweber wolałby znaleźć coś o sobie w rubryce "Szczęściarze". Niestety znalazł się tutaj z powodu wyniku 1-8 w starciu z GRB. Co prawda rywal był ciężki, jednak taki wynik jest krzywdzący. Z nikim innym nie przegraliby aż tyle. Mało tego! W 4 starciach GrenBlood zgarnęliby 6 lub więcej punktów, w tym z drużyną Meneli, która w tabeli znajduje się przed nimi.

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Pogromcy Donków - 78 punktów (poprzedni rekord 77 pkt w 1 tyg.)

High Flying Circus 3 - 93 punktów (wyrównany rekord 93 pkt w 6 tyg.)

Wazki Wroclaw H2H - 79 punktów (poprzedni rekord 76 pkt w 4 tyg.)

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Huncwoty - 46 punktów (wyrównany rekord 46 pkt w 1 tyg.)

Glut Team - 37 punktów (poprzedni rekord 54 pkt w 1 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

Wazki Wroclaw H2H - 0,876 FT% (poprzedni rekord Marcin's Boss Team - 0,856 w 4 tyg.)

Milwaukee Badgers - 310 REB (poprzedni rekord Milwaukee Badgers - 292 w 3 tyg.)

Wazki Wroclaw H2H - 64 STL (poprzedni rekord Wazki Wroclaw H2H - 57 w 5 tyg.)

Najgorsze:

Glut Team - 310 PTS (poprzedni rekord Huncwoty - 313 w 1 tyg.)

 

Inne ciekawostki:

Wazki Wroclaw H2H w tym tygodniu byli najlepsi w 4 kategoriach (FT%, 3PTM, AST i STL). Tym samym dołączyli oni do Detroit Gems, którzy w 5 tygodniu, również wygrywali w 4 kategoriach (3PTM, PTS, REB i TO).

 

Glut Team byli najgorsi w tej kolejce w 4 kategoriach (PTS, REB, AST, STL). Jest to drugi taki przypadek w sezonie. Poprzednio tej "sztuki" dokonał Marcin'S Boss Team w 2 tygodniu kiedy byli najgorsi w FG%, PTS, REB i BLK.

 

GRB wygrałby parę z Huncwotami aż 9-0. Była to trzecia taka para w sezonie w której padłby taki wynik. Poprzednie wyniki 9-0 pojawiły się w 1 tygodniu (Pogromcy Donków wygrali z DECOSem), oraz w 5 tygodniu (Glut Team z Marcin's Boss Team)

 

Tylko dwa razy drużyna, która w symulacji tygodnia zdobyła mniej niż 53 pkt wygrywała swoją parę w lidze Yahoo. Dwa razy dokonała tego ekipa DECOS TEAMberwolves - raz dziś i raz w 5 tygodniu.

 

Po raz drugi ekipa High Flying Circus 3 jest niepokonana w danym tygodniu. Poprzednio tej sztuki dokonała tydzień temu. Dwie inne drużyny, które tego dokonały to Milwaukee Badgers (w 1 tyg.) i Fighting irish (3 tyg.)

 

8-1 w parze GRB vs GreenBlood to nowy rekord sezonu. Nikt dotąd nie zdobył tylu punktów w swojej parze Yahoo co GRB. 15-krotnie padał wynik 7-2. 4 z tych 15 meczów było właśnie z udziałem GRB (3 zwycięstwa i 1 porażka).

 

GRB jest drugim w sezonie uczestnikiem, który wygrał mniej niż 11 par i znalazł się w TOP3 tygodnia. Pierwszy taki przypadek miał miejsce w 2 tygodniu, kiedy Fighting Irish również wygrał 10 par.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

7nm8Ygu.png

*nastąpiła mała korekta w 1 tygodniu. Niektóre drużyny miały o 1 punkt mniej/więcej.

 

Fighting Irish wracają na fotel lidera! Tylko jeden dzień Detroit Gems utrzymali się na szczycie. W wyniku nie co gorszego tygodnia spadają z powrotem na drugą pozycję. Za plecami tej dwójki - niezmiennie: GRB, Milwaukee i Pogromcy. Ta piątka utrzymuje się w TOP5 od 3 tygodnia. Teraz jednak mocno do nich zbliżył się zespół High Flying Circus 3, który zmniejszył dystans do piątego miejsca o 16 punktów. W środku tabeli wciąż panuje duży ścisk dlatego znów zanotowano małe przetasowanie. Bez przetasowań natomiast jest na dole tabeli gdzie 3 ostatnia miejsca wciąż zajmują OBLIVION, Marcin's Boss Team i DECOS TEAMberwolves.

 

Pozycja Decosa nie zmieniła się również w tabelii Yahoo i to on cały czas prowadzili w klasyfikacji drużyn, które mają największą różnicę względem mojej tabeli i tej w Yahoo. Najbardziej poszkodowaną ekipą w tym względzie jest najlepsza i najgorsza drużyna tego tygodnia, czyli High Flying Circus 3 i Glut Team. Oba te zespoły znajdują się o 3 pozycje niżej w notowaniach Yahoo w porównaniu do powyższej tabelki.

 

----

 

Jeszcze dziś dodam zapowiedź tygodnia. Większość mam już gotowe, pozostanie mi jedynie ułożyć wszystkie informacje w jakiejś tabelce, która będzie łatwa w odczytaniu.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja wygrałem ten tydzień 5-4, więc czemu piszesz o wygranych 4 kategoriach jak przed tygodniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie mikrofalowka pisze o 4 wygranych kategoriach w skali ligi a nie w konkretnym pojedynku

 

 

Oczywiście, że tak.

 

Tym szczęściarzem to jestem od pierwszej kolejki chyba Mikrofala :)

 

Słuchajcie Glut Team ostatnia aktywność 4 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ja wygrałem ten tydzień 5-4, więc czemu piszesz o wygranych 4 kategoriach jak przed tygodniem?

