Skocz do zawartości
barcalover

1 Liga H2H BudgetSznur 2015/16

Polecane posty

1. (9) Kevin Durant (OKC - SF,PF) $71

W tej cenie, biorę z pocałowaniem ręki. Nie ma co komentować, los mojej drużyny będzie w dużej mierze zależny od jego zdrowia i formy.

 

2. (22) Dirk Nowitzki (Dal - PF,C) $17

Nieplanowany zakup. Będzie miał jakieś 25 minut, więc mało, ale liczę na regularne Dirkowanie z jego strony, czyli instant fts+3pts+pts. Coś ponadto będę traktował jako bonus.

 

3. (36) Tobias Harris (Orl - SF,PF) $23

Sądziłem, że gracze o podobnej charakterystyce pójdą w późniejszej fazie draftu drożej, więc go kupiłem i chyba miałem po części rację.

 

4. (52) Tyson Chandler (Pho - C) $18

Tutaj jestem połowicznie zadowolony. Oczywiście liczę na regularną grę, sztab medyczny Phoenix oraz współpracę z Bledsoe, ale mimo wszystko parę dolców za dużo zapłaciłem.

 

5. (61) Giannis Antetokounmpo (Mil - SF,PF) $15

Tak, tak, wiem, że Bucks mają słaby PO schedule, ale Giannis w takiej cenie? Biorę.

 

6. (69) Goran Dragic (Mia - PG,SG) $20

Ten zakup uważam za mój steal. Dla mnie to jest czołówka PG, może nieco słabszy od dwójki Conley i Teague, ale jego % są lepsze.

 

7. (72) Jrue Holiday (NO - PG) $13

Coroczny znak zapytania ze zdrowiem, ale jeśli w końcu wróci, to będzie robił rzeźnię z Davisem pod okiem Gentrego.

 

8. (99) Al-Farouq Aminu (Por - SF,PF) $7

Mr. Do it all. Niedoceniany, a w Portland powinni się na nim poznać. Masa zbiórek ze skrzydła. Przydarzą się.

 

9. (100) David Lee (Bos - PF,C) $9

Najlepszy podkoszowy Celtics i ciche źródło asyst, które także bardzo się przydadzą. Liczę na bounce back w jego wykonaniu i może nawet będzie All-Starem? ;)

 

10. (139) Jamal Crawford (LAC - SG,SF) $2

Uzupełnienie nr 1. Trójki, trochę asyst i osobistych.

 

11. (145) Aaron Gordon (Orl - PF) $2

Myślałem, że pójdzie drożej. Super zakup za $2. Spodziewam się świetnego roku w Orlando. Minuty już na niego czekają, oby zdrowie dopisało.

 

12. (149) Courtney Lee (Mem - SG,SF) $2

Mój mini JJ Redick.

 

13. (161) Willie Cauley-Stein (Sac - C) $1

Kogoś trzeba było wziąć, może wypali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobno w naszej lidze bedzie il spot-chcialem to od razu przetestowac-jak to sie robi,bo nie widze tej opcji ani w moim rosterze na yahoo ani na stronie glownej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsza część draftu to tradycyjne podbijanie niechcianych graczy + bezowocne czekanie, że Dig odejdzie od swojego zwycięskiego ale nudnawego już schematu Paul + wysoki z kiepskim FT% (ale chociaż musiał parę $ więcej na ten cel przeznaczyć). potem późne dołączenie się do aukcji, Griffin i Ibaka w dobrych cenach a następnie szybkie przepłacenie Jordana, Arizy i Bledsoe i zostanie z groszami na uzupełnienie szrociku. oczekiwanie na licytację jednodolarowców umilane pocałunkami i pozdrowieniami dla obłędnie irytującego tizza i jego chłopaka ricky martina. zapowiada się sezon dużego rotowania i wygryzania bytu w pierwszej lidze no ale tu nigdy nie było łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed draftem miałem plan wzięcia CP3 i Walla za około 110$, ale z powodu wyższych cen tych graczy musiałem zmienić założenia i znów skończyłem z jednym dobrym rozgrywającym. Doświadczony poprzednim sezonem przy tankowaniu FT (na starcie z każdym przegrywałem 3 kategorie), dążyłem do lepszego zbilansowania składu i nie olania punktów ani trójek, a co z tego wyjdzie to się zobaczy. Obawiam się że slot IL może trochę zmienić grę, bo mniej ciekawych graczy będzie trafiało na FA, ale za to otwierają się inne możliwości, więc po sezonie się zweryfikuje jego przydatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam skopciłem ten draft popisowo. Obrałem plan ściągnięcia dwóch z Drummonda/DJa/Howarda, których potem miałem jakoś sensownie obudować. Na początku jak zwykle, czekałem aż pójdą wszystkie te koksy i przyglądałem się, czy któryś nie pójdzie za nisko, wtedy ewentualnie włączyłbym się do licytacji. Drummond poleciał za 50$, więc celem był DJ, ale nie sądziłem, że jego cena wyleci tak wysoko (dobra licytacja Gooz, jedynie mam satysfakcję, że gdyby nie ja, to zgarnąłbyś go za 40$). Widząc jak mój plan bierze w łeb, chyba zgłupiałem licytując się o Wade'a, trochę poratowała mnie niska cena Monroe i Howarda. Ostatecznie nie mając statystycznych gwiazd w drużynie, skończyło się na takim byle jakim składzie, który dodatkowo jest silnie podatny na kontuzje (Wade, Jones, Randolph, Howard) i bez wyjątkowego szczęścia do zdrowia, którego zazwyczaj nie mam, lecę z ligi już w lutym. Utrzymać mnie w niej mogą też znaczne progresy Paytona/Oladipo/Wigginsa/Monroe, ale to już bardziej jak wishful thinking. Będzie sporo czołgania się na wolnych agentach i walki o to dziesiąte miejsce. Playoffy nawet nie są celem, bo i tak niewiele jestem tam w stanie ugrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Dla mnie draft zapauzował po 15 min na 2 godziny :)

Broda, Modelka i LaLa zeżarły mi całkowicie budżet, ale bez dwóch zdań mam potencjalnie 3 nakurwiaczy w tym sezonie...jak zdrowie dopisze. Trochę jestem zły na siebie, że nie mam centra o jakim myślałem, odpuściłem dwóch, którzy wcale tak drogo nie poszli, a do mojej taktyki byliby idealni. Trochę też za mało asyst nałapałem, może FA poratuje.

W poprzednim roku byłem na drafcie po kilku piwach i taktyka poszła się jebać już po kilku minutach(gdyby nie rezygnacja Nalesnicka gościłbym w 2 lidze). W tym roku przynajmniej trzymałem się założeń. Liczę na koszenie w FT%, PTS, 3PM, AS?, STL.

Czuwaj!

 

KNT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. (23) Marcin Gortat (Was - C) $20

2. (38) Kenneth Faried (Den - PF,C) $18

3. (42) Pau Gasol (Chi - PF,C) $36

4. (58) Jeff Teague (Atl - PG) $35

5. (66) Danilo Gallinari (Den - SF) $21

6. (82) Khris Middleton (Mil - SG,SF) $21

7. (112) J.J. Redick (LAC - SG) $8

8. (122) J.R. Smith (Cle - SG,SF) $6

9. (123) Ed Davis (Por - PF,C) $6

10. (130) Jae Crowder (Bos - SF,PF) $2

11. (133) Jusuf Nurkic (Den - C) $6

12. (134) Jared Sullinger (Bos - PF,C) $3

13. (137) Darren Collison (Sac - PG) $10

Unused $8

 

Ciężki mi powiedzieć na co stać ten skład. Mam nadzieję, że na walkę o PO. Trochę przepłaciłem Gasola i Teague'a, przez co potem za bardzo oszczędzałem i koniec końców zostało mi aż 8$. Na pewno była szansa wylicytować lepszego big mana niż każdy z trójki Ed Davis, Sullinger i Nurkic. Nabrałem też za dużo gości z Denver, więc pewnie będzie trzeba coś powymieniać, choć przynajmniej schedule na PO mają bardzo dobry, ale jak wiadomo najpierw trzeba do nich wejść. Podsumowując powinienem mieć najmniej TO z całej ligi, sporo zbiórek, bloków i dobre FG%. Zobaczymy jaki to da wynik :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wrocilem z roboty o 19.30, przez pol godziny walczylem ze zjawiskiem znanym pod kryptonimem "bunt dwulatka", jeszcze tylko szybka kapiel, mis uszatek i moglem o 20.20 zasiasc przed kompem :-) aha, jeszcze musialem w miedzyczasie naprawic internet, ktory sie postanowil zjebac... Tak ze w draft wszedlem dosc pobudzony, co widac po 2 pierwszych pickach;-) no ale powaznie Panowie, myslalem ze Steph i Brew pojda w okolicach 90 bo to sa nakurwiacze fantasy, jeszcze ttlko KD jak bedzie zdrowy i w formie moze sie do nich zblizyc. Reszte skladu komentowac nie bede :-) jak ta dwojka bedzie zdrowa to rotujac i szukajac fajnych FA powinienem namieszac w lidze, jak sie ktorys posypie na dluzej to bede w ciemnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damian Lillard Por - PG