 

wg mnie mikrofalowka pisze o 4 wygranych kategoriach w skali ligi a nie w konkretnym pojedynku

 

 

Ano to chyba, że tak. A skoro już mamy oficjalne wyniki z tygodnia, to mogę zreferować, że skończyło się 5-4 dla mnie z wiceliderującym Detroit,a wygrałem to, co miałem wygrać. Co prawda ostatniego dnia sytuacja w trójkach wyglądała nie do końca jasno, bo był remis (a dodatkowo Detroit nie wystawili w sobotę Thorntona, który rzucił cztery), ale 7 trójek Knighta przy zerze Teletovica spowodowało, że o północy sprawa była wyjaśniona.

Ogólnie po 1/3 sezonu moja strategia draftowa sprawdza się zupełnie dobrze, choć wymagała kilku korekt zmniejszających ilość PG i SG, a zwiększających ilość PF i C. Dużo sobie obiecuję przy tym po trejdzie za R. Andersona, choć yahoo też mi mocno pomogło dając PFa Covingtonowi. Dzięki temu nie będę tracił tylu wartościowych spotkań i od wystawiania składu nie będzie mnie boleć głowa (np. wybieranie między Gordonem, Deronem i Rubio było słabe).

Co ciekawe, mam teraz bardzo wymagające 3 tygodnie, bo gram pod rząd ze ścisłą czołówką ligi: aktualnie z liderującymi Pogromcami Donków, właśnie zakończony tydzień z Detroit Gems, którzy byli drudzy, poprzedni tydzień z wiceliderującym właśnie GRB. Póki co wynik brzmi 9-8-1, więc zupełnie dobrze. Projekcje pokazują zaś, że i z Donkami powinienem wygrać 5-4. Tym samym żadna ekipa nie jest mi straszna, co jest optymistycznie nastraja w kontekście playoffów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forma rośnie, a ostatnie podsumowania mikrofalówki pokazują, że jest nawet lepiej niż myślałem, może te PO będą jeszcze osiągalne :)

 

Słuchajcie Glut Team ostatnia aktywność 4 grudnia.

No właśnie i niestety nie jest to jedyny przypadek, który najprawdopodobniej podchodzi pod olewanie. Ja właściciela drużyny Oblivion już wytykałem, bo może lepiej zrobić to teraz, kiedy jest jeszcze dużo czasu na pokazanie poważnego podejścia do rozgrywek i uniknięcie w przyszłym roku bana (z drugiej strony ciężko jednak uwierzyć, że wspomniani managerowie akurat na forum zajrzą).

 

Żebyśmy mieli naprawdę mocną ligę, zaangażowanie uczestników i wyrównane pojedynki na dobrym poziomie są na pewno niezbędne, szkoda że póki co nie wszystkim chyba na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbujmy więc z zapowiedzią kolejki :)

 

ZAPOWIEDŹ 8 KOLEJKI:

 

Jak czytać grafike:

niebieska tabelka:

symulacja: zsumowana liczba punktów danej drużyny z symulacji, oraz miejsce w tabeli z całego sezonu (tą tabelę można znaleźć w cotygodniowych podsumowaniach)

= - suma punktów danej drużyny z każdej tygodniowej potyczki przeciwko danemu rywalowi (przykład; Milwaukee Badgers mają 35 punktów co oznacza, że w 7 dotychczasowych starciach w każdym tygodniu z drużyną GRB zdobyły w sumie 35 punktów)

1,2,3... - wynik pary z poszczególnego tygodnia (przykład: w 1 tygodniu Milwaukee Badgers zdobyliby 5 punktów w parze z GRB, zaś GRB 4)

 

pomarańczowa tabelka:

yahoo - bilans oraz miejsce danej drużyny z realnej tabeli Yahoo.}

= - wynik pary w których bierze się pod uwagę zsumowaną liczbę poszczególnych statystyk z całego sezonu (przykład: Milwaukee Badgers w całym sezonie mają lepsze FG%, PTS, REB, AST, STL, BLK - oznacza to że mają w tej parze 6 punktów)

FG%, FT%, 3PTM... - zsumowana liczba poszczególnych statystyk z całego sezonu (te statystyki można znaleźć w lidze Yahoo w zakładce League->Team Stats->Totals)

 

06Mqg6r.png

Jeśli chodzi o pozycję zajmowane przez obie te drużyny w lidze, możemy spodziewać się tu niezłego pojedynku. Obie te ekipy prowadzą w statystyce skuteczności, dlatego ta kategoria może być kluczowa dla losów tej pary. Milwaukee Badgers to najtrudniejszy rywal dla GRB. Z każdym innym rywalem w lidze GRB zdobył więcej niż 27 punktów po 7 tygodniach. Choć statystyki nie są łaskawe dla GRB (przegrał 6 z 7 dotychczasowych starć, oraz przegrywa 6-3 w statystykach z całego sezonu), to tu możemy spodziewać się walki do ostatnich minut tygodnia. Milwaukee Badgers w każdym z ostatnich 3 tygodniach znajdowali się w TOP2 w blokach. Kolejny tak świetny tydzień może znacznie powiększyć szansę na wygranie pary.

 

Bl2jM6x.png

Ciężko wierzyć, by znajdująca się w gazie drużyna High Flying Circus miała przegrać to spotkanie z Oblivion. W PTS, REB, STL i BLK różnica między tymi zespołami jest zbyt duża. Jedyna szansa dla Oblivion na wygranie tej pary, to gorsza kolejka w tych statystykach dla Andrew23 i jego HFC3, lub wygranie wszystkich pozostałych. Jedyna kategoria w której Oblivion nie musi się obawiać rywala to straty. Jedynie w 1 tygodniu HFC byłby górą w tej statystyce. Tu niestety zapowiada się łatwe zwycięstwo i jedynym pytaniem będzie "ile punktów w tej parze zainkasuje Andrew23?".