Kyle Korver Atl - SG,SF

John Wall Was - PG

Robert Covington Phi - SG,SF

Derrick Favors Uta - PF,C

Markieff Morris Pho - PF,C

Jahlil Okafor Phi - C

Julius Randle LAL - PF

Marcus Smart Bos - PG

Tyler Zeller Bos - PF,C

Kris Humphries Was - PF,C

Bojan Bogdanovic Bkn - SG,SF

Noah Vonleh Por - PF

 

Przed draftem założyłem sobie na początku kupić bardzo dobrego PG i C , kupiłem dwóch PG...Później z niewyjaśnionych przyczyn kliknąłem 29 za Favorsa, do teraz nie wiem co mnie tknęło. Ratowałem się później słabszymi wysokimi, Korver i Covington mają rzucać trójki, chociaż ten drugi przepłacony prze zemnie gdy już nikogo ciekawego na rynku nie było.

 

Oficjalnie Lillard lub Wall do oddania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Tramwajs

Budget $200

 

Jak zawsze, albo zazwyczaj mój plan był taki, że go wcale nie było... Jakiś się wyklarowywał w trakcie, psuł potem namiętnie, obrywał w łeb, przeistaczał się w jakiś inny i koniec końców wyszedł mi taki wynalazek, na którym Yahoo predykszyns nie pozostawiły suchej nitki...

 

1. (4) Paul George (Ind - SG,SF,PF) $49

Czy Jurek będzie tym Jurkiem sprzed kontuzji, czy jakąś jego gorszą wersją, czy tylko jakimś marnym ochłapem na miarę wcześniejszego lidera Pacers, Grangera. Zaryzykowałem i czekam na efekty...

 

2. (8) Rudy Gobert (Uta - C) $39

Gobcio powinien się rozwijać, a jak będzie tylko tak, jak w zeszłem sezonie, to i tak jestem zadowolony. Na minus FT%...

 

3. (14) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C) $57

Generalnie maszyna z wybitymi trybami do FT% i TOV. Oby się w jakieś suspensions nie wpierdzielił...

 

4. (68) Emmanuel Mudiay (Den - PG) $10

Od kilku lat starałem się omijać rookasów, ale cena jakaś taka mi się sympatyczna wydawała - to pewnie pozostałości po przedwczorajszym drafcie w Roto Dynasty. Naprawdę taka tragedia u niego z procentami? Zobaczymy...

 

5. (76) Ricky Rubio (Min - PG) $17

Więcej kreowania, podawania i przechwytywania, mam nadzieję, przełoży się na jakieś znośniejsze procenty z gry...

 

6. (86) Derrick Rose (Chi - PG) $14

Na drafcie powiedziałem wszystko - cena przystępna...

 

7. (108) Eric Gordon (NO - SG) $8

WFT - uj wi o co mi tutaj chodziło... Nie dość, że w niego nie wierzę, to jeszcze na dodatek mnie wkurwia... A już wiem - powiedziałem sobie, że do ośmiu $ mogę wydać na następnego zawodnika z trójkami i dobrymi FT% - i tak znikali i znikali wszyscy, że aż mi przyszło dotrzymać danego sobie słowa i kupiłem Eryczka...

 

8. (170) Amir Johnson (Bos - PF,C) $1

Rzuciłem go bo myślałem, że ktoś przebije - widać był mi przeznaczony i obróci się to na moją korzyść - rotacji Celtów nie ogarnia nikt, więc jest to możliwe...

 

9. (182) Brandan Wright (Mem - PF,C) $1

Lubię typa bardzo i myślę, że w Elvisowicach też go polubią i dostanie jakieś solidne minuty obok Marca i Zacha - młodzi to oni nie są...