 

UUPhcLl.png

Miejsce w lidze Yahoo sugerowałoby, że możemy być świadkami bardzo zaciętej pary, jednak sytuacja jest trochę inna. Menele zdobywają średnio mniej niż 3,5 pkta w starciach z Fighiting Irish. Nie wygrali dotąd w żadnym tygodniu z zbliżającym się rywalem i podobnie zapowiada się w tym tygodniu. Tocheck i jego Fighting Irish mają jedynie 3 słabe kategorie i by wygrać z nim trzeba bezwzględnie w nich wygrywać (FG%, BLK, TO). Menele jednak są gorsi w skuteczności przez co ich sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje.

 

SkXK7tP.png

Ważki to nudny przeciwnik. Wie o tym niemal każdy kto się już mierzył z naszym komisarzem. W starciach z nim można liczyć na łatwe punkty w FG%, REB, BLK i TO natomiast w FT%, 3PTM, AST i STL rzadko kiedy można uzyskać choćby 1 punkt. Pogromcy Donków to zupełnia inna drużyna. Szogo stawia na solidność niemal w każdej kategorii. W aż 7 statystykach (FT%, 3PTM, PTS, REB, AST, ST, BLK) Pogromcy znajdują się na pozycjach 4-7 w porównaniu do innych graczy ligi. Jedyną kategorią w której szogo odstaje to straty i to właśnie one mogą zapewnić obu graczom największe emocje. Niemniej w pozostałych kategoriach w których Wazki brylują również można liczyć spore emocje. Głównym zadaniem Washko będzie pilnowanie tych 4 kategorii razem z punktami i stratami, zaś szogo musi uważnie obserwować każdy gorszy dzień w którejś z 4 ulubionych statystyk Ważek, by następnie to wykorzystać. Obstawiam remis!

 

cBKA3I9.png

Różnica między tymi drużynami w lidze Yahoo i w moich symulacjach pokazuje jasno kto jest tu faworytem. Dla Detroit Gems, zbliżający się rywal jest jednym z łatwiejszych w lidze. Jedynie przeciwko Oblivionowi ekipa BlackMamby zdobywa więcej punktów. Jest jednak światełko nadziei dla GreenBlood. W aż 5 statystykach różnica między tymi zespołami nie jest tak duża. Mowa tu o REB, AST, ST, BLK, TO. Jeśli Detroit zaliczy gorszy tydzień, lub GreenBlood zanotują progres wtedy możemy spodziewać się tu niespodzianki. Mimo sporej różnicy między tymi zespołami już raz GreenBlood udało się wygrać - w 2 tygodniu, a w 4 kolejce GreenBlood od zwycięstwa dzieliły 4 bloki. Czy w tym tygodniu szczęście dopisze? Okaże się za kilka dni.

 

D1uRU5v.png

DECOS w lidze Yahoo jest o 6 pozycji wyżej niż Gluty, jednak w moich symulacjach znajdują się o 3 pozycje niżej. Dziwna to para tym bardziej jesli spojrzymy na ich bezpośrednie starcia w poprzednich kolejkach oraz zsumowane statystyki z całego sezonu. Gluty wygrywają z Decosami w "niebieskiej tabelce" 34-28, jednak w tej pomarańczowej - czyli zsumowanych statystykach z całego sezonu już przegrywają. Tutaj może paść każdy wynik: od 7-2 dla DECOSa (jak w minionej kolejce) lub 7-2 dla GlutTeam (wynik z 4 tygodnia).

 

QeeyQ52.png

Para Milwaukee Badgers i GRB to pojedynek zespołów z najlepszą skutecznością, zaś tu mamy podobnie, gdyż Huncwoty i Like a Bosh to zespoły z 3 i 4 pozycji z tej statystyki. Obie te ekipy również błyszczą w statystyce strat (Bosh jest nawet najlepszy w lidze w tej kategorii). Tylko co więcej? W pozostałych kategoriach drużyna KUza (Bosh) nie wygląda za dobrze. Jedynie w blokach są w górnej połowie tabeli. W drużynie Huncwotów wygląda to już lepiej, choć również nie ma rewelacji. Tak podobne sylwetki drużyn sprawiają, że w tej parze może paść absolutnie każdy wynik. Kto nie wierzy, niech sprawdzi ich dotychczasowe starcia w porpzednich tygodniach. 3-krotnie Huncowty zbierali 6 punktów w tych starciach, ale zdarzyła się im też wpadka w 5 tygodniu kiedy przegrali 1-8. Kto zgadnie wynik tego spotkania powinien zostać odznaoczny "Orderem Sznurowadłowego Jasnowidztwa".

 

5ZzndvO.png

BarcaTeam to najlepsza ekipa w lidze pod względem PTS. W rzutach osobistych również są w elicie (2 miejsce). Inne statystyki w których "Katalończycy" brylują to trójki i asysty. Nie przypomina wam to kogoś? BarcaTeam są taką lekką modyfikacją Ważki Wroclaw. Barca trochę mniej skupia się na najlepszych statystykach, jednak przykładowa większą wagę do reszty kategorii. W moich symulacjach wygląda to przyzwoicie, jednak ze względu na nie co pechowy terminarz, ich siła nie jest tak widoczna w tabeli yahoo. W tym tygodniu trafia się im jednak wygodniejszy przeciwnik. Nie oznacza to jednak, że Marcin's Boss Team nie ma żadnych szans w tym spotkaniu. W kilku statystykach różnica między tymi zespołami nie jest tak wyraźna. Odpowiednie wykorzystanie swojego zespołu, połączone oczywiście z dobrą dyspozycją swoich zawodników może sprawić że doświadczymy powtórki z 3 tygodnia, kiedy Marcin jedyny raz w tym tygodniu wygrał z BarcąTeam. Kluczowe statystyki: FT%, 3PTM i AST.