 

10. (192) Nik Stauskas (Phi - SG) $1

Byłoby miło, jakby wreszcie odpalił w Philly - ponoć s5 - trójki ciskać potrafi...

 

11. (198) Jerian Grant (NY - PG) $1

Może s5 - jak nie to backup Jose - drugi rookas - zwariowałem...

 

12. (202) Wesley Johnson (LAC - SG,SF) $1

Lubię Wesa... Jak dostaje minuty to daje wszystkiego po trochu. Tylko jak do tej pory rok w rok łapał w sezonie jakąś nagłą zwiechę i tracił zaufanie trenera, kolegów, kibiców i chyba nawet nawet papieża...

 

13. (206) Rashad Vaughn (Mil - SG) $1

Pre-season bajka. Schowaj się Jabari!!!

 

Powinienem chyba zmienić nazwę na "Power of Hope", ale mam wrażenie, że niektóre przewidywania statystyczne co do mojej gromadki to były najczarniejsze scenariusze...

 

Let the season begin!!!

 

Pozdrawiam

Unused $0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porządku, nie widzę problemu. Myślałem tylko, że 100$ to jest stała wartość, która obowiązuje w każdym sezonie (tyle mieliśmy w II lidze), bo nie kojarzę żeby toczyła się tutaj jakaś dyskusja na temat ograniczenia budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mnie ta 50 zaskoczyła. Ktoś zrobi jeden błąd na W i potem to się będzie za nim ciągnąć do końca sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że trasz-tok będziemy uprawiać w tym wątku? ;-)

 

Jak nie wygrywam w tygodniu , kiedy Kura postanowił zamienić się w hybryde MJ, Birda, Magica i swojego papy to chyba oznacza, że będę miał problemy w tym sezonie... pozostaje jedynie liczyć na to że Brow wejdzie w tryb Szako-hakimowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pojedynek, emocje do samego końca, ostatniego dnia udało się wykorzystać przewagę w ilości aktywnych graczy i minimalnie wygrać. Drużyna z Currym i Davisem pokonana teraz czas zmierzyć się z ekipą gdzie są Westbrook, Harden i Melo. Niezłe przetarcie przed resztą sezonu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wydarzeniem sezonu była dzisiejsza walka na waiverach o Bazemora, którego próbowało zdobyć aż 8 graczy, czyli połowa ligi. Nikt natomiast nie zaoferował tyle, co bulek, który po przegranej w 1 kolejce ze mną włączył chyba mini panic mode i sypnął Kentowi aż $30 :D

 

U mnie drużyna się powoli rozkręca, KD gra znakomicie, ale wsparcie powinno dawać więcej. Oprócz tego muszę jeszcze dokonać kilku personalnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie licz na za wiele, walec po Tobie przejedzie ;)

 

Pierwsza noc ciężka, u mnie mało graczy do tego odrodził się niestety Harden. Punkty już chyba na stracie przegrane, ale wychodzi na zero bo nie wyobrażam sobie żebym mógł przegrać straty. Dzisiaj wystawiam solidną, choć nie najliczniejszą ekipę, a u KNT żadna gwiazda nie gra więc powinienem trochę pocisnąć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak desperacki ruch juz po niepełnym tygodniu rozgrywek bulka i 30 wysypane na Kenta heh, tradycyjnie i tak jakims cudem ostanie sie w lidze.

 

 

na wejscie w rozgrywki tramwaje rozjechane pociągiem delikatnie bo jakies 8:1 powinno byc ale sie zagapiłem któregos dnia.

teraz juz czekac co przyniosą kolejne miesiące i los :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh, "panic mode", "desperacja", no spokojnie z takimi opiniami panowie. Powód jest prozaiczny - nie udało mi się w roto east na e-nba, chciałem choć tutaj go mieć. Poza tym miałem dziury, Hezonja i Winslow nie grali zupełnie nic, więc ruch ten był przemyślany, a nic związanego z desperacją. Zresztą Tizz, jesteś w roto dynasty (Benon też), powinieneś widzieć 100 za Ezeliego :V. To dopiero żart, nawet jeśli się wysoko stoi w tabeli...

 

Poza tym wolałem wzmocnić się teraz, kiedy wszystko spokojnie jest do odrobienia, a 55$, ktore mi zostało, to sorry, czy to aż tak mało? Benek przegrał wyżej, a ma mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×