 

----

 

Tak mniej więcej miały wyglądać zapowiedzi. Trochę się głowiłem jak przedstawić niektóre liczby w postaci grafiki/tabelki tak by odczytywanie ich nie sprawiało trudności. Myślę, że to co widzicie powyżej nie jest jakąś "fizyką kwantową" wśród grafik, jednak jakby były jakieś zastrzeżenia to mogę to poprawić. Zbliżają się święta, więc znajdę też więcej czasu na pisanie zapowiedzi. Także piszcie co się wam podoba,a co nie, oraz czy chcielibyście jakieś nowe informacje/liczby w tych zapowiedziach.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrażałem się negatywnie, ale po lekturze nie mam wątpliwości, że to świetny pomysł był :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście w przypadku mojego meczu prognoza okazała się nietrafiona!

 

Być na drugim miejscu w tabeli, wygrać 6-3 i spaść na trzecie. Hmmm... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście w przypadku mojego meczu prognoza okazała się nietrafiona!

 

Być na drugim miejscu w tabeli, wygrać 6-3 i spaść na trzecie. Hmmm... :P

 

A u mnie trafnie odczytana kluczowa kategoria (straty), choć wynik już nie (miał być remis, skończyło się 6-3 dla mnie). Przed ostatnim dniem miałem 4 straty przewagi, parę punktów i przegrywałem o dwie asysty. Ale grał u mnie prawie cały skład, a u Pogromców tylko Casspi i Koufos, więc był na z góry przegranej pozycji. Asysty załatwił jeszcze w pierwszym meczu Rubio (15), więc zostało pilnowanie punktów i strat. Wystawiłem więc jeszcze tylko dwóch punktujących i nie tracących za wiele i mogłem ogłaszać sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 8 KOLEJKI

p45qIwY.png

 

To był dosyć nudny tydzień. Każdy kto zaliczał udaną kolejkę wygrywał swoją parę w lidze Yahoo. Efektem tego szczęściarza i pechowca tygodnia było wyznaczyć ciężko. Ciężko również wyznaczyć najlepszy zespół tego tygodnia, bo tacy Detroit Gems (BlackMamba) mimo, że zanotowali aż 91 punktów to przegrali aż 5 par. Nawet 8 zespół tygodnia Pogromcy Donków (szogo)ma lepszy bilans, gdyż przegrał tylko 4 pary. Patrząc więc również na bilans z wszystkich par to jeszcze lepiej niż Detroit spisał się team Fighting Irish (Tocheck) i Huncwotów (?). Ci drudzy nie tyko zanotowali swój najlepszy wynik punktowy w symulacjach w sezonie, lecz również dobry tydzień odbił się w lidze Yahoo, gdzie zaliczyli swój "season-high" - 6 punktów w starciu z Like a Boshem. Na dnie tabeli znalazł się "opuszczony" Glut Team. Niestety "opuszczony" ponieważ od kilku dni skład Glutów nie ulega zmian, przez co cierpi cała liga, ale również i moje symulacje :D. Wracaj Glucie! Nie psuj zabawy innym :)

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 8 KOLEJCE

BMifKV9.png

Jak czytać tabelę:

Poziomo - liczba wygranych kategorii danej drużyny z danym przeciwnikiem

Pionowo - liczba przegranych kategorii danej drużyny z danym przeciwnikiem

na zielono - rzeczywista para z Yahoo z danego tygodnia

Po prawej macie sumę punktów, które zdobyła dana drużyna w wszystkich parach, a na dole sumę punktów, które straciła.

Przykład: W parze Milwaukee Badgers-GRB ci pierwsi zdobyli 3 punkty. Widzimy tą liczbę punktów w miejscu gdzie wiersz "MBadger" przecina się z kolumną "GRB". Dodatkowo komórka jest zielona co oznacza, że pojedynek tych 2 zespołów miał miejsce w rzeczywistej parze w lidze Yahoo. By sprawdzić ile punktów w tej parze zdobył zespół GRB musimy zajrzeć do wiersza "GRB" i kolumny "MBadger".

PS: Mimo mojego nieudolnego tłumaczenia, chyba połapiecie się o co w tej tabeli chodzi :D

 

Szczęściarz tygodnia:

W zasadzie każdy kto trafił na Glut Team mógł mówić o szczęściu, jednak jakby pójść tą logiką to co tydzień (dopóki właściciel Glutów nie wróci do gry) „farciarzem kolejki” zostawałby rywal Glut Team. Z tego powodu DECOS TEAMberwoles (Decos20) nie zostaną tutaj wyróżnieni, choć w tym tygodniu tylko w 2 parach zdobyliby więcej niż 5 punktów – 6 z Marcin’s Boss Team i 8 z nieobecnymi Glutami. Trzeba jednak pamiętać, że przeciętny tydzień tej ekipy pod względem punktowym w mojej symulacji jest również wynikiem decyzji Decosa, by paru naprawdę niezłych graczy posadzić na ławce w celu nie psucia sobie statystyk FG i FT. W ten sposób odrzucamy DECOSów, co sprawia że w tym tygodniu nikt tak naprawdę nie spełnia wystarczająco wielu wymagań by móc nazwać go szczęściarzem.

 

Pechowiec tygodnia:

Gdy w pierwszych 3 tygodniach Pogromcy Donków (szogo) trafiali na odpowiednio na 15, 16 i 13 zespół danego tygodnia było wiadomo, że prędzej czy później szczęście się skończy i szogo trafi na silniejszego rywala. Tak było już w poprzedniej kolejce, kiedy Pogromcy mierzyli się z Fighting Irish. W tej kolejce trafili na Ważki, czyli kolejnego niewygodnego rywala. W zapowiedzi kolejki pisałem, że straty mogą przynieść największe emocje i tak było. Zaledwie 4 straty różnicy, a jak do tego dodać ledwie 26 punktów różnicy możemy dojść do wniosku, że szogo nie miał do końca farta. No, nie miał. 3 punkty to była najmniejsza możliwa zdobycz punktowa w tym tygodniu dla Pogromców i tyle zdobył w starciu z washko. 7 pozycja Ważek też nie wiele mówi, bo Pogromcy wygraliby starcie z silniejszymi zespołami w tym tygodniu – Barcą Team (6-3), oraz z High Flying Circus (5-4). "Miałem pecha w tym tygodniu" może też powiedzieć GreenBlood (maxweber), który przegrał aż 1-8. W każdej innej parze zdobyłby więcej punktów, a ponadto sam mógł wygrać 8-1 w parze z Marcin's Boss Team.

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Huncwoty - 86 punktów (wyrównany rekord 82 pkt w 4 tyg.)

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Menele w abordażu - 50 punktów (wyrównany rekord 50 pkt w 4 tyg.)

Glut Team - 23 punkty (poprzedni rekord 37 pkt w 7 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

Ważki Wroclaw H2H - 0,876 FT% (wyrównany rekord Ważki Wroclaw H2H - 0,856 w 7 tyg.)

Glut Team - 24 TO (poprzedni rekord Like a Bosh - 33 w 6 tyg.)

Najgorsze:

Glut Team - 10 3PTM (poprzedni rekord OBLIVION - 10 w 1 tyg.)

Glut Team - 189 PTS (poprzedni rekord Glut Team - 310 w 7 tyg.)

Glut Team - 118 REB (poprzedni rekord Ważki Wrocław- 121 w 1 tyg.)

Glut Team - 8 BLK (poprzedni rekord należący do 3 drużyn - 10)

 

Inne ciekawostki:

 

Najmniejsza ilość punktów w symulacji w tygodniu, największa ilość kategorii w których byli najgorsi w tygodniu (aż 6) to tylko 2 z wielu "rekordów", które zostały pobite przez Glut Team w wyniku nieaktywności ich menadżera.

 

Po raz pierwszy w sezonie wszystkie zespoły z TOP7 danego tygodnia wygrały swoje realne pary z Yahoo. Poprzednio, gdy swoje mecze wygrywały wszystkie zespoły z TOP6, zespół z 7 miejsca przegrywał swoją parę (taka sytuacja miała miejsce 3-krotnie - w 1, 6 i 7 tygodniu)

 

Detroit Gems są jedynym zespołem, którzy zdobyli więcej niż 90 pkt w tygodniu i jednocześnie wygrali mniej niż 12 par.

 

Od 5 tygodnia, kiedy swoją parę Yahoo wygrali DECOS, GreenBlood są jedynym zespołem, którzy nie wygrali żadnej swojej pary w lidze Yahoo. Najbliżej zwycięstwa byli 2 tygodnia kiedy zremisowali 4-4 z Glut Team.

 

Detroit Gems w tej kolejce w 5 parach zdobyli więcej niż 7 punktów. Jest to nowy rekord rozgrywek, gdyż nikt dotąd nie zdobył 8 lub 9 punktów w więcej niż 3 parach.

 

Pogromcy Donków byli najlepsi w tym tygodniu w jednej z kategorii (zbiórki). Jest to drugie takie osiągnięcie w sezonie (poprzednio wygrana w asystach 2 tygodnia). Zaledwie 2 wygrane statystyki w tygodniu na przestrzeni całego sezonu to 14 wynik wśród wszystkich zespołów ligi. Jedynie GreenBlood i Oblivion, którzy wygrywali tylko raz (obaj w FG%), są gorsi w tej klasyfikacji.

 

Milwaukee Badgers po raz pierwszy od 2 tygodnia nie wygrali w żadnej z statystyk. W wyniku tego spadli na 2 pozycję w klasyfikacji drużyn, które najczęściej wygrywały którąś z kategorii w tygodniu. Obecnie liderem są Ważki Wrocław - 13 razy wygrywali którąś z statystyk w całym sezonie (Milwaukee zrobili to 12-krotnie).

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

LwSTOT8.png

 

Tylko na 1 tydzień Fighting Irish przeskoczyli Detroit Gems w klasyfikacji sezonowej. Przewaga Detroit jednak wynosi zaledwie 1 punkt, dlatego za tydzień znów może być przetasowanie w TOP2. W wyniku świetnego tygodnia o 3 pozycję w górę w stosunku do ostatniego podsumowania wyskoczyła ekipa Huncwotów. Na przeciwnym biegunie znajdują się Menele w abordażu i GlutTeam. Obie te drużyny zanotowały spadek o 2 pozycję w dół.

 

W tabeli Yahoo zaszło parę zmian w górnej części tabeli. W TOP4 wszystko obróciło się do góry nogami. Detroit Gems wskoczyli z 4 na 1 pozycję a Fighting Irish z 3 na 2. Na 3 pozycji mamy GRB i w ten sposób podium z moich symulacji i z ligi Yahoo się zgadzają. Na niższych pozycjach mamy parę widocznych różnic. Między innymi Milwaukee Badgers i High Flying Circus 3 w realnej tabeli znajdują się niżej niż wskazuje ich realna siła, natomiast DECOS TEAMberwolves wciąż są zespołem, który odnosi największe korzyści na doborze przeciwnika. W ostatnich 4 tygodniach w swoich parach zespół Decosa20 wygrywał w 27 kategoriach co jest najlepszym rezultatem wśród całej ligi. Jest to zaskakująca statystyka, bo w tych tygodniach był zaledwie… 13 graczem w punktach zdobytych w symulacjach. Efekt tylu punktów w parach Yahoo, mimo przeciętnej dyspozycji przez ten okres czasu, to wynik szczęśliwego doboru przeciwnika. W 3 z 4 tych tygodni Decos mierzył się z 15 lub 16 zespołem tygodnia. Raz mierzył się z 10 zespołem.

 

----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz drugi raz z rzędu jestem w kategorii "pechowiec tygodnia", coś czuję , że jak tak dalej pójdzie to na koniec sezonu mam zagwarantowaną nagrodę w tej kategorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz drugi raz z rzędu jestem w kategorii "pechowiec tygodnia", coś czuję , że jak tak dalej pójdzie to na koniec sezonu mam zagwarantowaną nagrodę w tej kategorii...

 

To się niestety zgadza. Obecnie GreenBlood to najbardziej pechowa drużyna w doborze rywali, nie tylko w naszej lidze, ale i w porównaniu do 1 ligi. W ostatnich 5 tygodniach trafiłeś na 5 zespołów z top7 z całego sezonu, a ponadto w 3 ostatnich tygodniach mierzysz się odpowiednio z 4, 2 i 1 drużyną danego tygodnia. Myślę, że już wkrótce będzie lepiej. Nie poddawaj się a już za kilka tygodni będziesz w górnej części tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, ze mecz z Toba byl bardzo wyrownany i w sumie zadecydowal ostatni dzien, gdzie mialem wiecej wartosciowych zawodnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podać się na pewno nie zamierzam, liczę , że w końcu wszyscy wyzdrowieją i pójdę trochę w górę tabeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 9 KOLEJKI

2cpZ0pH.png

 

W "świątecznej" 9 kolejce ligowych zmagań na szczycie znalazł się zespół Pogromców Donków (szogo), który zdominował resztę graczy. Szogo zdobył aż 19 punktów więcej niż drugi tego tygodnia GRB Budżet H2H (GRB). Już ta różnica między 1 a 2 drużyną mówi wiele, ale jeszcze więcej powie nam łączna ilość punktów Pogromców w tym tygodniu - aż 105! To była deklasacja. Przegranie w tej kolejce z szogiem 4-5 nie było wstydem, a tego dokonały jedynie 2 drużyny - Ważki Wrocław i Milwaukee Badgers. Kolejny dobry tydzień zanotowała drużyna BarcyTeam, jednak nie wystarczyło to do wygrania swojej pary. Fatalny tydzień ma natomiast za sobą OBLIVION. Ekipa rodem z świata The Elder Scrolls zanotowała nawet mniej punktów niż afkujący Glut Team i przegrałaby z nimi parę!

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 9 KOLEJCE

hc92xLN.png

 

Szczęściarz tygodnia:

Team Marcin's Boss Team (mkaszewski) może mówić o naprawdę sporym szczęściu. Po raz drugi w historii naszej ligi, drużyna która wygrała 3 lub mniej par w całej symulacji tygodnia wygrywała również swoją parę w Yahoo. Poprzednio dokonał tego Decos20 (w 5 tyg.), teraz jego osiągnięcie powtórzył mkaszewski. Marcin's Boss Team wygrywali w tym tygodniu pary jedynie z graczami, którzy znaleźli się niżej niż on w tabeli tygodnia (wszystkie te spotkania zakończyłyby się wynikiem 6-3 dla makaszewskiego). W ponad połowie spotkań Marciny zdobyłby 3 lub mniej punktów.

 

Pechowiec tygodnia:

Ta literka "P" z czerwony tłem przy drużynie Barcy Team razi w oczy gdy spogląda się na tabelę 9 kolejki. Niestety dla Barcy, mimo dobrego tygodnia, przegrali swoją parę z drużyną, która zaliczyła gorszy tydzień w symulacji. W poprzednich kolejkach czasami zdarzały się podobne sytuacje kiedy drużyna lepsza danego tygodnia przegrywała swoją parę Yahoo, jednak nigdy przewaga tej drużyny w punktach zdobytych w symulacji nie była tak znacząca jak teraz. Aż 15 punktów więcej niż Milwaukee Badgers zainkasowała ekipa Barcy, jednak i tak przegrali z nimi rywalizację 4-5. Już samo to sprawia, że BarcaTeam może mówić o wielkim pechu, jednak jak jeszcze do tego dodamy fakt, że mieli tylko 1 blok mniej w tygodniu od Milwaukee, a starcie z Oblivionem, czy szczęściarzami tygodnia - Marcin's Boss Team zakończyłoby się wynikiem 8-1 to można powiedzieć, że to był jeden z największych pechowców tygodnia w sezonie.

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Pogromcy Donków - 105 punktów (poprzedni rekord 81 pkt w 4 tyg.)

Wazki Wroclaw H2H - 80 punktów (poprzedni rekord 79 pkt w 7 tyg.)

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Fighting Irish- 54 punkty (poprzedni rekord 66 pkt w 6 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

Glut Team - 22 TO (poprzedni rekord Glut Team - 24 w 8 tyg.)

Najgorsze:

Milwaukee Badgers - 0,52 FT% (poprzedni rekord Milwaukee Badgers - 53,1% w 6 tyg.)

Milwaukee Badgers - 9 3PTM (poprzedni rekord Glut Team - 10 w 8 tyg.)

Glut Team - 102 REB (poprzedni rekord Glut Team - 118 w 8 tyg.)

Glut Team - 29 AST (poprzedni rekord Huncwoty - 43 w 1 tyg.)

 

Inne ciekawostki:

 

105 punktów zdobytych przez Pogromcy Donków to oczywiście nowy rekord sezonu. Poprzedni rekord sezonu wynosił 97 punktów i należał on do GRB Budżet H2H z 3 tygodnia.

 

W poprzednim tygodniu pisałem o nowym rekordzie Detroit Gems, którzy w 5 parach zdobyli 8 lub 9 punktów. W tej kolejce rekord został ponownie poprawiony. Pogromcy w aż 7 parach wygrali 8 kategorii! W wszystkich poprzednich 8 tygodniach dokonali tej sztuki zaledwie 5 razy!

 

Po raz 3 w sezonie zespół z TOP4 tygodnia przegrał swoją parę Yahoo. Dziś tą ekipą była BarcaTeam, która przegrała z Milwaukee Badgers. Poprzednie 2 takie przypadki były z udziałem drużyny Like a Bosh w 4 i 5 tygodniu.

 

Nieco inny rekord miał miejsce w dole tabeli. Po raz 3 w sezonie zespół z najgorszej 4 danego tygodnia wygrał swoją parę Yahoo. Dziś dokonał tego zespołu Marcin's Boss Team, a poprzednio 2-krotnie DECOS TEAMberwolves (w 5 i 7 tyg.).

 

DECOS TEAMberwolves wygrali swoją parę w Yahoo po raz 5 z rzędu. Brakuje im jedynie jednej wygranej do wyrównania największej serii zwycięstw w parach Yahoo pod rząd. Ta seria zwycięstw należy do Pogromców Donków, którzy wygrywali od 1 do 6 tygodnia swój pary w lidze Yahoo.

 

Detroit Gems i Fighting Irish przed tą kolejką ani razu w żadnej symulacji tygodnia nie zdobyliby mniej niż 2 punkty w jakiejś parze. W tej kolejce przegraliby jednak 1-8 z Pogromcami co sprawia, że jedynymi zespołami które ani raz w sezonie nie przegraliby parę z zaledwie 1 zdobytym punktem są Ważki, Milwaukee i GRB.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

NKRUHXC.png

 

Fatalny tydzień Detroit Gems i Fighting Irish sprawił, że między 1 a 4 zespołem mamy już tylko 16 punktów różnicy. Ich przewaga nad resztą stawki przed tą kolejką była jednak na tyle duża, że nie stracili swojej pozycji. Takiej przewagi nie miał team Milwaukee Badgers, który mimo lepszego tygodnia niż 2 wyżej wymienione zespoły spadł w tabeli o 2 pozycję. W porównaniu do poprzedniego tygodnia mamy jeszcze 2 zmiany na pozycjach 10-11 między Like a Bosh, a Menele w abordażu, oraz na pozycjach 13-14 gdzie afkujący Glut Team zbliżył się do dna tabeli. Jeżeli właściciel Glutów nie wróci, to już za tydzień mogą stracić kolejną pozycję.

 

----

 

PS. 1/2 stycznia postaram się dodać posta w którym podsumuje połowę sezonu w wykonaniu KAŻDEGO zespołu. Oczywiście postaram się wrzucić parę tabelek i kilka ciekawostek związanych z każdą drużyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikrofalówka, domyślam się, że na nadmiar czasu nie narzekasz, zresztą pewnie jak każdy, ale w wolnej chwili zapraszam do 1 ligi ;)

 

Robisz zajebistą robotę, chapeau bas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bye Bye Bledsoe. Po bardzo dobrym początku sezonu przyszedł czas na zadyszkę ale teraz to nie wiem jak to się potoczy, mam nadzieję że nikt więcej nie wypadnie. Z kilkoma menagos nie chciałbym się mierzyc w playoffach i bede kombinował zeby na nich nie trafic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w życiu bym nie przypuszczał, że z radością przyjmę porażkę w stosunku 4-5 z High Flying Circus 3 :) Wszystko przez to, że mogło być znacznie gorzej, gdyż jeszcze wczoraj było bodaj 2-7, a ostatniego dnia mogłem przegrać straty i asysty, a także trójki, co mi się dotychczas nie przytrafiło. Nie ma się jednak co dziwić, skoro po 50 przechwytach w zeszłym tygodniu i 57 tydzień wcześniej zaliczyłem zapaść i udało mi się ich uciułać raptem 35. W dodatku HFC zdobyli rekordowe przeciwko mnie 611 punktów.

Najbliższy tydzień z Decosem, który właśnie przerąbał 2-7, więc liczę, że się odkuję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 10 KOLEJKI

SaulZsN.png

 

Nowy rok 2016 najlepiej przywitał High Flying Circus3. Ta ekipa potwierdza kapitalną dyspozycję. W ostatnich 5 tygodniach HFC3 zainkasowali 441 punktów i jest to zdecydowanie najlepszy wynik. Drugi pod tym względem zespół Pogromców Donków ma 406 pkt w tym okresie. Zadowolony może być też zespól Huncwotów. Po raz trzeci wybili się ponad przeciętność i zajęli miejsce na podium (w tej kolejce rekordowa 2 pozycja). W tej kolejce byliśmy również świadkami starcia dwóch drużyn z czuba tabeli Yahoo. W starciu GRB i Pogromców padł jednak remis, ale obie drużyny utrzymały się na topie w tabeli. inne drużyny z topu, czyli Fighting Irish i Detroit Gems, po fatalnej poprzedniej kolejce wrócili na swoje miejsce. Noworocznego kaca zalicza Milwaukee Badgers, oraz Like a Bosh. O ile ci pierwsi zanotowali taką wpadkę po raz pierwszy o 2 kolejki to ekipa Like a Bosh od paru kolejek znajduje się na równej pochyłej. W ostatnich 5 tygodniach są 14 zespołem w lidze jeśli chodzi o moje symulacje.

 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR W 10 KOLEJCE

khDFpVw.png

 

Szczęściarz tygodnia:

Już dawno nie było przypadku, by drużyna która zajęła miejsce 7 lub dalsze w tygodniu wygrała swoją parę w Yahoo. BarcaTeam dokonała to tylko dzięki temu, że mierzyli się z najgorszą ekipą tygodnia - Like a Bosh. Oczywiście 7 punktów zdobyte w tej parze to było maksimum w tym tygodniu. Jedynie w 3 innych parach Barca mogła liczyć na podobną ilość zdobytych punktów (6 pkt w parze z Oblivionem, Glutem i Wazkami). Szczęście spore, jednak w poprzednim tygodniu mieli taką samą ilość pecha, tak więc chyba Barca wyszła na 0.

 

Pechowiec tygodnia:

To już nie robi się śmieszne, lecz tragiczne. Praktycznie w każdym z poprzednich 3-4 tygodniów, mógłbym w rubryce "pechowca tygodnia" wypisywać GreenBlood. Nie inaczej jest w tym tygodniu. Po raz pierwszy od 5 kolejki GreenBlood trafili na zespół, który nie skończył w TOP4 w danym tygodniu, jednak na nie wiele się to zdało. Menele w Abordażu, ,mimo że znaleźli się o 2 pozycję niżej w podsumowaniu niż GreenBlood to i tak wygrali z nimi parę 5-4. Maxweber pociesze cię jedną informacją. Z 14 drużyną (DECOS) też byś przegrał 4-5, a w 1 parze zdobyłbyś zaledwie 1 punkt (Z High Flying) tak więc zawsze mogło być gorzej.

 

Swój najlepszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Huncwoty - 88 punktów (poprzedni rekord 86 pkt w 8 tyg.)

 

Swój najgorszy tydzień (pod względem punktowym) notują:

Milwaukee Badgers- 48 punktów (poprzedni rekord 58 pkt w 2 tyg.)

 

Rekordy statystyczne w tym tygodniu:

Najlepsze:

Wazki Wroclaw H2H - 87,7 FT% (poprzedni rekord Wazki Wroclaw H2H - 87,6 % w 8 tyg.)

Najgorsze:

Like a Bosh - 3 BLK (poprzedni rekord Wazki Wroclaw H2H - 8 BLK w 8 tyg.)

 

Inne ciekawostki:

 

Po raz pierwszy od 1 tygodnia, drużyna która zajęła 10 pozycję w tabeli tygodniowej wygrała swoją parę w Yahoo. OD 1 kolejki drużyny z 10 pozycji przegrały 6 razy i zremisowały 2 razy.

 

Like a Bosh w tym tygodniu byli najgorsi w REB, AST, STL, BLK. W wszystkich poprzednich 9 tygodniach był tylko 2 razy najgorszą drużyną w którejś z kategorii. Obie te przegrane kategorie miały miejsce w 3 tygodniu kiedy Like a Bosh byli najgorsi w PTS i AST.

 

Huncwoty po raz pierwszy od 4 tygodnia byli najlepsi w kolejce w którejś z kategorii. W tym tygodniu byli najlepsi w 3PTM i PTS. Co ciekawe w 4 tygodniu również wygrali w tych kategoriach.

 

High Flying Circus3 po raz 3 w tym sezonie zdobywają 90 lub więcej punktów w tygodniu. Dołączają tym samym do Detroit Gems, którzy mogą pochwalić się podobnym osiągnięciem.

 

Milwaukee Badgers w tym tygodniu w parze z GRB wygraliby jedynie w 1 kategorii. Jest to 1 taki ich przypadek w sezonie, gdyż z wszystkich poprzednich par zdobyliby co najmniej 2 punkty. W ten sposób jedynymi zespołami które w wszystkich dotychczasowych symulacjach wciąż nie przegraliby żadnej par z co najwyżej 1 punktem to Wazki Wroclaw H2H i GRB Budzet H2H.

 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU

Qiq2xAN.png

 

Kolejna roszada na miejscach 1-2 staje się już powoli czymś normalnym. Nowym liderem symulacji staje się Fighting Irish. W wyniku słabszego tygodnia Milwaukee Badgers i lepszego High Flying Circus3 pomiędzy drużyną z 5 a 6 pozycji mamy już prawie 50 pkt różnicy. W tym momencie pierwsza 5 wyraźnie odskoczyła od reszty. GreenBlood mimo, że znów w tym tygodniu nie dominowali to awansowali na 11 pozycję. Marne to pocieszenie skoro w najważniejszej tabeli Yahoo jest niemal na samym dnie.

 

W wyniku remisu Pogromców i GRB, oraz wygrania pary Detroit Gems, na czele tabeli Yahoo mamy 3 drużyny z tą samą ilością wygranych kategorii w całym sezonie. Tuż za tą trójką plasuje się Fighting Irish. Ścisk spory, ale podobna sytuacja jest w środku tabeli. Pomiędzy 6 a 11 drużyną jest tylko 3 punkty różnicy. W ogóle na ten moment wydaje się, że o awans do playoffów będzie walczyć większość graczy. Nawet Marcin's Boss Team i Like a Bosh mogą awansować sporo w górę tabeli, jednak muszą wygrywać już teraz.

 

----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mikrofalowka. Czy projekcje zamierzasz kontynuować, czy zarzuciłeś ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że na zapowiedzi (to co zrobiłem raz przed 8 tygodniem bodajże) nie będę miał sporo czasu przez najbliższym miesiąc. Jednak przed playoffami postaram się przygotować coś ekstra :)

 

I jeszcze do tego podsumowania połowy sezonu (pisałem o tym pod podsumowaniem 9 kolejki). Obiecywałem to na 1/2 stycznia, jednak nie znalazłem na to wystarczająco czasu, a ponadto, jeśli mam być całkowicie szczery, nie do końca chciało mi się to robić wtedy :). Nie mniej skoro zadeklarowałem, że coś takiego zrobię, to postaram się to wykonać w ciągu tygodnia i wrzucić tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem dodam podsumowanie sezonu. Jeśli zdążę to dodam dal całej ligi, jeśli nie to tylko dla połowy drużyn, a resztę napiszę na piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×